Otomobil Hakkında Her şey
6 6

Bu konuda 3.900 mesaj var

Aslında sadece Doğuş değil neredeyse tüm firmalar aynı şeyi yapıyor. Geçen yıl Auris bakarken bayideki adam "O renkten yok abi, ama beyazını hemen vereyim. İstersen o rengi de getirtiriz ama 1 ay sonra gelir, o zaman da geldiği günkü dolar kurundan parasını alırız" demişti. Sonra o kur 1 haftada 2,80 oldu. Kia yetkili bayisi de aynı şeyi söyledi hatta. Peugeot'a falan gitsen onlar da aynı şeyi söyleyecek. Amaç stok eritmek ve en çok stok beyazda var (ucuz renk).

@@allreadydead hocam, imkan varsa aksesuarlarına da bir göz atın. Kauçuk bagaj bölmesi vs. gibi işe yarar aksesuarlar var Skoda'da (tabii eğer araçla birlikte gelmiyorsa).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam bir dönem beyaz renk için fark verilirdi henüz piyasada kuş serisi çok popülerken, o günlerden gelen bir toplumuz biz, alışkanlıklar kolay değişmiyor :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün kaporasını verdik bakalım. Yarın gidip işin kağıt kısmını halledeceğiz.. 17 yıl sonra yeni araba acaip bir durum :D

Hayırlı olsun şimdiden, yeni arabanın heyecanı ayrı bir güzellik

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aman araba yeni diye, cok yol tutar, cok acayip sollar falan yapmayin. Baravayi nasil surduyseniz devam edin.

Gule gule kullanin aracınızı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aman araba yeni diye, cok yol tutar, cok acayip sollar falan yapmayin. Baravayi nasil surduyseniz devam edin.

Gule gule kullanin aracınızı

Hocam ben Tipo'dan Corolla'ya geçerken arabayı aldıktan 1 km sonra kaza yapıyordum. Tipo çok sola çekiyordu o alışkanlıkla sağa doğru sürme ihtiyacı hissetmişim, bariyere giriyordum zor toparladım. O günden beri her yeni araca bindiğimde en az 10 dk arabayı inceliyorum, bu en az yarım saat çok yavaş kullanıyorum. Alışıp eski halime dönmem 2-3 günü buluyor. Kiralık araçta büyük problem olsa da sıkıntı yaşamadım çok şükür

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Brava, ilanı sahibinden onayladıktan sonra yarım saat içinde satıldı... Diğerinin işlemleri tamamlanıp, sonra teslim edileceği için sanırım bir süre arabasız kalacağım :D

@@Hamso , o lastiklerin mumu falan erimeden, rodajını tamamlamadan Brava'dan da sakin giderim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trt 95.0 i radyoda kaydediyoruz. Sonra hafizada baska kanala geciyoruz. Ardindan trtyi kaydettigimiz yere donuyoruz ve hobaa ses yok, kanal 92.1 e dönmüş.

Kayitli kanal zipliyor.

Böyle birşey var mi sizde.

Vw caddy

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o paraya bence apachi stili dukkan bile düzülür, sonra tofaslara pasta polish atılır :)

Ben boya korumaya toptan karşıyım, yorumu mu dikkate almayınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar ,

Ben de araç tavsiyesi alayım topic 'i bulmuşken. bizim bütçe biraz kısıtlı , hem modeli 2004-2006 civarı hem abs - airbagi olan , 130bin km yi geçmemiş benzinli veya benzin-lpg  li ,  içi dışı temiz (boya olması sorun değil) , motoru ve yürüyeni sağlıklı , 20k max bütçeye öneri alabilir miyim ?  klima da şart tabii şehir antalya olunca :)

bir edit yapayım :   Daihatsu sirion 1.3 2004 model var ilk kasa nasıl araç acaba ? 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-sahibinden-102-beygir-mini-canavar-314656871/detay     şunun gibi ? gidip bakayım diyorm bugün .

kullanan bilen varsa yorum çok iyi olurdu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Corsa 1.2 essentia 2006 model bir tane buldum afyonda 23500 tl diyor sıkı pazarlıkla 21 e falan düşerse alabilirim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2000 model corolla 1.6 vvti aracım yağ yakıyordu. Sanayiye bıraktım olay rektifiye etmeye kadar gitti. Allah hayırlısını versin ne diyim umarım sorun çozulur bununla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kullandığınız araç aslında güzel bir araç, şanssızlık olmuş, Toyota aşkı başkadır:) Kendi paramla ilk aldığım araç Corolla'ydı, nasıl bir bağlandıysam artık:) Umarım kısa sürede ve çok cep yakmayan bir şekilde çözülür.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valfler gomlekler segmanlar komple değişmiş. Motorun parçaları lego gibi dağınıktı pazar gunu yola çıkacam hala toplanmamış yetişmeyecek herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok