Xbox Game Pass
0

7 posts in this topic

GamePassPCHERO-hero.jpg

Daha once paylasildi ama konusunu goremedim, acayim dedim... Normalde bu servis hic aklimda yoktu... Ekran kartini yenileyince Halo Master Chief Collection'i gidip Steam'den almistim kek gibi 61TL verip... Baktim burada da var hemen 6 TL'ye 3 aylik Ultimate uyelik aldim, Steam'den de parayi iade aldim... Herneyse, sonra baktim ki bayagi bayagi oyun varmis bunda ve gayet de iyi oyunlar... Fiyat da neredeyse bedava... Bilmeyen, ya da fiyattan haberi olmayan varsa bir goz atsin derim...

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass ] ...

Edited by JardeL

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/games

GTA 5 de gelmiş ama pc de yok.

gerçi bu zamana kadar oynamak isteyipte oynamayan kalmamıştır ayrı mevzu

bende teeee ilk çıktığında x360 da zorlama 25-30 fps arası oynamıştım. şimdi cilalı grafikler, sabit fps ile oynarım dediydimde. gears 5 i bile bitirmedim. oyun işinden soğudum...

Edited by emre666

Bunun bir Betası birde Ultimate'i var, içerisindeki oyunlar da farklı ve kullanabileceğin platform seçeneği de, ama güzel ve ekonomik.

Beta'da 3 aylık 6 TL sonra 3 aylık 45 TL'ye dönüyor,

Ultimate ise 1 aylık 6 TL sonrasında 45 TL'ye dönüyor, yanılıyor muyum?

Edited by GoXeL
rammstein likes this

Ben yüzyılların PC oyuncusu olmama rağmen eskiyen bilgisayarımı yenileyemedim için Kara Perşembe'de bir Xbox One S aldım. Yaptığım en iyi işlerden biri oldu. 

Ultimate'ı sayesinde fi tarihinden kalan PC'de Pillars of Eternity vb oyunları oynarken, daha aksiyona kayıyorum. 

Xbox EA Access'i senelik 65 TL'ye almamı bir kenara koyarsak hayatımın fiyat performans başarılarından oldu Xbox ve Gamepass.