Internet çok yavaş...
3 3

Bu konuda 131 mesaj var

Uydunet birkac gundur cok kotuydu. Bugun sabahtan beri uydunet ile beraber superonline da kesilmeler oluyor asiri yavaslama var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Google web cache hizmetini engelleyen TIB üzerine bir de yurt dışı çıkışlarımızda sorun var diyerek sıvamanın kralını yapmış durumda. Saolsunlar. Reyiz düşündu bunlar yaptı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu an sayfaların genelinde aşırı bir yavaşlık var gibi... youtube'da 240p üstü video açamaz oldum, ilginç.

sizde durum nedir?

evet bende de dün youtube ölüydü. 50mbit vdsl ankara

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarda çok dikkat etmedim ama telefonda wifi ve turkcell 4g ile facebook ve instagramdaki videoları izlerken sürekli takılıyor. instagram'da bazen fotoğrafları bile yüklemiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evde superonline fiber var 100mbit

facebook ve diğer sosyal medyalara girerken aşırı yavaş ve videoları, fotoğrafları bile yüklemiyor. instagram da facebook sunucularını kullandığı için o da aşırı yavaş.

vpn'e geçince hızlı ve sorunsuz.

muhtemelen yine denemeler yapıyorlar referandum öncesi.

jackjoker tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VPN'le de çok farketmiyor bende. Veri durup durup geliyor, kesintili yani. Gelen veri de içler acısı zaten. Geçen aylarda da olmuştu böyle ve pat diye düzelmişti.

@@jackjoker 'ın da dediği gibi "birşeylere" hazırlık yapıyorlar yine sanırım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah düzelir gibi olup tekrar gitti. Dün gece 1Mbps civarıydı şimdi 7-8Mbps aralığında.

Sizde durumlar nasıl şu an?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarda çok dikkat etmedim ama telefonda wifi ve turkcell 4g ile facebook ve instagramdaki videoları izlerken sürekli takılıyor. instagram'da bazen fotoğrafları bile yüklemiyor.

Aynen, Kablonet 50Mbit ve Turkcell 4G'de Facebook ve Instagram'da fotoğraflar ciddi geç yüklenmeye başladı bende de. Sanki bir throttling var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara vdsl 50 mbit 20 yi gecmiyor o da inisli cikisli hatta 15 gecmiyor...

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 gündür çevremdekilerden bu konuda çok şikayet geldi. Bölgesel birşeyler yapıyorlar herhalde. Ofiste Uydunet, evde TTnet anormal bir durum gözlemlemedim. Gerçi Evde geçen ayın son haftası kota bitik olduğundan yavaşlama olduysa da 3mbite yormuş olabilirim. 3mbite düştükten sonra youtube falan bitikti.

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nazar değdirdik bağlantıya. :) Eve geldim internet komple kesik.

:lol: Benimki düzeldi seninki bozuldu işte :zuh:

Şimdilik eski haline dönmüş gibi duruyor bağlantım. Ne zaman bozulur yine bilinmez....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arıza kaydı bıraktım bakalım. Komple bağlantı gidik, modem online olamıyor. Bekliyoruz bakalım, muhtemelen yarından önce zor. Telefonun internetini paylaştırdım :mrgreen:  idare edeceğiz artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

50-max 60 pingle oynadığım serverlarda neredeyse bi haftadır 90-100 pingle oynar oldum. Sosyal medya zaten sıçmış vaziyette, bi fotoğrafın gelmesi 10sn sürüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim net gece 2:30-3:00 gibi geldi, hayret gece de çalışıyorlar demek ki. Ama yavaşlık, ping durumunu kontrol edemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

acaba kotası dolup da hızı düşen kişilerin kota engelini kaldırıp denemeler mi yapıyorlar sorusu da aklıma gelmeye başladı. yani komple kota olmasa ve internete yüklenilse gibi senaryoları mı test ediyorlar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok