Rise Of Tomb Raider - (xone, pc, ps4)
3 3

Bu konuda 173 mesaj var

İlginçmiş, eskiden önce konsollara çıkardı tüm oyunlar pcye 1 sene sonra falan gelirdi. Demek ki pcye öncelik tekrar geri gelmiş, gördüler tabi konsolların cibiliyetsizliğini :P

Bu arada şimdiye kadar ben tomb raider serilerini oynamadım, sevdiğim bir karakter değil zaten. Taaa eski zamanlarda ilk oynunun demosuna bakmıştım bir, sonra sarmadığı için oynamamıştım devamında da gelen oyunlarına hiç bakmaya bile tenezzül etmemiştim ama bi önce ki oyunu çıktığında güzel anlatımlar tavsiyeler olduğu üzere kenarda bekletiyorum epeydir. Bir ihtimal yakın vade de bir bakarım artık ona umarım sararda oynarım, görsellik olarak falan baya iyi denildiydi çünkü. Devamında buda güzel gelirse girişiriz. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlginçmiş, eskiden önce konsollara çıkardı tüm oyunlar pcye 1 sene sonra falan gelirdi. Demek ki pcye öncelik tekrar geri gelmiş, gördüler tabi konsolların cibiliyetsizliğini :P

Bu arada şimdiye kadar ben tomb raider serilerini oynamadım, sevdiğim bir karakter değil zaten. Taaa eski zamanlarda ilk oynunun demosuna bakmıştım bir, sonra sarmadığı için oynamamıştım devamında da gelen oyunlarına hiç bakmaya bile tenezzül etmemiştim ama bi önce ki oyunu çıktığında güzel anlatımlar tavsiyeler olduğu üzere kenarda bekletiyorum epeydir. Bir ihtimal yakın vade de bir bakarım artık ona umarım sararda oynarım, görsellik olarak falan baya iyi denildiydi çünkü. Devamında buda güzel gelirse girişiriz. :D

Önce yine konsola çıkacak zaten, Xbox'a çıktıktan sonra PC'ye gelecek.

Eski oyunları ben de oynamadım, ama son oyun gerçekten iyi. Çok şey kaçırıyorsunuz. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam demek istediğim ilk önce 2 konsolada çıkar sonra uzun bir vade de pcye gelirdi. Burda sıralama değişmiş onu kastetmek istemiştim aslında. ;)

Evet oynun övgülerinden bende oynamadığım bir seriye oynamak için niyet edip arşive almıştım işte. Bakalım yakın bir zamanda düşünüyorum oynamayı da insanında sıcaklarda birşey yapası gelmiyor. Akşam gidiyoruz arkadaş grubunun yoluna göre diablo 3, hots, hearthstone falan çeviriyoruz klasik :D Senaryolu oyun süreç ayırmak gereken oyun. Sıcakta bir süre sonra insan bayıyor devam edesi gelmiyor. :) Hani ne kadar klima falanda çalışsa bi psikolojik sıcaklık faktörü var olayı etkileyen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadşlarla Diablo 3, hots, hearthstone trafiğine bizde yakalandık.

Çay kahve içerken çerezlik atıyorum, konulu filmlere SC2'nin yeni patch i gelene kadar sanırım ara vercem  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SC2 ' yi oynamayı deli gibi özledim aslında. Onu listeye bilerek yazmadım şu an oynamıyoruz. Bizde yeni expansionu bekliyoruz onun için, arkadaşa geçen biraz gaz verdim gel olm biraz alıştırma yapalım microya falan alışsın elimiz diye de çok yanaşmadı. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ps4'e bir sene sonra çıkması tam bir saçmalık.
1 sene öncesinin oyununu oynayacağız , muhtemelen 150 lira civarında çıkar ps4

için 2016'da , yeni piyasaya sürülmüş sıfır oyun gibi :(
3 -4 ay sonra diğer konsola pc'ye çıkmasını anlarım da 12 ay sonra ne demek?
Microsoftun yaptığı tam zırtlanlık. 

Neyse yakında Mirror's Edge çıkacak ...
edik:O da mayıs sonuna ertelenmiş :(:(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun ilk on dakikasına fakan bakabildim şimdilik gayet iyi başladı, açık ara Xbox One için gördüğüm en iyi görseller. PC için düşünemiyorum nasıl olur artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Baya bir ilerledim, Xbox One için baya başarılı görseller. Ciddi uğraşmışlar görseller için.

Oynanış birinci oyuna göre daha başarılı, stealth daha ön planda ilk oyuna göre ve yine ona göre daha zor.

İlk oyunda bodoslama aksiyon da gitmek mümkündü iyi kötü ama bunda pek mümkün değil.

Bu bakımdan zorluk daha yüksek ilk oyuna göre ve bence daha iyi olmuş.

Senaryosu ancak daha iyi olabilirdi, biraz basit kalmış sunuma göre, sonlara doğru biraz daha karışır belki ama senaryosundan ziyade sunum daha ön planda oyunda.

PC'ye çıktığında kaçırılmaması gerekir.

Halo 5, Rise of the Tomb Raider falan derken de Xbox One satışları PS4 satışlarını geçmiş sanıyorum Ekim ayı için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS4 satacağını sattı zaten, xone ekimde geçse ne geçmese ne :)

EDIT: Yani ps4'te sanki atı alan üsküdarı geçti gibi bir durum var, ps4 zaten sattı satacağını, o yüzden Microsoft'un xbox bu ay ya da başka bir ay ps4'ü geçmesi normal gibi geliyor bana. İşin içine VR girince tabi bir satış patlaması olabilir ama hangisi adına olacak onu zaman gösterecek. Bir de microsoft artık konsol satış rakamını vermeyecekmiş. alınan live.account'ını verecekmiş.  :shot:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tolga hocam sana karşı, haber verdiğin için bir yorum değildi benimkisi yanlış anlaşılmasın, microsoftu eleştirme adına öyle bir cümle kullandım. Aman haa   :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bitirdim, sonu oyunun geri kalan kısmına göre daha zor, düzgün zorluk seviyesinde bitirmek için ciddi malzeme ile sona gelmek lazım.

Gayet başarılı bir oyun, Halo 5'ten falan da daha sürükleyici, Halo 5 yerine gayet rahatlıkla bu alınabilir oyun fiyatlarını düşününce.

PC'de de çıktığında alınır, hem PC'de 30 FPS kısıtı olmayacağından hem de mouse+klavye ile daha kolay olur oyun Xbox One'a göre. Elinde sadece PS4 olanlar ve seriyi sevenler için ise daha baya bir beklemeleri gerekecek ki kötü tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS4'e ve PC'ye aynı grafiklerle çıkmayacaktır bence. PC'de zaten farklı olur da, PS4'e de bir senelik gecikmenin açısını hafifletecek bir güzellik yaparlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

X360'ta bitirdim oyunu bende. Bulmacaları pek zor değil. Oyun sürekli nereye tutunmanız lazım, nereye zıplamanız lazım söylüyor. Lara zaten sürekli konuşuyor, şunu şuraya atmam lazım. Şu kolu çekmem lazım vs diye... Senarya güzeldi, oyunun sonunu da 3. oyuna bağladılar. Oynanası bir oyun olmuş. Ayrıca oyunu ilk oynadığınızda birçok mezara giremiyorsunuz. Oyunu bitirip tüm özellikleri alınca, New game + ile başlayarak 2. kere oynatıyor kendini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

26 Ocak 2016'da PC'ye gelecek.

http://www.ign.com/articles/2015/12/14/rise-of-the-tomb-raider-comes-to-pc-in-january

Oyunda bayagi ilerledim. Normalin bir ustu zorlukta oynuyorum, pek zorlamiyor. Ben stealth oynamayi sevdigim icin olabilir tabi bu. Ama Lara ablanin surekli yapman gerekeni soylemesi olmamis. Yok suraya cikmam lazim, yok sunu acmam lazim. Uncharted'da guzel bu olay, istersen sana tavsiye veriyor. Bunun disinda cok guzel oyun ama.

leventyurt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox one versiyonu çıkalı ne kadar oldu? Ben yakında çıktı diye hatırlıyorum. Exclusive durumu fazla sürmedi. 

Pc de , xbox dan iyi mi olacak , bilgi var mı? 

ilk kez geçen sene, Tomb Raider oynamıştım. Baya güzeldi. Bunu da kaçırmam pc'de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

28 veya 29 Ocak 2016'da PC versiyonu geliyor.

Minimum specs:

Processor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent

GPU: NVIDIA GTX 650 2 GB or AMD HD7770 2 GB

RAM: 6 GB

HD Space: 25 GB

DirectX: DirectX 11

Input: Mouse + Keyboard

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok