Grand Theft Auto 6
0

Bu konuda 16 mesaj var

Genel olarak bu tarz oyunlar bana hitap etmiyor, o yuzden ben de GTA V haric (1-2' yi saymiyorum) digelerini oynamadim.

Ama GTA V objektif olarak cok iyi bir oyun. Ben arabayla sahil kenarinda gezerken Los Angeles'a tatile gelmis gibi hissediyordum :) Ayni sekilde motorla daga falan tirmanmak, ucaktan asagiya bakmak falan konuyu takip etmekten daha fazla vakit harcadigim aktiviteler oldu :)

Ayni sekilde RDR2 de daga tasa bakip ic geciriyordum, bi tatile ciksam falan diye... :)

GTA 6 dan hic bir beklentim yok buyuk yapimcilarin oyunlarini gordukce. Ciksin bakariz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5 Aralık'ta ilk trailer geliyor. Yani 2025'te kesin oynarız. :D

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açılış:

2025 de ilk çocukların oyuncaklarına çıkarırlar. Çocuklar 30 fps ile oyun oynadığını sanır. aaa ne güzel yağ gibi akıyor 30 fps de diyerek 1 seneyi geçirirler.

Gelişme:

2026 da PC ye çıkar ve dehşet'i cengiz path tracing katkılı ve çocukların oynadıkları oyuncaklardan ( konsoldan ) daha dehşet grafikleri görürüz. 

Kapanış:

@TiesTorN ben 2027'yi son yamasını bekleyecefjkdjıef8wffjks

jackjoker tarafından düzenlendi
stardust and CandleGarden beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konsol sürümü çıkana kadar 2 yıla yakın süre var sanırım. Bu iyi olmuş, bizim fukara gençler yemeyip içmeyip para biriktirmeye şimdi başlarsa çıktığı tarihte ancak alacak parayı biriktirmiş olur. :mrgreen:

PC'ye gelince bakmak üzere bu konuyla ilgi ve alakamı yıllarca kesiyorum. :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarz oyunları bir kere oynamak beni kesmiyor o yüzden hem ps5 de hemde pc de oynarım sonrada pc de online kısmı hackerlardan oynanmadığı için ps5 e döner online ınıda oynarım.

Yalnız 1 yıl beklemek tehlikeli olabilir ben rdr2 yi ps4 de önsiparişle oynamama rağmen dh de ahmağın birinden ölümcül bir spoiler yemiştim dikkatli olmak lazım spoiler yememek için..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 05.12.2023 at 09:19, jackjoker said:

2026 da PC ye çıkar ve dehşet'i cengiz path tracing katkılı ve çocukların oynadıkları oyuncaklardan ( konsoldan ) daha dehşet grafikleri görürüz. 

GTA V'de tam tersi oldu yalnız. RT güncellemesi sadece konsol sürümüne geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok