Grand Theft Auto 6
0

16 posts in this topic

Genel olarak bu tarz oyunlar bana hitap etmiyor, o yuzden ben de GTA V haric (1-2' yi saymiyorum) digelerini oynamadim.

Ama GTA V objektif olarak cok iyi bir oyun. Ben arabayla sahil kenarinda gezerken Los Angeles'a tatile gelmis gibi hissediyordum :) Ayni sekilde motorla daga falan tirmanmak, ucaktan asagiya bakmak falan konuyu takip etmekten daha fazla vakit harcadigim aktiviteler oldu :)

Ayni sekilde RDR2 de daga tasa bakip ic geciriyordum, bi tatile ciksam falan diye... :)

GTA 6 dan hic bir beklentim yok buyuk yapimcilarin oyunlarini gordukce. Ciksin bakariz.

Açılış:

2025 de ilk çocukların oyuncaklarına çıkarırlar. Çocuklar 30 fps ile oyun oynadığını sanır. aaa ne güzel yağ gibi akıyor 30 fps de diyerek 1 seneyi geçirirler.

Gelişme:

2026 da PC ye çıkar ve dehşet'i cengiz path tracing katkılı ve çocukların oynadıkları oyuncaklardan ( konsoldan ) daha dehşet grafikleri görürüz. 

Kapanış:

@TiesTorN ben 2027'yi son yamasını bekleyecefjkdjıef8wffjks

Edited by jackjoker
CandleGarden and stardust like this

Konsol sürümü çıkana kadar 2 yıla yakın süre var sanırım. Bu iyi olmuş, bizim fukara gençler yemeyip içmeyip para biriktirmeye şimdi başlarsa çıktığı tarihte ancak alacak parayı biriktirmiş olur. :mrgreen:

PC'ye gelince bakmak üzere bu konuyla ilgi ve alakamı yıllarca kesiyorum. :icon_dance:

Bu tarz oyunları bir kere oynamak beni kesmiyor o yüzden hem ps5 de hemde pc de oynarım sonrada pc de online kısmı hackerlardan oynanmadığı için ps5 e döner online ınıda oynarım.

Yalnız 1 yıl beklemek tehlikeli olabilir ben rdr2 yi ps4 de önsiparişle oynamama rağmen dh de ahmağın birinden ölümcül bir spoiler yemiştim dikkatli olmak lazım spoiler yememek için..

On 12/5/2023 at 9:19 AM, jackjoker said:

@TiesTorN ben 2027'yi son yamasını bekleyecefjkdjıef8wffjks

oyunun şurası buglı, burası takılıyo, performans sürünüyo vs. diye ağlarsınız sizde artık :cici:

Definitive likes this

On 05.12.2023 at 09:19, jackjoker said:

2026 da PC ye çıkar ve dehşet'i cengiz path tracing katkılı ve çocukların oynadıkları oyuncaklardan ( konsoldan ) daha dehşet grafikleri görürüz. 

GTA V'de tam tersi oldu yalnız. RT güncellemesi sadece konsol sürümüne geldi.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.