Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

@Squall şuanki tempomda zaten bakamam buna, mart ayında yıllık iznim var o zaman tekrar açarım.

açıkçası zor değil tehlikeli buldum. tam bir zaman sifonuna benziyor :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
29 dakika önce, stardust said:

@Squall şuanki tempomda zaten bakamam buna, mart ayında yıllık iznim var o zaman tekrar açarım.

açıkçası zor değil tehlikeli buldum. tam bir zaman sifonuna benziyor :D

Tatarin nasıl varya.. Düz duvara tırmanıyor şerefsiz.. Yolda gitmiyorum artık dümdüz dere tepe orman gidiyorum. :D 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/16/2024 at 0:36 AM, Peregrine said:

Bioshock Infinite oynuyorum; zamanında kurup Elizabeth'i dahi kurtarmadan, ortalıkta dolaşıp uninstall etmiştim: Ayıp etmişim. Epic bir süre önce Bioshock I, II Remastered'dan hemen sonra bunu da ücretsiz vermişti. Kütüphaneye bakarken gördüm bahane oldu, başladım iyi gidiyor. Bu bittikten sonra başka bir oyuna biraz baktıktan sonra remastered'ları da oynar bitiririm herhalde.

Epic Cloud save var sanıp %75 falan tamamlamışken format attım, sonra Epic'in oyunu 2K Games Launcher üzerinden indirttiğini çok geç farkederek baştan başlayıp çift dikiş olarak Bioshock Infinite bitti (konusu (iyi anlamda) acayipmiş) Burial at Sea 1 DLC'sine başladım. Elizabeth BaS1'de topuklu ve fishnet çorap giymiş. 🥰 (bkz. her şeye yürüyen yurdum insanı) 🙃

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

122 saat sonunda snowrunnerda michiganı bitirdim birazda alaskaya giriş yaptım.. Oynun toplamda %13 ünüde bitirebilmişim neyse biraz ara vereceğim snowrunnera.. PS5 de helldivers 2 takılıyoruz arada co op çok zevkli oyun.

ps5 deki beleş silent hill oyununa bakacağım bugün..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Bioshock Infinite, Burial at Sea 1 ve 2'yi bitirdim. Bioshock Remaster'ı yarıyı geçtim, arada biraz Dirt 5, ve Borderlands 3 atıyorum. Bazen girip Fortnite'ın inşaat olmayan modunu oynayıp çıkıyorum. (O inşaat işine baştan sinir oluyorum, bu mod olmasa oynamazdım) Bir de Atari'nin Asteroids Recharged'ına sardım, şu Prime, Epic,vs. yerlerden arada dağıttıkları. Hemen bir iki oyun atıp çıkmak için ideal. 3. kez oynarken yaptığım dünya sıralamasında 100. civarı bir skorum (TheBigDee69) var ama daha yükseltirim onu. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mount&Blade 2: Bannerlord oynuyorum. İçine girmeyince pek iyi bir oyun değil gibi duruyor ama içine girince kendine bağlıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beleş Silent Hill 1.5 saatte bitti fena değildi.

Ondan sonra dedimki artık vakti ve veee Baldurs Gate 3 e girdim.. 

Bunlar günler önce oldu tabii ama bg3 e girince hayattan soyutlandım. Böylesi güçlü dialog hikaye karar verme mekanizması ve güçlü rpg öğelerini unutmuşuz. Oynanış bana göre hiç değil sıra tabanlı ama katlanıyorum çünkü oyun çok iyi.  Bayağı zorda. Eğer modern bir combat ve oynanışa sahip olsaydı değil yılın yüzyılın oyunu olabilirdi rahatlıkla..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2024 yılı Half-Life sezonunu açtım. HL1 OPFOR BLUESHIFT HL2 EP1 EP2 Portal Portal2 böyle giderim bir süre

Her yıl bir kere hatim etmeden duramıyorum bu seriyi. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

A MudRunner |  PC /  Konsol
IByJzzJtBiOcoLiv.jpg4erbNPvZxUyRk8GL.jpgh30Ut2JV1bjJ3Okw.jpg

Çamurlu arazide gezinmek, seyahat planınızı planlamak veya kayalık uçurumlarda veya ormanlık dağlarda saklı değerli ekipman depolarını ortaya çıkarmak için aletler ve yüksek teknoloji ürünü cihazlar. Uzman yeteneklerin yardımıyla en dik yokuşlarla ve zorlu arazilerle yüzleşin, her macerayı destansı bir keşif haline getirin.
Yeni görevler, araçlar, daha önce hiç görülmemiş cihazlar ve bu yılın sonlarında gelecek olan herkes için ücretsiz çok oyunculu güncelleme de dahil olmak üzere sürprizler içeren 4 sezon.

$39.99

>https://store.epicgames.com/en-US/p/expeditions-a-mudrunner-game-e6bda2

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/23/2024 at 5:12 PM, stardust said:

Talos Principle 2 çok güzel olmuş. ilk oyunu oynadınız ve bitirdiyseniz bunu da kesin seversiniz.

Oyunu bitirdim kesinlikle tavsiye ediyorum. Oldukça orjinal ve tamamlaması zevkli bulmacaları var. Güzel vakit geçirtti.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Acayip Helldivers 2 alasım var ama kendimi halen bir oyuna 1000 küsür lira vermeye ikna edemiyorum. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS Plus bu ay Sifu diye bir oyunu ücretsiz verdi. Forumlarda falan çok övülüyordu. İndirdim, oynadım biraz. Ve insanların vasatı göklere çıkarma huyundan vazgeçmediğini yeniden anladım. Çerezlik bile değil, bildiğin çöp. Para verip almış olsaydım üzülürdüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet uykusuz geçen günler sonucu baldurs gate 3 bitti. Oyun tarzını hiç sevmeyen biri olarak oyuna hayran kaldım finalide bombaydı modern bir kombatı olsaydı dünyanın en iyi oyunu olabilirdi. Oyunda tamamen özgürsünüz herşey sizin kararlarınıza bağlı. Böyle olması lazım sonucu olmayan anlamsız dialoglar istemiyoruz artık. Ayrıntılar hastalık derecesinde yolda gördüğünüz fareyle bile konuşup birşeyler öğrenebiliyorsunuz adamlar herşeye dialog yazmış ayrı ayrı.

Şimdi biraz helldivers 2 takılacağım bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Helldivers 2 çok zevkli oyun. Arada bir iki el oynamalık online. Bu arada last epoch a başlayıp bitirdim 2 günde abartıldığı kadar yok ama güzel oyun.

Şimdide jedi survivor a başladım ps5 de 2 saat falan oynadım gayet güzel oyun. Yerden yere vuruyorlardı sanırım neden hatırlamıyorum umrumdada değil açıkçası.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 19.03.2024 at 17:26, Squall said:

Şimdide jedi survivor a başladım ps5 de 2 saat falan oynadım gayet güzel oyun. Yerden yere vuruyorlardı sanırım neden hatırlamıyorum umrumdada değil açıkçası.

PC portu felaket, onu yerden yere vuruyorlar. Bir türlü performans/stutter sorunlarını çözemediler PC'de. Zaten oynanacaksa konsolda oynansın mutlaka, deniyordu.

EA Play'e gelmesini bekliyorum ben de. Gelir gelmez başlayacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Najaz said:

PC portu felaket, onu yerden yere vuruyorlar. Bir türlü performans/stutter sorunlarını çözemediler PC'de. Zaten oynanacaksa konsolda oynansın mutlaka, deniyordu.

EA Play'e gelmesini bekliyorum ben de. Gelir gelmez başlayacağım.

Zaten bir özensizlik var belli. İlk oyun gibi değil. Ama oynanır geçilir çokda kötü değil konsolda.

Helldivers 2 oynayabildiğim zamanlarda süper. Oyun konsolda bile masaüstüne atıyor :D

Bu arada snowrunner ı acayip özledim bazı oyunları aradan çıkartayım döneceğim gerçek aşkıma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok