Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

2 hours ago, Squall said:

O oynayamaz bunu ets nin tam tersi bu oyun. Korkunç zor ve aynı death strandingdeki gibi planlama ve olmadı cezalandırma sistemine sahip. Koca haritayı aşıyorsun hedefin 50 metre ilerde duruyor ama çamura saplanıp kalıyorsun deli oluyorsun ama sonradan o hedefe ulaştığındada inanılmaz tatmin oluyorsun.

Bu oyun tam @stardust lık hayatı kayar başlarsa..

SE versiyonu da varmış PC'de. Yapıştırdım hemen. BRIDGES şapkamı takıp oynarım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunda PS4 kontrolcü çalışıyor mu ? Klavyeyle olmaz bu.

Thrustmaster T16000M kullanan var mı bir de acaba, DCS merak ediyorum ben de bu aralar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, T800 said:

Thrustmaster T16000M kullanan var mı bir de acaba, DCS merak ediyorum ben de bu aralar.

Tolga abi ben onu arkadaşıma hediye olarak alacaktım da sonra vazgeçtim. Almışken pedalı da olan bir şeyler almak lazım. Bir de bu joystiklerden bazılarında feedback olayı da varmış. Bir nevi vibration ama daha gerçekçi vs vs.

T800 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, T800 said:

Dualsense bile çalışıyor.

Fena oyun ya ben bunun indirimini kovalar alırım bütün dlclerle toplamda şu anda 1300 tl ama insani bir fiyata iner umarım..

T800 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok ilginç web browserdan baktığımda oyun 1000 tl ama xbox app ile baktığımda 1300 tl ve birde benim oyunun yanında win10 yazıyor nedir bu saçmalıklar anlamadım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 dakika önce, Squall said:

Çok ilginç web browserdan baktığımda oyun 1000 tl ama xbox app ile baktığımda 1300 tl ve birde benim oyunun yanında win10 yazıyor nedir bu saçmalıklar anlamadım..

XBOX uygulamasında gösterilen sürüm PC + Konsol sürümü olabilir. Sendeki sadece PC sürümüdür belki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 dakika önce, Najaz said:

XBOX uygulamasında gösterilen sürüm PC + Konsol sürümü olabilir. Sendeki sadece PC sürümüdür belki.

Sen söyleyince biraz daha kurcaladım 800 e düştü fiyat.. Microfost sen nasıl bir şeysin ya..

dul3x5f.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, Squall said:

Sen söyleyince biraz daha kurcaladım 800 e düştü fiyat.. Microfost sen nasıl bir şeysin ya..

Bu oyun değil, ek paket yalnız dikkat et.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, Najaz said:

oyun bedava zaten özel alsan bile 75 tl bu şekilde her türlü daha mantıklı :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lies of P oynuyorum demiştim, bitirdim. New game+ ile yaklaşık %40 daha oynadım. Valla oyun bence çok güzel, herkese tavsiye ederim. Zor mu, evet, hele benim gibi souls like acemisiyseniz çok zor ama oynun görselleri, dinamikleri vs çok iyi bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 dakika önce, Najaz said:

3xdubs3.png

hahaa sinirlerim bozuldu ya buda browserdan başka bir fiyat gene biraz daha bakarsam oyunu 100 tl ye alacağım hahaha

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/30/2024 at 16:30, Squall said:

3xdubs3.png

hahaa sinirlerim bozuldu ya buda browserdan başka bir fiyat gene biraz daha bakarsam oyunu 100 tl ye alacağım hahaha

Bu paketleri teker teker alırsan 540 a geliyor. Tam alacaktımki az önce year 4 pass çıktı onunla beraber hepsi 990 tl oldu.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evvet sonunda oyunu istediğim fiyata indirdim hahahaha

inclzjg.png

Ana oyun artı 4 yıllık pass epicde 69 tl :D 

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Squall said:

evvet sonunda oyunu istediğim fiyata indirdim hahahaha

inclzjg.png

Ana oyun artı 4 yıllık pass epicde 69 tl :D 

Aynen ya ben de bunu yazmaya gelmistim... :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 dakika önce, JardeL said:

Aynen ya ben de bunu yazmaya gelmistim... :D 

Bir 9 az yazmış epicdeki arkadaş :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Peregrine said:

69 güzel bir rakam :thumbs: SE yok mu bunun?

oyun steamde indirimle 74 dolar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatı görünce dün ben de almıştım, hatta indirdim de. Henüz para iadesi yapmadılar. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, SEP said:

Fiyatı görünce dün ben de almıştım, hatta indirdim de. Henüz para iadesi yapmadılar. :baba:

O sıralarda ben 

n5kxp0y.jpg

:8

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet...

oyun değil bu ruh hastalığı.

köprüyü falan tamir ettim. 2. bölgeye girdim. bir watchtower'ı açayım dedim, pick-up araba balçığa saplandı.

neyse dedim o kalsın orta, köprüye malzeme taşıdığım kamyonu aldım garaja gitmek için. garajın nerdeyse önüne geldim ama o da toprağa saplandı. 15 dakka topraktan çıkarmaya çalıştım. etraftaki ağaçlara vinç bağladım kırdım fln en sonunda sikerim ızdırabını dedim ve kapadım.

çok çok çok tehlikeli bir oyun. böyle bir oyun için vaktim yok benim. bir sararsa hayatım kararır :D

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, stardust said:

evet...

oyun değil bu ruh hastalığı.

köprüyü falan tamir ettim. 2. bölgeye girdim. bir watchtower'ı açayım dedim, pick-up araba balçığa saplandı.

neyse dedim o kalsın orta, köprüye malzeme taşıdığım kamyonu aldım garaja gitmek için. garajın nerdeyse önüne geldim ama o da toprağa saplandı. 15 dakka topraktan çıkarmaya çalıştım. etraftaki ağaçlara vinç bağladım kırdım fln en sonunda sikerim ızdırabını dedim ve kapadım.

çok çok çok tehlikeli bir oyun. böyle bir oyun için vaktim yok benim. bir sararsa hayatım kararır :D

Ben sana ne dedim videoyu izle uygula yoksa bırakırsın demedim mi? Adam orada ilk 2 saatte alman gereken upgradeleri vs de anlatıyor onları alsaydın fink atıyor olacaktın şimdi michiganda..

Neyse adresi yolluyorum sana en kısa zamanda şapkayı bekliyorum hakeden birinin takması lazım..

Bak bütün gün yardırdım ama tatarini bataklıkların dibinden kurtarıp tamir ettim aldım:

c65abs7.jpg

Şimdi michigana döneceği eskiden saplanıp kaldığım bataklıklarda drift yapacağım son sürat! 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok