Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

Mass Effect 2 Legendary Edition

Çok uzun süredir, özellikle evde değilken laptopdan açıp oynuyorum. Sonunda bitirdim.

Bitirdim demek biraz hafif kaçıyor çünkü "depleted" olmamış herhangi bir gezegen, satın alınmamış ya da açılmamış herhangi bir upgrade, en ufağına kadar yapılmamış tek bir side mission ya da DLC bile bırakmadım. Oyun tam anlamıyla %100 oldu.

Gerçekten tatmin edici bir Remaster olmuş, yapanların eline sağlık, böyle güzel bir oyunu "güncele yakın" grafiklerle tekrar oynamak keyifli oldu.

Dragon Age: Origins ile birlik ME2, Bioware'in zirvesiydi. ME1'i de oynadım bunu oynamadan, o da güzel olmuş tabi ama ME2'nin yeri apayrı.

Dragon Age'i de böyle Ledendary Edition falan yapsalar keşke, bir kaç sene önce açıp oynamak istedim ama grafikleri midem kaldırmadı, yoksa oyun gelmiş geçmiş en iyi RPG.

Bu adada Mass Effect Ledendary Edition'ı da Amazon Games bedava vermişti. Bedava alıp da en uzun süre oynadığım oyun oldu heralde, teşekkürler Jeff abi, çok makbule geçti.

-

Mass Effect 3'e de devam edeceğim ama RTX 3060 ekran kartlı laptop gayet şahane çalıştırdığı için, onu da evde olmadığım zamanlara saklayacağım. Sonra Andromeda'yı oynar mıyım bilmiyorum, onu beğenmeyip yarıda bırakmıştım.

Şimdi ilk olarak Last of Us Part 1'i bitireceğim hazır izindeyken.

Sonra da uzun zamandır sürünen RDR2'yi artık bitirmem lazım, GTX 1080 Ti ile başlamıştım, daha iyi ekran kartıyla devam ederim diye yarıda bıraktım, artık bahane de kalmadı 4070 Ti varken.

Aynı zamanda PS5'de de Ghost of Tsushima tam yarıda kaldı vakitsizlikten. Yine PS5'de Returnal yine çok beğendim ama onu da oynamak için hem vakit hem sabır gerekiyor. 3'ü act'in sonunda ufak bir hatadan öldüm, yahu oyun en başa dönüyor be insafsızlar, o da öyle kaldı bitirmek lazım.

Tüm bunları da 6 Haziran'da Diablo IV çıkmadan önce yapmam lazım ama yalan olacağını da biliyorum. Hiç değilse RDR2'yi bitirebilsem kendimi başarılı sayacağım.

Bütün bunlar varken asıl bir de Hollow Knight Silksong çıkarsa eğer önceliği o alacak. Bütün planlar alt üst olur, onu biraz daha ertelesinler mümkünse lütfen :icon_twisted:

Bu arada tabi Witcher 3 Next-Gen Update ile henüz oynayamadım, o da içimde bir yara, ama Gwent oynamazsam bile en az 300 saat gerekecek, şuan steam'den bakıyorum Witcher 3 655 saat oynamışım... Bunu oynamak için ücretsiz izin almam lazım, onu da vermiyorlar artık corona geçti diye :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi PS5'i açtım bir grafik karşılaştırması yapmak için de, daha neler var aklıma geldi.

Bacanağa PS5 hediye aldım diye o da benim hesaba God of War Ragnarök almıştı. Bunu da oynamak lazım fırsat bulup.

Bir de tabi onun PS5'i bundle gelen Horizon Forbidden West var. Bu da güzel olun Zero Dawn'ı müthiş beğenmiş olmasam da bir şekilde oynattı kendini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4/2/2023 at 2:32 AM, stardust said:

Mass Effect 2 Legendary Edition

Çok uzun süredir, özellikle evde değilken laptopdan açıp oynuyorum. Sonunda bitirdim.

Bitirdim demek biraz hafif kaçıyor çünkü "depleted" olmamış herhangi bir gezegen, satın alınmamış ya da açılmamış herhangi bir upgrade, en ufağına kadar yapılmamış tek bir side mission ya da DLC bile bırakmadım. Oyun tam anlamıyla %100 oldu.

Gerçekten tatmin edici bir Remaster olmuş, yapanların eline sağlık, böyle güzel bir oyunu "güncele yakın" grafiklerle tekrar oynamak keyifli oldu.

Dragon Age: Origins ile birlik ME2, Bioware'in zirvesiydi. ME1'i de oynadım bunu oynamadan, o da güzel olmuş tabi ama ME2'nin yeri apayrı.

Dragon Age'i de böyle Ledendary Edition falan yapsalar keşke, bir kaç sene önce açıp oynamak istedim ama grafikleri midem kaldırmadı, yoksa oyun gelmiş geçmiş en iyi RPG.

Bu adada Mass Effect Ledendary Edition'ı da Amazon Games bedava vermişti. Bedava alıp da en uzun süre oynadığım oyun oldu heralde, teşekkürler Jeff abi, çok makbule geçti.

-

Mass Effect 3'e de devam edeceğim ama RTX 3060 ekran kartlı laptop gayet şahane çalıştırdığı için, onu da evde olmadığım zamanlara saklayacağım. Sonra Andromeda'yı oynar mıyım bilmiyorum, onu beğenmeyip yarıda bırakmıştım.

Şimdi ilk olarak Last of Us Part 1'i bitireceğim hazır izindeyken.

Sonra da uzun zamandır sürünen RDR2'yi artık bitirmem lazım, GTX 1080 Ti ile başlamıştım, daha iyi ekran kartıyla devam ederim diye yarıda bıraktım, artık bahane de kalmadı 4070 Ti varken.

Aynı zamanda PS5'de de Ghost of Tsushima tam yarıda kaldı vakitsizlikten. Yine PS5'de Returnal yine çok beğendim ama onu da oynamak için hem vakit hem sabır gerekiyor. 3'ü act'in sonunda ufak bir hatadan öldüm, yahu oyun en başa dönüyor be insafsızlar, o da öyle kaldı bitirmek lazım.

Tüm bunları da 6 Haziran'da Diablo IV çıkmadan önce yapmam lazım ama yalan olacağını da biliyorum. Hiç değilse RDR2'yi bitirebilsem kendimi başarılı sayacağım.

Bütün bunlar varken asıl bir de Hollow Knight Silksong çıkarsa eğer önceliği o alacak. Bütün planlar alt üst olur, onu biraz daha ertelesinler mümkünse lütfen :icon_twisted:

Bu arada tabi Witcher 3 Next-Gen Update ile henüz oynayamadım, o da içimde bir yara, ama Gwent oynamazsam bile en az 300 saat gerekecek, şuan steam'den bakıyorum Witcher 3 655 saat oynamışım... Bunu oynamak için ücretsiz izin almam lazım, onu da vermiyorlar artık corona geçti diye :lol:

Hocam canım çekti böyle anlatınca gittim aldım ME LE  yi. Oynayacaz el mahkum :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, SkyWarrior said:

Hocam canım çekti böyle anlatınca gittim aldım ME LE  yi. Oynayacaz el mahkum :D

kesinlikle oynatıyor kendini, bırakamıyorsun. Özellikle ME2 çok güzel olmuş remaster ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3'ü Next-Gen Update ile birlikte PS5'de açtım:

olmuş.

Yani PC'deki tadı alamazsın ama hiç değilse sabit 60 FPS, gayet güzel grafiklerle oynayabilirsin konsolda, güncel bir sistemin yoksa...

Eski hali rezaletti bu arada next-gen update gelmeden önce.

Ray Tracing açarsan 30 FPS'ye düşüyor, o şekilde de oynamak imkansız tabi.

Plantinum Tropy yapmak için oynar mıyım PS5'de... zor... 4070 Ti küser...

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4/9/2023 at 05:35, stardust said:

Witcher 3'ü Next-Gen Update ile birlikte PS5'de açtım:

olmuş.

Yani PC'deki tadı alamazsın ama hiç değilse sabit 60 FPS, gayet güzel grafiklerle oynayabilirsin konsolda, güncel bir sistemin yoksa...

Eski hali rezaletti bu arada next-gen update gelmeden önce.

Ray Tracing açarsan 30 FPS'ye düşüyor, o şekilde de oynamak imkansız tabi.

Plantinum Tropy yapmak için oynar mıyım PS5'de... zor... 4070 Ti küser...

lAST OF PART 2 YE PS5 DE BAŞLADIM BİTİNCE PS5 DE WİTCHER 3 Ü 2. KEZ BİTİRECEĞİM.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/27/2023 at 14:07, JardeL said:

RDR2 ve Halo3 ODST bitti... ODST biraz degisikti, zaman anlaminda da Halo3'un bittigi yerden baslamiyor, H2 ile H3 arasi sanirim ama MCC siralamasinda nedense H3'ten sonra konulmus... 

Halo 4'e basladim, Playstation'da da muhtemelen Death Stranding'e baslarim... 

Halo4 biteli bayagi oldu, Death Stranding'e de basladim ama bakalim ne kadar oynayacagim... Gerci Kojimanin her oyunu boyle, baslangicta biraz ite kaka gider ama devaminda hic bitmesin istersin... Bakalim... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, JardeL said:

Halo4 biteli bayagi oldu, Death Stranding'e de basladim ama bakalim ne kadar oynayacagim... Gerci Kojimanin her oyunu boyle, baslangicta biraz ite kaka gider ama devaminda hic bitmesin istersin... Bakalim... 

başına biraz sabret, katlandığın bütün saçmalıklara değecek…

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu haftasonu Fallen Order'ı bitiririm artık. Sonra Death Stranding ya Last of Us 2(Bunu bitirince PS4'ü satıcam)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fallen Order'ı nihayet bitirebildim, güzel oyunmuş. İkinci oyunun bugları temizlensin, EA Pro'yla 1 ayda (anca) bitiririm. Şimdi sırada Cyberpunk 2077 ve RDR2 var. Gerçi bunlar kolay kolay bitmeyecek gibi ama bakalım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ME1 LE bitti ama ben de bittim. Mako sürmek ne kadar uyuz birşeymiş. Sonradan eklenen booster olmasa diablo 1 townda yürüyen hero gibi olacaktım gezegenler üzerinde. 

1 tane quest de bug verdi ama side questti zaten salladım ben de uğraşmadım. Esas aksiyon ME2 de. Hadi bakalım karakteri import ettim yola devam. 

Bu sefer Ash e çakmayı başardım :D Her seferinde liara araya giriyordu bir şekilde kafa karışıklığı oluyordu

bu sefer salladım yellozu. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mass Effect Andromeda seriden kopuk bir hikaye, ben de başta sevmedim hiç de baya bir sonra bitirmiştim, başlayınca fena değil bitiyor da esas serinin oyunlarını göz önüne almadan sanki bu bir bağımsız yapımmış gibi devam etmek lazım. EA Play de varsa hatta Delux versiyonu geliyor, o paket ile gelen bir zırh var, oyunun başında gayet faydalı bir şekilde daha hızlı level atlamaya olanak sağlıyor, o şekilde deneyebilir EA Play aboneleri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız ME2 cidden daha çok hareket ve daha fazla taktik gerektiriyor 1 e göre. 1 de ölmeden gidebildiğin  yerde ME2 de illaki bir kez ölürsün. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Yeni Jedi oyununu alacaklar bence bir kez daha düşünsünler.

https://twitter.com/EAStarWars/status/1651990800862183426

Lost of Us 'dan sonra ikinci Star Dust Edition oyunum belli oldu. Madem sen oyunu bitirmeden çıkartıyorsun ben de oyunu bitirip kafama yatan bir indirimli fiyat görmeden parasını ödemiyorum.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Re4 Remake bitti. Pc de redfall oynayayım dedim sonra notlarını görünce vazgeçtim tiny tina ya bakacağım şimdi.

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok