Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

Selamlar, Borderlands 2 oynuyorum, oyunu almış kütüphanesinde oynamamış olan varsa yeni başladım coop olarak oynayabiliriz.

Ben oynarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynarım.

Oynayalım Whooosh Siren açtım lvl11 civarındayım sniper oynuyorum genelde. Sıfırdan Zero da açabilirim. 

Bu arada oyuna başlamadan once kimlerde oyun var ne kadar oynamışlar diye baktım 200 saat civarı görünüyor sende. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar, Borderlands 2 oynuyorum, oyunu almış kütüphanesinde oynamamış olan varsa yeni başladım coop olarak oynayabiliriz.

Bende oyun yok ve oynamadım ama baktım fiyatı 7.5 TL görünüyor. İki kişiden fazla coop destekliyorsa ben de alırım. Daha önce de niyetlenip vazgeçmiştim coop keyifli olabilir.

Borderlands GOTY + Borderlands 2 = 15 TL

Borderlands 2 = 7.5 TL

Bu saatten sonra ilk oyunu almaya gerek var mı sizce?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyun grafiklere takılmazsanız gayet oynanır geçen sene oynadım daha ama bence 2 den başlayın. 4 Kişiye kadar coop oynanıyor bu arada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Life is Strange ...   :icon_phone:

Niye yarım bıraktığımı bilmediğim güzel bir oyundu bu, sanırım bilgisayarı yeniden kurarken oyunu install etmeyi unutmuştum. Akşam bakayım.

İlk oyun grafiklere takılmazsanız gayet oynanır geçen sene oynadım daha ama bence 2 den başlayın. 4 Kişiye kadar coop oynanıyor bu arada.

Ben single player olarak pek FPS oynamıyorum ama coop keyifli oluyor. Borderlands 2 'yi satın aldım, akşam kurarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oynayalım Whooosh Siren açtım lvl11 civarındayım sniper oynuyorum genelde. Sıfırdan Zero da açabilirim. 

Bu arada oyuna başlamadan once kimlerde oyun var ne kadar oynamışlar diye baktım 200 saat civarı görünüyor sende. :)

Ben bu oyunu yedim içtim. Açılabilecek herşeyi açtım, bulunabilecek herşeyi buldum. Bu oyunun hastası birkaç tane ecnebi rahatsız bulmuştum, onlarla toplaşıp sabah akşam boss kesiyorduk. Oyunun en zor canavarlarını 2 saniyede öldürdüğümüzü bilirim.

Şimdi sıfır karakter açıp oynarım yine.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu oyunu yedim içtim. Açılabilecek herşeyi açtım, bulunabilecek herşeyi buldum. Bu oyunun hastası birkaç tane ecnebi rahatsız bulmuştum, onlarla toplaşıp sabah akşam boss kesiyorduk. Oyunun en zor canavarlarını 2 saniyede öldürdüğümüzü bilirim.

Şimdi sıfır karakter açıp oynarım yine.

Bende oynayabilirim. Gunzerker ve mechomancer karakterleriyle oynadım bitirdim. Yeni sıfırdan karakter açabilirim bende. Ayrıca presquel'i de aldım oynamak isteyen olursa

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Borderlands 2 GOTY aldım. Eve geçince indirip kurarım, kaç GB bilmiyorum ama sanırım uzun sürmez.

Karakterleri falan bilmiyorum, support tipi bir karakter varsa bana uyar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Support karakter Siren, yaralı oyuncuyu uzaktan kaldırabiliyor. Onun dışındakilerin farklı özellikleri olsa da hepsi aşağı yukarı assult.

Ben de biraz ısınma turları atayım bari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Whooosh @@Executioner @

Siren galiba ilk oyunun karakteri. Şöyle bir kaç yazı okudum da onun yerine Maya diye bir karakter gelmiş ama öyle bir uzaktan yaralı oyuncu kaldırma olayı var mı emin olamadım. 4 ayrı karakterler mi coop yapmak gerekiyor yoksa aynı karakterlerle de oynanabiliyor mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı karakter oynanabiliyor galiba hatırlamıyorum. Oyundaki her karakter ayrı bir dünya cidden. Ben mesela psycho diye bir karakter var dlc ile gelen,onu almıştım onla oynarım. Karakter paketleri goty içeriğine dahil bildiğim kadarıyla, yeni gelen Mechromancer'da zevkli mesela tavsiye ederim. Onla solo oynayıp bitirmiştim ben.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Whooosh @@Executioner @

Siren galiba ilk oyunun karakteri. Şöyle bir kaç yazı okudum da onun yerine Maya diye bir karakter gelmiş ama öyle bir uzaktan yaralı oyuncu kaldırma olayı var mı emin olamadım. 4 ayrı karakterler mi coop yapmak gerekiyor yoksa aynı karakterlerle de oynanabiliyor mu?

Siren sınıfın ismi, karakterin değil. İlk oyundaki Siren karakterin ismi Lilith, 2. oyundaki Siren'in ismi ise Maya. Zaten ilk oyunun karakterleri 2. oyunda NPC olarak varlar, bize görev falan veriyorlar.

2. oyunda DLC karakterleri ile birlikte toplam 6 oynanabilir karakter var.

Axton (Commando)

Maya (Siren)

Salvador (Gunzerker)

Zer0 (Assassin)

Gaige (Mechromancer)

Krieg (Psycho)

İstediğiniz karakterle CO-OP yapabilirsiniz. İsterse 4 oyuncu da Commando olabilir, keyfinize göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazı tura atacağım ben karakter seçimi konusunda ama sniper türü bir karakter coopta keyif vermez gibi sanki ? 

Single'da kaldırıp kaldırp kafalarına sıkıyorum siren ile :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bir karakter yok aslında. Zero sözde sniper karakteri ama bütün karakterler sniper kullanabiliyor ve oyun hızlı ilerlediğinden soteye yatıp snipercılık oynayacak vakit olmuyor zaten.

Normal düzende Siren biraz geride kalıp düşen oyuncuyu ayağa kaldırıyor ama bu demek değil ki diğer karakterler düşen oyuncuyu kaldıramıyor. Onlar da kaldırıyor ama kaldırmak için yanına gitmesi ve bir tuşa basılı tutması gerekiyor. Siren ise uzaktan özel gücünü kullanarak bunu yapıyor.

Kısacası karakterlerin sınıfları öyle oyunu çok etkilemiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben FPS'lerde AIM özürlüyüm.. O yüzden support sınıfları daha iyi oluyor. Siren iyiymiş, ben onunla takılayım. Siz düşün ben kaldırayım, etliye sütlüye karışmadan takılayım kenardan kenardan. :)

Oyun ve DLC'lerin toplamı kaç GB tutuyor? Akşam 7'ye falan yetişebilir miyim emin olamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Indirimden 5-10 tane oyun aldim..

Old school RTS alayim dedim rise of nations la age of empires 3 u aldim.

AOE 3 u 20 dakika oynadim geri iade ettim steame..

Rise of Nations a bir girdim 3 saat kalkamadim basimdan super oyun yahu..

Birde Guild Wars  2 nin expansionini oynuyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok