Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.229 mesaj var

Spec Ops: The Line :)

Çıkalı 4 yıl olmuş ve LP'nin gruba yazmasıyla farkettiğim bir oyun. Humble'da görünce aldım. Fazlasıyla underrated olduğu ve insan öldürmeye karşı olan senaryonun sağlam hazırlandığı söyleniyor, bakalım:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spec Ops: The Line oynadıktan

sonra küfürü bastığım bir oyun. Bitince nefret edeceksiniz şimdiden söyleyeyim...

Oyun oynanış yönüyle tırt ve birbirini tekrar eden bölümler mevcut

tek espirisi oyun bitince ortaya çıkıyor... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arma 3'e devam.

Zaten hem vakit yok hem de duzgun ekran kartim yok. Vakit buldugum zaman en dusuk ayarlarda online Arma oynuyorum.

Yeni ek paketi de cikti. Daha tropik, boyle crysis atmosferinde close combat bir oynanisi var yeni haritanin. Onceki Altis haritasinda kilometrelerce otesini gorebiliyorduk, bu haritada 200m otesini gorunce oh diyoruz. Degisiklik oldu.

Arma 4 cikana kadar oynarim ben bu oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oynanacak o kadar oyun varken herşeyi bir kenara bırakıp Dark Souls oynuyorum. Izdırabım bana yeter deyip devam ediyorum. Bırakacağımı da sanmıyorum. Souls serisi ciddi addictive denen türden. 5 dolara alıp zarfta gelen demons souls a ne kadar aşık olmuşsam 7.75 tl ye aldığım dark souls a da bu kadar aşık oldum açıkçası. Gebersem de oynarım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haydaaa.

Şaka di mi bu Hakan hocam?

Arkadaslarimin ufakliklar oynuyor LOL. Babalari ile birlikte merak edip bakmaya karar verdik. Ne halt ediyorlar kontrol edelim diye. Ufak ufak toplanip oynuyoruz su siralar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda haftasonu gidişata dur deyip çocukları yatırdıktan sonra 22:00 - 01:00 arası oynadım BF4  özlemişim bir hayli !  . Şimdi Just Cause 3 , GTA V , Dishonored ve Bioshock infinite gözüme kestirdim. Acele yok yavaş yavaş tadına varacağım. Ha birde shadow of mordor yarıda kalmıştı epey ilerlemiştim onunda saveleri duruyor yeniden kurup bitirmeyi istiyorum, kombolar çok leziz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugun degisiklik olsun diye hacknet oyununu aldim. Aslinda cok eskiden buna benzer daha dogrusu oldukca ilkel bir benzerini oynamistim. Ismini hatirlamiyorum simdi...

Oyun buyuk ölçüde metin bazli bir hacker hikayesi. Araya ufak tefek espriler felan eklemisler guzel olmus.

Oyunda kullanilan bir kisim komuta zaten bir cogumuz asinadir. Bazilari biraz kolaylastirilmis veya uydurulmus ama yine de guzel yedirmisler oyunun bütününe.

Indirime girince bence alınabilir. Ancak indirimsiz hali bile beni mutlu etti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tharsis,

Oyunu 6 saat civarı oynadım en zorda hala bitiremedim,

Hile hurda save-load vs. yapmadan oynuyorum normal zorlukta çok rahat bitirdim. Ama genelde ölüyorum. Oyunda bazen öyle zarlar geliyorki tam istediğim zar, sanırım yazılım ara sıra kıyak geçiyor artık oyuncuya ancak Hard da bu zarlar hiç gelmedi :)

Çok ince düşünülmüş güzel bir zar oyunu modern tavla oyunuda diyebiliriz.

İçerik çok az olduğu için zorluğu arttırmışlar genelde zor oyunlara bakarsak içeriğin olduğunu görüyoruz zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii ki BF4 devam :)  . Yanına GTA 5 iliştirdim hoşuma gitti , onu biraz kurcalarım zaman buldukça. Aslında şöyle tatlı bir single FPS olsa biraz da hikayesi sağlam iyi olurdu , sanırım Dishonored 'a bir şans vereceğim bu alanda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok