Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.226 mesaj var

@@Executioner mention olayını yeni çözdüm kusura bakmayın. Hatlar karışmış :)

@ Dün biraz oynadım. MoW görebildiğim kadarı ile oldukça zorlu bir oyun ancak çok zevkli. Normal bir strateji oyunundaki gibi asker tank basayım sistemi yerine elinize verilen kaynakları optimal kullanarak oynamak gerekiyor. Mikro detay olayını abartmışlar. Mesela öldürdüğünüz düşmanlardan ekipmanlar ile askerlerinizi donatabiliyorsunuz. Sonsuz cephane, sonsuz bomba yok. Herşey limitli. Ayrıca oyun bayağı zor.  Grafikler bugün bile sırıtmıyor tabii ki çok iyi değil ancak sorun olmuyor. Seslendirme ise biraz kötü, atmosferi olumsuz etkiliyor bence. Üzerine daha realist Blitzkrieg modu kurulmuş CoH bunun yanında çoluk çocuk oyunu sayılır. Bazı yönlerden CoH, Commandos ve eskilerden Myth karışımı ilginç bir oyun. Çok uygun fiyata hardcore RTS sevenleri kesinlikle memnun edecektir....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ CoH tabii ki ilki bence hala harika bir RTS. Degisiklik isterseniz ModDB den Blitzkrieg modu şiddetle tavsiye ederim. Oyun bambaska bir hale geliyor. Ayrıyeten Eastern Front u da deneyin.

Her iki mod da turun delileri tarafindna geliştirilmiş olduğu için uniformlardan tutun tanklara gore gerçekçilik anlaminda oyun baska bir boyuta geciyor.

Bonus olarak ismini su an unuttuğun bir eklenti ile Birinci Dunya Harbi tadini da yasamak mumkun. WW 1914 müydü neydi donemin uniformalari tankları detken cok eglenceli oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam den de almayi planladigim ancak Humble da denk gelen Breach and Clear isimli oyunu oynadim. 4 kisilik bir timi kontrol ediyorsunuz. Sira tabanli halde hareketlerinize karar verip baslatiyorsunuz sonra bir sonraki hamlenizi planlıyorsunuz seklinde gidiyor.

Karakterleri gelistirme ekipmanlarini yukseltme gibi yari rpg ogeleri de var. Grafikler tabii ki zamanin etkisiyle eski ama goze batmiyor.

Ben bayagi sevdim. Humble da 1 dolarlik pakedin icinde

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkham Knight'ı tüm yan görevleri ile bitirdim az önce. Fallout 4 beni bekler :8

Riddler görevlerini de yaptınız mı? Asylum'da hoştu ama sonraki bütün serileride bunu ekleyerek b.kunu çıkardıklarını düşünüyorum. Arkham Knight'ta yanı başımda açıkta duran riddleri bile almaya tenezzül etmez oldum, o derece.

Catwoman'ı kurtarma dışında oyunun sonuna bir etkisi sanırım yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Riddler görevlerini de yaptım, evet.

Riddler bulmacaları hariç diğer yan görevlerin tamamıyla oyunu bitirirseniz bir bitiş sinematiği ve oyun sonu credits giriyor ama bitiş sinematiğin tamamını göremiyorsunuz ("Riddler bulmacalarını da çöz tamamını izleteyim hehehe" diye bi yazı çıkıyor hatta credits sonunda). Riddler bulmacalarının tümünü çözünce tekrar oyunu bitiriyorsunuz ve sinematiğin geri kalan kısmıyla beraber tamamını izliyebiliyorsunuz bu sefer.

Catwoman Riddler görevlerini yapınca kurtuluyor zaten. Görevleri tamamladıktan sonra Catwoman ile ağzını burnunu kırarken robotuna binip kaçıyor Riddler. Bulmacalarının tamamını çözme karşılığında tekrar kapışma sözü veriyor sonrasında. (Bulmacalardan kastım harita üzerindeki saklanmış soru işaretleri, görüntü taramaları vs.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Just Cause 3 'e başladım. PC'de ne sorun olduğunu henüz göremedim. JC2'den farkı grafikler ve oynanışa eklenen bir kaç nokta var. Bu varken muhtemelen başka oyunlara bir süre bakmam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Borderlands'a devam edelim gençler daha yeni yeni öğrenmeye başladım oyunu  :icon_oldie:

Doğrudan coop'a daldığımız için ben bu oyunu pek anlamadan langur lungur gittim. Sonrasında da JC3 çıkınca Borderlands'ı anlamadan oynamanın verdiği sorunla birlikte koptum resmen. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wolfenstain the new order : 

Grafiklerini motorunu hiç beğenmediğim oyunun senaryosu atmosteri fena değil kendini oynatıyor. Ancak kamerayı ani döndürdüğünüzde bir ortamdan diğerine girdiğinizde aldığınız keyifin içine ediyor oyun motoru, aynı Rage oyununda olduğu gibi. En adisinden bir konsol portu oyunun PC sürümü.  :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gelirim oynarsanız, benim psycho sizi bekliyo :)

Oynarım ben benim sadece muliti oynadığım bir karakter var. Ölmeden önce Q tuşuna basıp dötü kurtarmayı öğrendim. Siz yokken onu hiç oynamiyorum öteki maya dan devam ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende garip bir Civilization müptelalığı oldu... (XBOX 360)  Durup durup, günde iki kere oyunu bitiriyorum. Hani oyun kötü değil ama çok bir olayı da yok, gereksiz bir saplantı oldu. 

Bahara doğru bir taşınma işim var, onu halledince yeni nesil konsol alacağım (bu sefer PS4 gibi gözüküyor), herhalde o zaman kurtulurum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yabancı arkadaşlarla oynuyoruz başka forumdan. :)   

Puan sistemi falan güzel bir turnuva olacak gibi. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende birazdan  Bloodborne a başlamayı planlıyorum. 9 gb cık update varmış . O inene kadar BF atayım bari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3