Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.229 mesaj var

Hocam bf grafikleri artık yavan geliyor hakikatten. Forumdan hardline i pass geçen çok oldu grafikleri de çok daha iyi aslında artık oynamak için son bir kaç ay oyuncu sayısı 1000 den az 

daha oynayamazsınız bu indirim son şans ucuz yollu oynamak için : 

https://www.origin.com/en-ie/store/deals/sale/allsale

Hocam teşekkürler link ve bilgi için aldım geçtim yakaşık 24 - 25 TL ye deluxe edition aldım ( 7,49€ )  standartı 4,99€  idi . 2,50€  'nun lafını yapmayalım dedim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hardline hakkaten çok zevkliymiş. Değişik modlar farklı tad veriyor ama bazı ırgat server lar iron wire denilen modda kill izni vermiyor vurunca banlanıyorsunuz. Zırva bişi oluyor . Banka dan para alma veya tdm çok keyifli. Upgradeleri açmak biraz zaman alacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hardline daha en basindan boyle mal gibi standalone degil de bi dlc modu falan gibi gelseydi bf4 e daha cok bile tutardi..

Full pricedan toplam 2018 kisi falan aldi o oyunu..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

- Overcooked : Acayip keyifli. Esimle beraber oynuyoruz. Super bir couch co-op oyunu. 

- Rainbow Six Siege : Bugun basladim, PS4'de alan varsa haberleselim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben her platformda (pc-ps4) vakit buldukça Witcher 3 oynuyorum, başka oyuna zaman kalmıyor.  :D

Aynı oyunu iki platformda birden oynamanın nedeni var mı? Bir de üstelik Witcher 3 gibi dolu bir oyun zor olmuyor mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PC' de varken konsolda oynamak ayıp olur bu oyuna :8

BF 4 indirimli fiyattaymış, bunun ek paketi bilmemne zımbırtısı var mı ? Almayınca bi zararı var mı ? Elde BF 3 var yeni kartı aldıktan sonra arada şöle 3 5 round atıp takılayım diyorum. Düz BF 4 alsam oynanır mı acep ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Batman Arkham Knight'ı bir daha bitireceğim. Grafikler daha bir şukela oldu zaten. Kasma sorunları da kalmamış. :D

Witcher 3'ü oynayacağım ama iznimi bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tharsiste

Altı injury dört zar atıyorum dördüde altı geliyor, belki de bitirebileceğim oyun bok oluyor.Hay senin şans faktörüne tüküreyim. Daha bir kere bile bitiremedim çıldırıp camdan atıcam oyunu :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tharsis bebeğimdir.. Bazen gerçekten delirten şeyler yapıyor ama bu sefer de daha en başından bütün önlemleri almak lazım.. Örneğin en yukarıdaki o assist veren yerden assist almak lazım başka bi astronotla, diğer bi astronotla böyle tehlikeli bi yere falan girilcekse.. 

Ben hardda bile herkesi yaşatarak güzel bi puanla bitirdim Tharsis i ama gerçekten çok planlı oynamak lazım, çünkü hep en kötüsüne hazırlanmanız gerekiyor.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Civ V sonunda basladim bu oyunu ogrenmek icim heralde bir 10 15 oynamak lazim cok detay var.

Öncelikle büyük bir bela aldınız başına, hayırlı olsun. :D Civ V iyi derecede oynamak, özellikle de multiplayer'da çok çok zor. Bilgisayara karşı, belli bir süre sonunda, her türlü oyunu kazanabiliyorsunuz ancak işin içine insan faktörü girince bayağı şeyler değişiyor.

Benim de takip ettiğim bir Civ V streamer'ı izlemenizi tavsiye ederim.Gerçi şu an bir mod ile oynuyor ve sadece multiplayer oynadığını düşünürsek sizin için ters gelebilir. Ancak temel oyun üzerinde bir sürü rehberi var ve oldukça da yararlı.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLQFX9B_9L4-k22n9b0mdtyL8wNo5HEnc_

Şu verdiğim listede altıncı ve sonrasındaki videoları izlerseniz bayağı bir fikir edinebilirsiniz sanıyorum.

Ben de bi ara muılti oynuyordum gerçi ama bir oyunun 6-8 saat arası sürdüğü düşünülürsa bayağı bir meşaketli oluyor. :)

Hayalet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Deathknight // Bf4 standart paketin üstüne ek 6 - 7 dlc geldi , zamanında premium key i meksika üzerinden epey ucuza almıştım. Yine de asıl sahalarda halen oynayan vardır. Zaten china rising dlc bana göre tam çöp.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle büyük bir bela aldınız başına, hayırlı olsun. :D Civ V iyi derecede oynamak, özellikle de multiplayer'da çok çok zor. Bilgisayara karşı, belli bir süre sonunda, her türlü oyunu kazanabiliyorsunuz ancak işin içine insan faktörü girince bayağı şeyler değişiyor.

Benim de takip ettiğim bir Civ V streamer'ı izlemenizi tavsiye ederim.Gerçi şu an bir mod ile oynuyor ve sadece multiplayer oynadığını düşünürsek sizin için ters gelebilir. Ancak temel oyun üzerinde bir sürü rehberi var ve oldukça da yararlı.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLQFX9B_9L4-k22n9b0mdtyL8wNo5HEnc_

Şu verdiğim listede altıncı ve sonrasındaki videoları izlerseniz bayağı bir fikir edinebilirsiniz sanıyorum.

Ben de bi ara muılti oynuyordum gerçi ama bir oyunun 6-8 saat arası sürdüğü düşünülürsa bayağı bir meşaketli oluyor. :)

@@wazzap Oyunun en son DLC leri ile birlikte aldığım için muazam bir içerik ile oynuyorum hissiyatı oluştu.

Campaign değil ama play now ile bir oyun açtım okuya okuya oynuyorum toplamda o oyunu bir 7 saat civarı

oynamışım ama oyun daha yeni başladı gibi denizlere açıldım bütün düşmanları keşfettim derken.

Bu oyunun multisi zevkli olur olmasına da o kadar sabit zaman bulmak imkansız. Zaten bu tür turn based oyunlarda

bir turn 15 dk sürebilir.

Daha önce bir başlamaya teşebbüs etmiştim ama baktım içerik çok fazla ertelemiştim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Deathknight 5€ ya mutlaka almalısın. Bf4 halen ve halen bana göre kendi kulvarında 1 numara.

Edit. Alırsan beni de ekle takılırız sahalarda abilik yapayım sana çatan olursa tokatlarım :)

TatanQa_tr

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tharsis ile ilgili ilk once easy de sonra normalde bitirmek bir yontem olabilir. Ben normalde bitirdim o oyunda hic zorlanmadim ama genelde normalde oluyorum. Hard cok zor bir iki denedim naktim yok olacak gibi degil hardi bosverdim. Arada o oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Civ beyond earth oynayayım dedim ama sarmadı. Gene Civ V 'e döneceğim gibi. 

Witcher 3 , Tomb Raider , COH 2 , Metro vs duruyor . Nedense hiç birine başlamadım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi çok oyun olduğu zaman kafa daha çok karışıyor . Kurmak bile bir zaman , başlayıp oyuna ortama alışmak bir zaman , bu yüzden en fazla 2 -3 oyun aktif tutuyorum. Şu an single olarak sadece GTA V var . Diğer ikisi BF4 ve HardLine.

Yetiyor da artıyor. Misal GTA V bitinceye kadar almak istediğim oyunlar da ucuzlayacak , örnek Witcher 3 .

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Multiplayer oyunlarda turn timer koyuyorlar, üsteli bunu da çağa göre ayarlıyor. Örneğin oyun başında turn süresi en fazla 30 saniye iken oyunun sonlarına doğru 3 dakika falan oluyor. Ayrıca oyunun save özelliği var, kendi arkadaşlarınızla 2 saat oynadıktan sonra kaydedip daha sonraki bir gün kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Tabi işin manyakları da var, oyun bitmeden kalmayanlar oluyor. Ben 1 sene önce oynadığımda 7 saat pc başındaydım mesela. :D

Örnek bir oyun;

Oyuncunun oynadığı arayüz bir mod gibi bir şey. Çok takılmayın o kısma, sadece baız şeyleri daha basitleştiriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Walking Dead'in ilk sezonunu bitirdim, şimdi ikinci sezonunu oynuyorum.

Aslında bu oyunu alalı yıllar oldu ama bir türlü tam anlamıyla oynayamamıştım. 2-3 defa oyuna başlamıştım ama bitirememiştim. İş güç başka oyunlar derken kaynayıp gitmişti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok dertliyim çooooooook. Witcher oynamaya başladım ama aynı zamanda Divinty Original Sin 2 betası başladı. Hangisini oynasam diğerine ihanet ettiğimi düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok