Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

GTA V oynamak için yeni fırsat buldum :)

Vallahi yandı... Anakart değil ama ekran kartı bozuldu az önce yine tl2 oynarken... Bu bi efsane olmalı. Kartıda amerikadan aldıydım, g.tümde patladı resmen.

TL2 lanetli oyun senin için... Geçmiş olsun :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim arızalı ürün maceram amazon değildi. Türkiyeden alınmış intel işlemcinin 2,5 sene sonra bozulması üzerine 3. yıl garantisini intelin veriyor olmasıydı. O yüzden intel'e göndermiştim işlemciyi.

Amazonla ise yanlış ürün gönderimi nedeniyle iade ürün olayı yaşamıştım. Onun prosedürünü biliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ara ara surekli oynadigim oyunlar

Battlefield 4

Battlefield 2 BC

Xcom

Civ5

Uzun zamandir oynayip henuz bitirmedigim oyunlar:

Assasin's Creed IV black flag

Divinity Original sin

Starcraft 2 exp

Diablo 3 exp

ve daha niceleri

En son biridigim oyunlar

GTAV

Skyrim

Biraz daha once bitirdigim oyunlar

Shadow of Mordor

Wasteland 2

Far Cry 4

daha cok kategori

Bitirdigim ama pek begenmedigim oyunlar:

Bioshock infinite

Wolfenstein

Bitrdigim, cok begendigim ve yenisini bekledigim oyunlar

Xcom

Dishonored

Para verip aldigim 5 dakka oynayip bu ne be dedigim oyunlar

Rage

Bitireyim bir de bastan farkli karakterle yeniden baslayim dedidigim ama bu ihtimalin yaklasik sifir oldugu oyunlar

Skyrim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi son uzun aylardır %90 BF4  ve  %10 Beam NG driver takılıyorum.

Biraz single takılasım var ,  Zombie Army Trilogy deniyeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF'nin alternatifi yok ya, dün oynadık çok keyifliydi 4 kişi olunca. Ben son zamanlarda adam olmadığı için yanlız takılıyordum oyunun seyri çok farklı oluyor.

BattleFront bile alternatifi olamaz bence ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF'nin alternatifi yok ya, dün oynadık çok keyifliydi 4 kişi olunca. Ben son zamanlarda adam olmadığı için yanlız takılıyordum oyunun seyri çok farklı oluyor.

BattleFront bile alternatifi olamaz bence ...

Battlefront düşüncesine +2 de benden işler.

bf4 tadı keyfi dinamiği bence süperler ötesi. ( daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :) )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gidilmiyor Ozan, hiç uğraşma bence. Halo 2 ile Halo 4 bir miktar bünye kaldırıyor ama bir ve üç bu saatte dayanılacak gibi değil.

İki ve dört de iç açıcı değil tabii de artık almışsın, aralarında kıyaslıyorum, ben de bir gaz aldım ama değmez yani.

Multi hele Android oyunları ayarında gibi, olmaz böyle şey dedirtiyor.

Halo 5 de bu arada iç açıcı değil, Halo 4'ün 1080p halinden farkı yok gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Halo MCC zaten konsolla birlikte geldi. Ben de içinden çıkan kodla indirdim Tolga. Halo 5'i Nathan Fillion hatırına alıp bakarım kesin. Bu arada grafikleri daha derli toplu ama Halo oyunlarında grafik hiçbir zaman çok üst seviye olmadı zaten. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hic Halo oynamamis biri olarak tum oyunlari oynadim, ODST DLC'sini de alip bitirdim. Bir cirpida bitti hepsi ve cok keyif aldim.

Geriye uyumluluk gelsin Halo:Reach oynayayim diye bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilk Halo: Reach'i bitirdim Xbox 360'ta ki zamanına göre, X360'a göre grafik kalitesi iyiydi, bir de Reach sarmıştı beni bir miktar. Halo 4'ü de X360'ta bitirdim, o da fena değildi. Üçüncü oyunu Xbox 360'ta bitiremedim, hiç sarmadı beni grafikleriyle falan, ODST de aynı şekilde.

Ben Master Chief Edition versiyonunu bilmeden, upgrade var zannederek aldım ama büyük hayal kırıklığı oldu.

Ancak yine de arada bir açıp baktığım oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi yandı... Anakart değil ama ekran kartı bozuldu az önce yine tl2 oynarken... Bu bi efsane olmalı. Kartıda amerikadan aldıydım, g.tümde patladı resmen.

Bunu da şimdi gördüm, geçmiş olsun, EVGA 980Ti sipariş ettiğini görmüştüm ama bu yüzden herhalde.

Bu arada Maxwell kartlarda coil whine ciddi bir sorun, bu konuda da iyi şanslar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@T800

sağol abi :) coil whine'ı cidden merak ediyorum acaba piyango bana da vuracak mı diye... bakalım artık

yeni kart geldiğinde torchlight'a devam eder miyim etmez miyim görücez, t1'i de sistem bozulduğu için yarım bırakmıştım zaten :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sen yapıyorsundur büyük ihtimalle de bu tarz oyunlarda Vsync açıktır herhalde, kartlar abuk subuk FPS değerlerine çıkmaktan gidiyor olmasın ?

Coil whine bende iki kartta da var. İlk aldığımda rahatsız ediciydi, zaman geçtikçe kabul edilir düzeye indi. Şimdi oyuna girdiğimde ilk başta belirgin, bir müddet sonra baya belli belirsiz bir hal alıyor. Ben kartları normal yolla geri veremedim, kabul etmediler. Hukuki yola gitmek lazımdı, onunla da şu anda uğraşmam mümkün değil, ses seviyesi de belli belirsiz, rahatsızlık vermeyecek bir seviyeye gelince bu süreçte öyle bıraktım artık, ama tabii iyi olmadı, baya bir tartışma, vakit kaybı falan yaşadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niyetim Thief 4 ya da Tomb raidera başlamak ama bi türlü beceremedim. :D Sıcaklar mahvetti adamı anca diabloyla falan vakiy geçiriyoruz geceleri...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet aslında onu kışın oynamak daha makul olur, puslu atmosferi böle dışarda da kapalı kasvetli hava varken yağmur yağarken falan oynamak daha iyi hissiyat oluşmasını sağlar :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sıcaklar bitsin, evde geçen vakit artınca sıkıntı kaynağı azalsın diye düşünmüştüm ama onlar da olabilir tabii. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hazırda bekleyen bir sürü oyunum var, gidip yine battlefield 4 oynuyorum. 400 saati geçmişiz, Tek kişilik senaryolu oyunlardan çok iyi iş çıkaranlar dışında yeni oyunlara zor başlıyorum artık. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sen yapıyorsundur büyük ihtimalle de bu tarz oyunlarda Vsync açıktır herhalde, kartlar abuk subuk FPS değerlerine çıkmaktan gidiyor olmasın ?

yok abi fps değerleri kontrol altındaydı, 100-150 arasındaydı genelde :) gerçi uçuk fps olsa bile neden bozulsun ki :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dead Space 2'de miydi, bir oyunda menüde abuk FPS verdiğinden sıkıntı oluyordu ekran kartlarında, çok yüksek FPS'de mesela coil whine da abartı seviyelere çıkıyor, bu tarz şeyler donanıma zarar verebilir belki, olacağı da varsa bazı sorunların tetikleyicisi olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok