Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

Bu hafta, Tropico 4'e tekrar başladım. Campaignde ilerliyorum. Asıl hedefim, Modern Times hikayesini tamamladıktan sonra  Sandbox deneyimini yaşamak.   

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir suredir INSURGENCY 'ye takildim, baska oyun acamiyorum. Bf4 ude unuttuk gitti. Var mi Insurgency oynayan?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunsuzluktan darksiders 2 ye bi sans daha vereyim dedim 6 saat kadar oynadim mala baglayinca oyun sildim..

Borderlands pre squel e basladim simdi oh be dedim.. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow of Mordor bitti. Yani ana hikaye bitti. Ama sonunu pek beğenmedim.

Finalde Black Hand of Sauron'u, başka hiçbir şey yapmadan, 4 kez sadece space tuşuna basarak öldürmek oldukça can sıkıcıydı. Ben en az bir yarım saat uğraşırım diye bekliyordum ama ölüverdi adam. Tam bir konsol oyunu sonu olmuş. Beni daha fazla zorlayan başka küçük Uruk war chief'lar bile olmuştu oyunda, buysa tam bir hayal kırıklığı malesef...

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SimCity BuildIt, Badlands, Crossy Road, Subway Surfers, bazen Terraria..

("Mobile gamer" olduk bunca sene sonunda. :P Neyse, halimden memnunum, evde durmuyorum zaten.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow of Mordor bitti. Yani ana hikaye bitti. Ama sonunu pek beğenmedim.

Finalde Black Hand of Sauron'u, başka hiçbir şey yapmadan, 4 kez sadece space tuşuna basarak öldürmek oldukça can sıkıcıydı. Ben en az bir yarım saat uğraşırım diye bekliyordum ama ölüverdi adam. Tam bir konsol oyunu sonu olmuş. Beni daha fazla zorlayan başka küçük Uruk war chief'lar bile olmuştu oyunda, buysa tam bir hayal kırıklığı malesef...

O oyunun problemi o zaten başta ki zorlanmalar sonrası özellikler vs açılınca iyice bebek oyuncağına dönüyordu. Oyunun sonu zaten ayrı bir muhabbet. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Steam dolar kurundaki farkı oyunlara ne zaman uygulayacak merak ediyorum. Enpara kampanyası ile uzun süre 

cüzdana para aktarmıştım. Bir ara baktım saçma sapan yerlere harcıyorum cüzdana yüklemeyi de bıraktım. Söyle 

güzel bir indirim olsa da bakiyeyi sıfırlasam diye bakıyorum Buhar kuru değiştirmeden. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:lol:  :lol:  :):))

grid2'den de şunu koyalım madem öyle;

virajlarda direksiyonun ağlama seslerini duyabilirsiniz :D deli gibi çeviriyodum sağa sola dengeyi korumak için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grid 2 çok zor değil bence, benim keyif aldığım araba yarışı ne tam arcade ne simulasyon ikisi arası bir şey olanlar. Grand Trusmo'da bana zor gelmişti hemen sıkıldım beceremeyince

NFS nin adını hatırlayamadığım bazı versiyonları ise arcade az kalır rezil şeylerdi. Grid bu ikisi arasında sanırım ben çok sevdim.n

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben yılların momo'suyla idare ediyorum. Bir ara G25 sonra G27 almayı düşünüyordum ama çok sık da racing oyunları oynamadığım için pek de gerekli değildi açıkçası.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben yılların momo'suyla idare ediyorum. Bir ara G25 sonra G27 almayı düşünüyordum ama çok sık da racing oyunları oynamadığım için pek de gerekli değildi açıkçası.

Ben de yıllardır momo'yu kullanıyorum. Dönüş açısı dışında hiçbir eksiğini de görmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Parayı çöpe atmayacak f/p ürünü bumudur bundan ucuzu keyif verir mi acaba ? 

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/driving-force-gt-gaming-wheel

Ben bu direksiyonu aldığımda şimdiki fiyatının yarısıydı ve o zamanlar F/P ürünüydü ama şuanki fiyatına bakınca pek F/P diyemem. (260 liraya almıştım, şimdi en ucuz 500, bazı yerlerde 750'ye kadar çıkıyor)

Direksiyon kısmı iyi, fakat vites ve pedalları çöp. Yine de 900 derecelik dönüş açısıyla kendi segmentindeki rakiplerinden bi hayli öne çıkıyor.

İnternette lastiklerle ve süngerlerle pedallarını modladıklarını görmüştüm.

Gelelim diğer konuya.

Bu güne kadar zaten çok iyi bir direksiyon seti alıp 7/24 yarış oyunu yada simulasyon oynamıyorsanız, sizde diğer direksiyon seti satın alan %99.9 gibi 3 gün takılıp sonra rafa kaldıracak, 40 yılda bir indirip 3 gün daha takılıp yine rafa kaldıracaksınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Whooosh merhaba, araba yarışları ile çok ilgilenmiyorum pek aslında genelde kendimi fps oynarken 

buluyorum yani 3 gün sonra kaldırıp DFGT yi bir köşeye atma ihtimalim var yani dediğin gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Divinity serisini oynuyorum. Divine Divinity ve Beyond Divinity bitti.  Divinity II: Developer's Cut'a başladım. Ardından Divinity: Dragon Commander ve Divinity:Original Sin oynayacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Divinity Original sini bende epeydir oynamak istiyorum. Şu an thief oynuyorum ondan sonra 10 kasıma kadar araya bişi sıkıştırabilirsem sıkıştırcam. Gerçi Divinity zor o kadar sürede bitmez sanırım rpg oyun sonuçta. Bi ihtimal araya tomb raiderıda alabilirim, onuda oynucam diye niyet ettiydim. Bakalım :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok