Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.073 mesaj var

Darksiders 1 sahiplerine,Darksiders Warmastered Edition bedava steamde. Darksiders 2 sahiplerine,Darksiders 2 Deathinitive edition 10TL. Eğer Darksiders Franchise pack aldıysanız ikisi de bedava.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon.de'den XCOM 2 aldım ben salı günü, "Shipping Today" yazıyor şu an, haftaya gelir herhalde. Oyundan oyuna değişir tabii durum ama yazarım yine de durumu.

Daha önce Diablo 3 Reaper of Souls aldım .de'den ama "UK version" idi o.

Geldi XCOM 2. Kutu Almanca, içinden çıkan Steam key global, İngilizce dil seçeneği mevcut.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayın 7'sinde Assasins Creed 3 Uplay'de bedava olacakmış.

Assasins Creed serisinin en kötüsü yani. Hoş dönemin Amerikasını güzel yansıtmışlar aslında ama genede sıkıcıydı. Ona kadar bütün serileri oynamıştım 3'ü de içim bayıla bayıla bitirip ondan sonrada geri dönmemek üzere Ass. Creed serisini bıraktım.

Bloody beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu buraya mı yaziyim Amazon konusuna mı yaziyim tereddütte kaldım, yazı tura attım yazı çıktı ve buraya yazıyorum :)

Her ne kadar güçlü ekonomimizin para biriminin euro karşılığı yüzünden cazibesini biraz kaybetse de güzel fiyat. GTA 5 pc versiyonu amazon.de'de sepete attığınızda 25 Euro'ya geliyor. Steam indirimlerinde en son 90'ı bulmuştu yanlış hatırlamıyorsam, yani hemen hemen aynı fiyata geliyor ama en azından kota sorunu olanlar için indirmekten kurtuluyorsunuz, bir inceleyin derim:

https://www.amazon.de/Grand-Theft-Auto-V-PC/dp/B0071L2QD0/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1481025573&sr=1-1&keywords=gta+5+pc

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ama steam diil..

Ayrıca taş gibi german version demiş.. ya full almanca yada kan yerine su falan çıkan versiyonlardan falan ben olsam temkinli yaklaşırım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hım evet steam edisyon değilmiş, cazibesi konusunda söylediklerimi geri alıyorum.

Dün Zombie Driver HD'yi aldım. 1,80'e düşmüş, ıvır zıvırlı full versiyonu 2,40'tı. Onu aldım bende.Biraz baktım, kafa dağıtmalık,fazla zorlamayan eğlenceli birşeye benziyor. Parasına değer, arabayla zombie ezmece, vurmaca falan. İndirimdeyken tavsiye ederim.

http://store.steampowered.com/app/220820/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Assasins Creed serisinin en kötüsü yani. Hoş dönemin Amerikasını güzel yansıtmışlar aslında ama genede sıkıcıydı. Ona kadar bütün serileri oynamıştım 3'ü de içim bayıla bayıla bitirip ondan sonrada geri dönmemek üzere Ass. Creed serisini bıraktım.

Tam tersine o seri 3. oyunla basliyor, diger oyunlarin hepside gayet iyi. Ozellikle 4. oyun ve syndicate.

1. ve 2. oyun surekli kendini tekrar eden en dandik oyunlardi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

+1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deus Ex'i aldım ancak performans son derece sorunlu oyunda, SLI falan da doğru düzgün çalışmıyor, almasam iyiymiş, sorunlar belki hallolmuştur dedim ancak olmamış halen, neyse geri vereyim bari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şükür Steam'den almışım refund talep ettim, bu grafiklerin nesine böyle bir talep içinde oyun anlamak çok zor, neyse artık eksik olsun diyebiliyorum ancak. 10 TL falan da olsa işim olmaz bu şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SLI beta enrollment yapmadınız mı?

NVIDIA DX12 SLI out of box çalışmıyor. Oyunun update history sini incelemeden daldıysanız normal yaşadıklarınız. 

Oyun üzerinde 2 tane main branch var. bir tanesi SLI için. Multigpu AMD de sorunsuz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DX 12 aktif değildi ki doğru düzgün çalışsın. Ayarları Medium olarak tutarsan iyi, kötü çalışıyor SLI, onun dışında High, Very High, Ultra'da GPU Usage rezalet. G-Sync kapalı denemedim, oyunu da o şekliyle deneme yapmaya değer bulmadım. Giriş kısmını falan da zaten hiç beğenmedim. Bu şekliyle de herhangi birşey deneme niyetim de yok zaten, mouse kontrolü de ayrıca iğrenç oyunda. Tek GTX 1070 ile performans da rezalet zaten, grafikleri asla iyi değil ayrıca oyunun.

AMD'de düzgün olması beni ilgilendirmiyor, AMD kullanmıyorum ki.

Refund iyi olacak, kimseye de asla tavsiye etmem, 10 TL'ye dahi alınmaz bence.

Bir de yılın oyunu falan geçip gitmek gerekir bu oyun için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok