Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

bekledigim sadece doom vardi o da adam gibi bir indirime girmedi.. bakicaz artik

Aslında yeni çıkmış bi oyun için indirim yüzdesi gayet iyi de oyunun düz fiyatı at arabası gibi steamde..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tatil yarın başlayacak. Bugün yaptığım alımlarda gözümde problem olmaz. Yarından itibaren bilgisayarım olmayacak, telefonda da Steam uygulaması yok. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tatil yarın başlayacak. Bugün yaptığım alımlarda gözümde problem olmaz. Yarından itibaren bilgisayarım olmayacak, telefonda da Steam uygulaması yok. :)

kurmak 2dk sürmüyor  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kurmak 2dk sürmüyor  :zuh:

Doğru ama zaten tüm indirimler geldiğine ve sadece vitrin güncelleneceğine göre zaten istesem de alacak birşey yok gibi görünüyor. Aslında NBA 2K16 almayı düşündüm ama yorumları okuyunca kariyer kısmının seri boyunca yapılan en kötü kariyer modu olduğu yorumlarını görünce vazgeçtim. Fifa 17 gelsin de onun kariyerine , FUT'una bakarız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wishlist'teki oyunlardan sadece %75 ve üstü indirim alanları satın alma kuralıma istinaden bu indirim sezonunda şimdilik şunları aldım:

• Metro Redux Bundle
  • Craft the World
  • Space Hulk Ascension
  • Hyperdimension Neptunia Re;Birth3 V Generation
  • Runestone Keeper
  • System Shock Enhanced Edition
  • ORION (bu %50 indirimde ve hala Early Access ama 1 liralık fiyatına göre epey bir şeyler sunuyor gibi duruyor, tavsiye ederim.)

Aslında kuralı %70 olarak değiştirsem bir bu kadar daha oyun var ama nasılsa yakın zamanda oynamaya vakit bulamayacağım, o yüzden gerek yok.

Bu arada yıllardır %50 üstünde indirim görmeyen Pillars of Eternity, Divinity Original Sin ve Wasteland 2'ye de teessüflerimi sunuyorum.

(Pillars of Eternity şu anda %60 indirimde, mucize gibi, ama yine de bir %75 değil :mrgreen: )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Divinity Original Sin ve Wasteland 2 bende almak istiyorum. Bu indirimlerde aradığımı bulamadım. Dursunlar biraz daha, xmas indiriminden alırım belki...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

This War of Mine 7.75TL

Çok iyi yorumları vardı, laf olsun diye aldım.

Ryse: Son of Rome 7.75TL

Narcissus abartılı söylemlerde bulundu, muhtemelen o kadar beğenmeyeceğim ama bakalım...

---

Bu arada forumdan herkesi steam arkadaş listesine ekleyen Nausica adlı kedicik kim ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

This War of Mine 7.75TL

Çok iyi yorumları vardı, laf olsun diye aldım.

Narcissus abartılı söylemlerde bulunda, muhtemelen o kadar beğenmeyeceğim ama bakalım...

lol aynen war'u ben de o yüzden aldım.

ryse'ı da tam şu aralar oynamaya başlamıştım, geçende almıştım aynı paraya. güzel oyun sarıyo.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

This War of Mine güzel oyundur, pişman olmazsınız. Yalnız ciddi depresyon yapabilir söylemedi demeyin :)

Şimdi oyuna çocukları da dahil edip daha da iç acıtan bir eklentisi çıktı hatta. Cesaret edip onu alamadım daha. 

Müzikleri de, atmosferi de iyidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Narcissus abartılı söylemlerde bulundu, muhtemelen o kadar beğenmeyeceğim ama bakalım...

Hayatında benim beğendiğim övdüğümde senin beğenmedin bişi oldu mu hiç kınalı yapıncak..  :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Rj0lnir Divinity Original Sin ve Wasteland 2 full price hak eden ender oyunlardan. En azından divinity için bekleme ne kadar indirimdeyse al geç derim. 

Evet, ben de bu saydığım 3 oyunun tam fiyatına değen oyunlar olduklarını düşünüyorum ama kütüphanemde 520 tane oyun var ve bunların %10'unu bitirmişimdir muhtemelen. Elimde zaten oynamak istediğim yüzlerce oyun varken gidip başka bir oyuna tam fiyat vermek çok mantıklı gelmiyor, o yüzden %75 indirim sınırı koydum kendime. Yoksa onu al bunu al, sonu yok bu işin :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://store.steampowered.com/app/212680/

FTL=5,40 TL

Almayan varsa bugüne kadar alsın, gerçekten çok zevkli bir oyun.

Ayrıca gene sağlam FTL gibi rogue like bir oyun olan Dungeon Of The Endless'ı da tavsiye ederim= 6,80 TL

http://store.steampowered.com/app/249050/

Burada güzel bir konu açmışlar indirimlerle alakalı:

https://www.reddit.com/r/GameDealsMeta/comments/4pi2xl/steam_summer_picnic_sale_2016_hidden_gems_thread/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu aq gta 5'inin fiyatı 100 TL'nin altına inemedi gitti arkadaş çok sinirleniyorum artık.

@ hergün indirim bakmaktan illallah geldi. 100 tl altına inse hemen alıcam ama bende inat ettim. G2a'da 93tl'ye buldum acaba onu mu alsam diyede düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada mesaj up olsun diye böyle yazıyorum şöyle ilginç bir durum var great white shark paket ile alınca tam 100 lira olmuş indirimle :) Eğer standart alırsan 107 lira, yanında para ile alırsan daha ucuza geliyor :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Burasi genel olarak pc oyun inidirimi icin kullanilsada bu haberi buradan vermekte fayda goruyorum:

Infinity Blade 1-2-3 hepsi ucretsiz suan ios icin.. Kapisin..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok