Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Gelecek hafta steam yaz indirimleri başlayacak kumbaraya para atmaya başlayın.. 

Evet, 23 Haziran Perşembe günü Yaz İndirim Sezonu başlangıcı olarak görünüyor. Bakalım bu sene nasıl olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pek bir beklentim yok benim, eski ve ilgi duyabileceğim oyunların hepsini almışım zaten daha öncelerde, yeni oyunlarla alakalı da bir indirim olmuyor.

Belki belki çok tutulmamış Homefront'un yenisinde komik bir fiyat olabilirse alabilirim, onun dışında takio ettiklerim hep yeni oyunlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İnsan kendi kendini sınırlayamıyorsa dış etmenlerin Steam indirimlerine karşı etkisi olmadığı aşikar :D

Not: Malca indirimler hariç

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'de ilk defa ciddi bir Türk oyunu görüyorum. Öyle milliyetçi duygularım kabardığı için değil ama en azından benim için bir ilk olduğu için dikkatimi çekti.

Zula daha çok Counter Strike çakması izlenimi verdi ancak bilindik mimari ve sokaklarda oynamak ilginç olabilir. Deneyen var mı? Şu an Free to Play bu arada...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Limbo'ya akşam 9 gibi bakabildim; önce 18 TL fiyatı görüp "Tüh kampanya kaçmış" dedim, sonra altta "Kitaplıkta" yazdığını farkettim:) Zaten varmış bende.

2016 yaz indirimi ile ilgili bir bilgi var mı? Bu sene de kampanya badge'i ve kartları olacak mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam yaz indirimi bu akşam başlıyor olması lazım. 4 Temmuz'a kadar sürecek diye biliyorum.

Amerika saatiyle 23 Haziran akşamı değil mi? Öyleyse bu akşam değil yarın sabah. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alıp oynamadığım, oynamayacağımı da bildiğim oyunların listesi aldı başını gitti, yenilwrini eklemeye gerek yok.

Kaldı ki biZe özel fiyatlandırma yapıldığından beri çekiciliği kalmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Flash sales ve daily deals kaldırıldığından beri ben de heyecan duymuyorum. Günün indirimlerine bakıldığında "4 temmuz"a kadar süreceği belirtilmiş. Vitrinde sadece öne çıkan oyunlar gösteriliyor, yani 4 temmuz'a kadar indirimler sabit :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok