Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Günlük indirimlerin yapıldığı, mini oyunlarla süslenen eski yaz indirimleri kadar keyif vermese de an itibariyle 2016 yaz indirimini de geride bırakmış bulunuyoruz. Herkese büyük geçmiş olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, bir indirim dönemini daha geride bıraktım. Hediye alarak gelen 2 adet cüzdan kodu sayesinde cüzdanım pek zarar görmedi.  Şimdi oynayacak bir ton oyun var. Neyse ki adventure/puzzle kategorisini +50 sonrasına bıraktım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çatlak versiyonunu oynadım son patchi ile 10$ dahi etmez. Oyunda ruh namına bir şey kalmamış, çinlilerin yaptığı absürt rpglerden oynadığımı düşündürdü bana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bastion ve Transistor Soundtrackleri ile beraber 6,5TL

http://store.steampowered.com/bundle/983/

Almayanı dövüyoruz her zaman olduğu gibi.

Edit: Browser'dan açınca 16,38TL gözüküyor nedense, Steam'den girince 6,48TL.

Facepalm edit no.2: Oyunlar bende olduğundan soundtracklerin fiyatıymış 6,48TL :icon_detective: Beni dövebilirsiniz bu sefer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun "bir miktar" oyalayabildiyse, tam oyalaması için nasıl bir oyun olması gerekiyor bu durumda  :lol:  steam puanlarına bakılırsa %100'e yakın çünkü abartı iyi gibi.

ben vaktinde satın almışım bunu, yazık olmuş paracıklara bu durumda...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Life is strange tam bir kız oyunu. Oyunu oynarken sanki yaz tatilindeyim de gunes tepedeyken hafif bi kestirim bari yatsısından önce benden kucuk kuzenimin romanlarından birini görüp aa bu neymiş dur bi yatarken okuyayım diye alıp okuyormus hissiyatı içine girmiştim..

Lakin güzel bir oyun olduğundan, ilk chapterın beleş olması zaten bişey ifade etmiyor telltale oyunları gibi diğer sezonları almadan tek başına bi işine yaramaz her şekilde oynanır..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Darkness II

Duke Nukem Forever
Sid Meier's Civilization V

Aldığım bundle'dan oynamayacağım yada elimde olan oyunlar var. Yukardaki oyunları forum üyelerine hediye olarak gönderebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elimde kullanmadığım bir rainbow six siege var. Bunu kolay yoldan satmanın yolu var mı?

Fiyatta anlaşabilirsek ben alabilirim. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok