Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Golden Axe 'mı ah ah amiga 500 yada atari salonları denilince aklıma gelen ilk oyunlardandır, remake yapılsa god of war türünden bir yapım harika olurdu.

Kaçtır adını hatırlamaya çalışıyorum bilen birisi yazarsa iyi olur, dövüşü kazandıktan sonra kazananın forklift'le kaldırıldığı oyunun adı neydi.  :mrgreen:

Bilgi için tşk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunlar o kadar eski ki beleş olduğu halde almıcam..  Golden Axe i de çok severim de Final Fight olsa durum değişirdi benim için..

Pit Fighter forkliftli oyun...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:)  bir tur attım şimdi bir tur Golden Axe ama ilk çıkan oyun genesise çıkmamıştı galiba çocukken oynadığım sankı bu değildi. Her neyse bu şer çöp ile steam hesabı kirletilmez. Artık bunların hakkı emülatör.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Golden Axe'a bende baktım. Logitech gamepad'imi konfigre edip edip denedim ama cık zevk vermedi, ama beleş oyun işte millet bunlara 10-15$ verip alıyo atın kenara dursun. Steam pek böyle beleş oyun falan vermez kafalarına birşey düştü herhalde :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EMU'larla hayat bulan  diğer oyunların ticari paketleri varmı bileniniz, misal NeoGeo'da CPS1-2-3 system oyunları hala oynanır halde, en azından ben hala aynı tadı alıyorum. SEGA ve ATARI dışında eski oyunları paketleyip satan çıktımı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunları steam'e eklemek Bluray film arşivine betamax bir filmi eklemek gibi şey. Bana hiç keyifte vermiyor eski ekside kalsın benim için. 

Birde bu eski oyunlar harbi zordur sabır ister bende o sabır da kalmadı kafam bozuldu mu silip atıyorum oyunları.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O beleş oyunlar arasındaki renegade ops bende var, öyle 1984 yılından kalma sega master kartuş oyunu değil. Gayet modern,zevkli bi shooter, bitirene kadar severek oynamıştım. Steam üzerinden 4 kişi co-opta oynayabiliyosunuz. Eğer elinizde yoksa listeye ekleyip kurun deneyin derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steamdan oyun falan almıcam artık bu HB olduğu için her bundle da aldığım oyunlar mutlaka çıkıyor. Mesela steamdan alıp küfür ede ede oynadğım outlast 1$, bölye çok oluyor SP oyunları 2 sene geriden takip ettiğim için.

Yeni oyun almadıkça Steam'in anlamı kalmadı ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HB'da sadece indie oyunlar yok ki EA, THQ, 2K, Codemasters,Ubisoft ... bir çok firmanın bundle 'ı oldu. Ha oyunlar eski ama 2 sene geriden takip eden bir çok kimseyi tatmin edebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Golden Axe'a bende baktım. Logitech gamepad'imi konfigre edip edip denedim ama cık zevk vermedi, ama beleş oyun işte millet bunlara 10-15$ verip alıyo atın kenara dursun. Steam pek böyle beleş oyun falan vermez kafalarına birşey düştü herhalde :)

Suan 6TL. Beles derken 0 tl miydi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok