Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Steam'de Borderlands Franchise indirimi var. Steam hesabında Borderlands ve Borderlands 2 oyunları bulunan kullanıcılar için, Borderlands Triple Pack paketi 15,48 TL geliyor. Böylece paketin içinde bulunan 129TL değerindeki Borderlands: The Pre-Sequel oyununa gayet güzel bir indirimle sahip olabilirsiniz. Serinin meraklıları kaçırmasın.

http://store.steampowered.com/bundle/257/

Muahaha bu nası iş beee  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'de Borderlands Franchise indirimi var. Steam hesabında Borderlands ve Borderlands 2 oyunları bulunan kullanıcılar için, Borderlands Triple Pack paketi 15,48 TL geliyor. Böylece paketin içinde bulunan 129TL değerindeki Borderlands: The Pre-Sequel oyununa gayet güzel bir indirimle sahip olabilirsiniz. Serinin meraklıları kaçırmasın.

Valla ben de kaptım, 15 küsür TL'ye geldi. Çok da iyi oldu. Gerçi ne zaman oynarım bilmiyorum ama Borderlands IP'sini seviyorum, bulunmasında zarar yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

G2A'den Weekly Sale indiriminde 125TL'e Dark Souls 3 ön siparişi verdim az önce. Key'i çıkış tarihinde göndereceklermiş.

3 haftaya çıkıyor oyun, daha ucuza rastlamadım şu ana kadar başka bir yerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

herhal bitti bu bende 38.7tl

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Borderlands: The Pre-Sequel'i 15.48'e hemen alalım diye girdim ama bende de 69.60 TL olarak gözüküyor şuan.

steam'in daha önce de yanlış fiyatlandırma yapıp sonradan düzelttiği olmuştu, kaçırdık sanırım.

38.7'ye bile razıydım aslında, borderlands 1-2 var hesapta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton teşekkürler link için, ben farketmemişim bunu. :) Diablo 3 'ü aldım, çok beklentim yok, baştan sonra bir defa oynayayım yine de dedim. 

Bu arada almak isteyenlere ufak bir not: Amazon hesabınız TR adresli ise Unavailable diyor. Satış dijital olduğu için sorun değil bu, Google Maps 'ten bir yer beğenip, rastgele bir adresle de alabilirsiniz keyi. Region-locked olmuyor. Ya da en azından Origin 'e Titanfall aldığımda olmuyordu, bunu da indiriyorum, istediğimi seçtiriyor bana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Borderlands: The Pre-Sequel'i 15.48'e hemen alalım diye girdim ama bende de 69.60 TL olarak gözüküyor şuan.

steam'in daha önce de yanlış fiyatlandırma yapıp sonradan düzelttiği olmuştu, kaçırdık sanırım.

38.7'ye bile razıydım aslında, borderlands 1-2 var hesapta.

38 TL diyor bende de, ne yapsam bilemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Borderlands paket indirimi 18-21 Mart arasındaydı. Kaçıran ve ilgilenenler için söyleyeyim; Steam'in değişen paket indirimi oranları sayesinde benzer indirimleri her zaman göreceğiz sanırım. Özellikle büyük indirim dönemleri anlam kazanır gibi görünüyor.

http://www.polygon.com/2016/3/2/11147874/steam-dynamic-pricing-bundle-discounts-valve

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Humble Bundle in Sega paketinden Valkyria Chronicles a başladım geçenlerde. Anime grafikleri hikaye anlatimi cok hosuma gitti. Oyun her telden esintilere sahip strateji ucuncu kisi Fps rpg ama hepainden azar azar. Bir yandan da animesine bakiyorum.

Bayagi hos bence...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok