Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.070 mesaj var

Bu meksikada daha mi ucuz olur HLn hala aliniyor mu ?

Ben gecen battlefront almistim evet alinabiliyor hala.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hardline 'ı PC için alacaksanız ölü diyorlar yalnız, herkes BF4 oynuyormuş. İstatistiklere bir baktım, 600'e karşı 10000 gibi bir oyuncu farkı var. Öyle olunca ben almaktan vazgeçtim gibi.

VPN ile Origin 'den daha önce alışveriş yapmadım ama Hola iyi diyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son T800 almıştı 20 civarı server falan var diyordu, HLn zaten 50-100 oynanıp gönül rahatlığıyla çöpe atılabilecek bir oyun. Böyle indirimlerden sonra kitlesi artar oyunların. Beni 100 saat idare etsin yeter diye bakıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Friday muhabbetine Battlefield Hardline €12 (36 TL), ve Starcraft II 'nin ilk iki paketi de $10 olmuş.

edit. HotS paketini kaptım.

Starcraft 2 nerde? 

Bende SC2 de yok yanlız , hangisini almam lazım?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Starcraft 2 nerde? 

Bende SC2 de yok yanlız , hangisini almam lazım?

sc2 WOL base paket , hots + lotv onun üzerine  ekleniyor. complete pack al derim daha ucuza geliyor. 60€

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton @@RFID

Battle.NET 'de, uygulamadan girince çıkıyor direkt. Ya da bulamazsanız r/gamedeals 'da direkt linki de vardı.

Expansion konusunda, o iş biraz değişmiş. Artık Wings of Liberty gerekmiyor diğer paketleri alabilmek için. Üç ırktan hangisinin campaign bölümlerini oynamak isterseniz onu alıp hem SP hem Online akabiliyorsunuz. Ben sadece HotS aldım.

Online konusunda oyun bir seçenek sunup hangi expansion tarzında oyuncularla eşleşmek istediğinizi soruyor, oyunu WoL, HotS vs. modunda oynamak istiyorum diyebiliyorsunuz (sanırım üniteler vs. biraz değişiyor) Oyunu aktif olarak oynayan bir arkadaşım HotS modunda oyunun canlı olduğunu, WoL olarak oynayan pek kimse kalmadığını söyledi ama bilmiyorum, kendim o kadar girmedim henüz oyuna. Ayarlardan gördüğüm kadarıyla sahip olmadığımız modlarda da Online oynayabiliyoruz gibi görünüyor -seçtiğimde olmaz bunu yapamazsın demedi, campaignde seçersem diyor- ama kesin bilmiyorum, o açıdan HotS daha tercih edilesi olabilir eğer kısıtlama varsa.

Ha bir de dip not, oyunu ilk birkaç GB'ı indikten sonra (HotS 19gb) oynayabiliyorsunuz ancak bence yapmayın, HD texturelerin inmesini beklemezseniz Quake III gibi görünüyor oyun, gözlerim eridi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Double post olacak ama; Steam 'da da Exploration Sale başlamış, detaylı inceleyemedim ama iyi indirimler var. Mesela Elite Dangerous 30 lira civarına düşmüş 100 liralardan, alınabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wol ve Hots arasında ki fark ünite ya da özellikleri etkiliyor.

Misal WoL oynarsan protosslarda void kısa bir süre aynı hedefe vurmaya devam edince şarj olurken, hotsda skill şeklinde cooldown olarak kullanılabiliyor. Hal böyle olunca ilk oyunda void protoss air op oluyor. Tabi hots oynarsan bu sefer yeni hava ünitesi oracle tempest gibi gemileri yapabiliyorsun misal.

Paket muhabbetiyle ilgili olarakta şöyle söyleyebilirim, son hali değiştimi bilmiyorum gerçide. Wol Hots ya da Lotv alın farketmez. Hepsinde tüm oynu zaten çekiyor, tabi multi oynarken beginning pack gibi oluyor.

Sadece aldığınız ırkın senaryosunu oynayabilmek dışında multide de misal WOL paketin var sadece terranla oynayabiliyordun. Şu an lotvdeyken durum nedir tam bilmiyorum, tek hots varsa zerg, tek lotv varken tek protoss seçilebiliyor gibi durumu vardır heralde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok