Bilgisayar masası önerileri
2 2

Bu konuda 419 mesaj var

bu da benim köşe için özel yapım masam :)

Oyuncu adama o klavye tablası dar gelir yahu. Benim mevcut masamda bu sıkıntıyı az çok yaşıyorum. Öyle yüksek hassasiyette de kullanmıyorum aslında. Masa yaptıracaklar bunu göz önüne alsın derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT

yok o tabla geniş baya öyle göründüğüne bakma :) özel olarak geniş yaptırttım. yanlardan yeterince geniş, derinlik olarak da baya gidiyor kendime dğru çektiğimde.

edit: resmi değiştirdim yukarıdaki, daha düzgün şekilde toparlayıp çekip koydum. resmi de küçülttüm, daha iyi belli oluyor. o tablayı çeksem resimde görünenden bir o kadar daha çıkıyor dışarı, uzama kapasitesi yüksek  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu da yükseliyo alçalıyo da tip olarak 1980lerin sonunda küçük mutfaklarda bulunan kahvaltı masasından farksız..

Masa işte.:) Dört ayak bir de tabla, turbosu, roketlisi, şekillisi falan yok yani.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1000 dolara ufacık masa hey maşallah. :)  Yukarı-aşağı inme çıkması İşlevsel olarak tabi ki güzel de o parayı verince masanın çok daha afillisini ve işlevselini yaptırırsın herhalde istediğin marangoza. Bir tek yukarı aşağı hareketi olmaz belki ama daha fiyakalısı ve kaliteli malzeme kullanılmışı olacağı kesin.

T800 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu şaka, şaka o.:)

O masayı zaten burada nereden bulacaksın ?

Kanserin çaresini bulmayalım şimdi burada bir şaka üzerinden.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

en dağınık da benim masammış lol. masayı koçtaştan almıştım az daha geniş olsa tam aradığım masa, basit, sağlam, ucuz, sade. raf da ikeanın klasik kütük rafı.

post-516-0-10612700-1452858232_thumb.jpg

eski evde bunun yanında bi de ikea'nın bi modeli vardı şimdi adını hatırlayamıyorum o da iyiydi, ikea'da seçenek çok illa biri uyar. ayrıca sade masaları seviyorum ben şahsen. dolaptır çekmecedir olmayacak. aslında odanın bir duvarını boydan boya tezgah misali bir şey yaptırmam lazım benim, bir sürü şey dolapta kaldı buraya geçince, salona da taştığım halde hiç bir şekilde sığamıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adore Pct - 04 Plus Easy Bilgisayar masası vardı fakat üretimden kaldırmışlar sanırım. Çok kullanışlı ve sağlam bir masaydı.

http://www.hepsiburada.com/adore-pct-04-plus-easy-bilgisayar-masasi-kilitli-cekmece-pm-mbadore003

08dac3ad71aa.jpg

• Yükseklik : 75 cm
  • Derinlik : 60cm
  • Genişlik : 112 cm ölçülerinde,
  • Renk : Kiraz
  • Renk Kodları: KİRAZ,

Yine de bazı modeller mevcut.

https://www.adoremobilya.com/calisma-odalari/calisma-masasi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kablolar ortada ve rastgele olsa da masa üzerinin boş olmasını seviyorum :)

hocam kasanın üzerinde durduğu sehpayı nereden aldınız, tam bana lazım olan şey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@saturn Bu tür masalar bana çok kullanışsız geliyor. Klavye ve farenin konulduğu bölüm çok ufak; fareye yeterince hareket alanı kalmıyor sanki. Eskiden buna benzer bir masa kullanıyordum ve bu sorunu kompakt bir klavye kullanarak aşmaya çalışmıştım. Ayrıca kasa bölümüne full tower kasalar da sığmıyor. Durumu özetleyen nostaljik bir fotoğraf koyayım :)

A7X4BX.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Najaz

Şimdi tabi, bunlar on sene önceki ahşap, tipik ev kullanıcıları düşünülüp, ofis türü çalışmalar yapmayanlar için üretilmiş modeller. O zamanlar şimdiki gibi çeşitlilik yoktu. Biraz da masanın konulacağı odanın küçüklüğü ve diğer eşyaların düzeni yüzünden tercih etmek zorunda kalmıştım. elbette gönül ister ki daha geniş çalışma alanı sağlayan modeller olsun.

Klavye-mouse tablasının kullanışlı alanı derinlik: 26.5cm, uzunluk. 70 cm bende işte sadece bu ikisi için düşünülmüş. Bu tablanın ayrı, sürgülü ve bir düzey yükseklik olarak alçakta olması biraz pratiklik sağlıyor. Kasanın konduğu bölümde çekmece sabit değil, çıkarılabiliyor. Bu sayede 235 mm x 535 mm x 550 mm (W x H x D) ebatlarında olan bir kasayayı rahatça sığdırabilmiştim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Najaz su anda kullandigim masa ayni senin eski masana benziyor sadece sagdaki cekmece yerine bir kizakli raf daha mevcut..

Ben genede kisa klavyem ile mouse u seninki gibi koyuyorum ikisi yakin olunca daha iyi geliyor bana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@saturn Bu tür masalar bana çok kullanışsız geliyor. Klavye ve farenin konulduğu bölüm çok ufak; fareye yeterince hareket alanı kalmıyor sanki. Eskiden buna benzer bir masa kullanıyordum ve bu sorunu kompakt bir klavye kullanarak aşmaya çalışmıştım. Ayrıca kasa bölümüne full tower kasalar da sığmıyor. Durumu özetleyen nostaljik bir fotoğraf koyayım :)

A7X4BX.jpg

Ben çok uzun seneler Adore'nin o modelinden daha geniş olan sol altta dolap, sağ altta kasa koyma yeri olan modelini kullandım, temel problem hep Nazaj'ın bahsettiği şeylerdi. Bir defa CM Stacker kasa yerine sığmıyordu, ms kablosuz Mouse hep masanın üzerindeydi tabla yerine. Tek güzel tarafı hemen ayakları uzattığım yerin 30 cm üstüne koydukları tablaydı, usr 9106 modemi ben oraya konumlandırmıştım:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hocam kasanın üzerinde durduğu sehpayı nereden aldınız, tam bana lazım olan şey.

Alınalı 10 seneyi geçmiştir. Samsun'da bir yerden alınmıştı sanırım. Ben de yenisini bulamadığım için babamdan çaldım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok