Bilgisayar masası önerileri
2 2

Bu konuda 419 mesaj var

Zamanında Balgat'ta meşhur bir dönerci vardı adı yanlış mı hatırladım nedir ? :D

Olabilir yani, B12 falan baktırayım ben bir. :)

Kukla meşhurdur Ankara'da. Asıl meşhur olduğu yer Talatpaşa bulvarında hastanelerin arkasında Ulucanlara çıkan yol üzerindedir. Balgat daha sonra açıldı. Dönerden çok İskenderi meşhurdur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Neverwinter Nights

En ve genişlik ölçüleri var mı sende? Bir de hala satılıyor mu?

Selamlar, sanırım artık satılmıyor. Ölçülerine bakmam gerek. Muadilleri var ama koçtaşın websitesinde. Bendeki masanın ismi Veneto'ydu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi almak mümkün. Monitoru bilgisayarı hatta daha iyilerini. Ama manzara isi zor...

Panorama Screenler var biraz "lüx" pahalı ürünler kapalı ortamlara takılabiliyor istediğiniz görüntüyü atabiliyorsunuz. Youtube'da paylaşıyorlardı bir ara şuan bulamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yer kısıtlı mecburen ısmarlama masa yaptıracağım. Masam taaa lise döneminden kalma 15 senelik bir şey. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda kullanıcılarda kendi bilgisayar masalarinin birer fotografini ekleyip bir kac satir yazsa harika bir baslik olur..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi almak mümkün. Monitoru bilgisayarı hatta daha iyilerini. Ama manzara isi zor...

aslında manzara çok güzel değil , evlerin mimarisi nedeniyle hoş görünüyor. Çok yakın evler , orda yaşıyor olsam perdeleri kapalı tutardım.

Benim masamın bir ilginçliği yok :) . Bulabildiğim en büyük masayı alıp üzerine attım herşeyi. Zaman içinde kabloları saklamak ve kasanın sesini kesmek için ufak modifikasyonlar yaptım, daha iyisini bulana kadar idare ediyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya kullanilmaz mi kullanilir ama cok etten puften. surekli oynuyor. bacaklarda zaten destek yok. ama ucuz :)

Benim çalışma masam o, ayaklarımı rahat üst üste atabiliyorum. Ancak bilgisayar masasına hiç uygun değil, her yanı ayrı oynuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Neden böyle ikeadan mutfak masası gibi özelliksiz masalar alıyosunuz ki.. 30tl falan olması lazım bunların baya baya çöp hepsi..

Gidin istediğiniz gibi çizin edin yaptırın ustaya 5-10 oynar ama daha düzgün ve işlevli bi masanız olur yani..

Yada ne bilim aynı paraya gidin sunu falan alın https://m.koctas.com.tr/urun/plus-calisma-masasi-beyaz-ceviz/27844/39493

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Narcissus Hocamın söylediği doğru bu ürünler çok kalitesiz. Kendiniz daha uygun fiyata çok güzel masa yaptırabilirsiniz. Büro Time'ın kurulum masaları özellikle modüler olanlar güzel  ama. Kötü yanı pahalı olması.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam da, ben zaten renksiz tatsız düz bir şey istiyorum. :) Öyle transformers gibi yanlardan dolap, raf çıksın falan istemiyorum. Gerçi Narc'ın verdiği linkteki masa güzelmiş. Ben bi ara koçtaş'a gideyim de bakayım ona. 

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın da 150 liraya aldığınız hiçbir masadan bir cacık olmaz. Yani bir sene kullanayım sonrası önemsiz diyorsanız olabilir. Ama çok şey beklemeyin yani.

wazzap and hakancez beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bir masadan ne beklendiğini kendi açımdan yazayım...

• büyük monitör & hoparlörleri sığdırabilecek kadar geniş yüzey kısmı
  • oyuncu klavyesi (yani uzun klavye) ve mouse'u koyduktan sonra hala sağında solunda biraz boşluk kalacak bir alt tepsisi. hazır alınan pc masalarında bu tepsi her zaman ufacık gelir, tek klavye koyduğunuzda mouse'a yer kalmaz.
  • alt kısmında kasayı koyacak alanın geniş olması & kasanın rahat hava alabilmesi & ayaklara engel olmaması.
  • kablo toparlamaya uygun kanallarının & deliklerinin olması. yoksa da kendisi açarsınız.

bunların neredeyse hiç biri hazır masalarda düşünülmez, mal gibi dümdüz mutfak masası gibi yaparlar. o yüzden en iyisi odanın şekline göre kendiniz çizip ustaya yaptırmaktır.

ResetButton and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok