Mass Effect : Andromeda
1 1

Bu konuda 129 mesaj var

anlaşılan karakterleri çirkin bırakacağız derken konuşma animasyonlarınıda sallamışlar. 10 yıl fark az değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şunları gördükçe şu oyunu illegal oynama isteğim artıyor. Hem bir ton para istesinler hem de çöp ötesi animasyon, bok suratlı karakterler sunsunlar. Yılların firmasısın artık rezalet böyle şeyler.

Frostbite 3 kullanıyorsun, beceremiyorsan DICE'a sorsaydın karakter nasıl dizayn edilir. 14 sene önceki BF1942'deki karakterler bile daha düzgündü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ƮiɛsƬσᴙƝ Ulan hadi ben telefon ekranından küçük ve mute bi şekilde izlediğim için tam farkedemedim hamur effecti de senin bu 5 yaşındaki lamer bebelerin yazı fontunda nick yazılımının açıklaması nedir.. 

PS .. Şimdi normal ekrandan tamamını izleyince daha farkedilir oldu.. ( mass effect 1 den geriye gitmiş herifler, daha çok plastip show a benziyor hareketer.. ) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gözler süper ya tam bir dork havası katmış. Oyunu 45 dk oynadım bugün ne zaman cutscene girse çıldıracak gibi oluyorum. Ulan 15 sene önce çıkan Metal Gear Solid 2'de bile daha iyiydi bunlar. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:lol: :lol: :lol:

Hikayesi iyiyse oynattırır da, mahvetmişler güzelim seriyi, her şeyi geçtim silahın arkasıyla ateş etmek ne demek ya? :lol: :lol: :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eveet orjinal trilogy'de olan tactical pause olayı (Kotor ve Mass Effect'in yegane ortak özelliği,haşır huşur combat yerine nefeslenip oynama seçeneği) kalkmış. Bu benim için oyunu combat kısmını düz shootera çevirir. Düz shooter'ı da konsolda oynamam. Aynen cancel ediyoruz ps4 orderımızı. Kaç aydır da bekliyordu. Yazık oldu.

PC'de ucuzlayınca ve full game güzel çıkarsa bakarız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ambargo kalkti, inceleme skorlari bayagi dusuk bir Mass Effect oyunu icin... Ortalama 7.5 / 10 civari... Gamespot 6/10 vermis... 

Yalniz yuz animasyonlari filan hakikaten rezalet, tum atmosferi bozuyor diyaloglarda... Donuk ve ifadesiz bakislar, bos bos bakan gozler filan... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Almayı düşünüyordum ama sanırım indirim olunca alıcam. Etrafta o kadar iyi oyun var bu adamlar hiç mi diğer firmalar ne yapıyor, müşteri ne istiyor diye düşünmüyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun yamanıp indirime girince alırız, şimdi alıp eziyet çekmenin alemi yok bence. ME3 sonunu bile değiştirecek şekilde yamanmıştı, o yüzden oyun gerçek anlamda bitsin, öyle alalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://arstechnica.com/gaming/2017/03/early-review-mass-effect-andromeda-is-dragon-age-inquisition-in-space/

'Mass Effect: Andromeda is Dragon Age: Inquisition in space' demişler ki oynanış videolarını izlerken ben de aynı şeyi düşündüm. 10€ olduğunda alır kütüphaneye eklerim.

Quick summary: If you’ve ever said “You know what would be awesome? If they took Dragon Age: Inquisition and reskinned it into a Mass Effect game,” then boy are you going to love Mass Effect: Andromeda.

:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlar beklediğim gibi arstechnicada. Bu demektir ki oyun ucuzlayacak veya 3leme bitecek öyle alınıp oynanacak. 10 avro haklı bir fiyat olabilir bu oyun için. Zaten originde olması ayrı bir dezavantaj bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Andromeda' dan yeni bir üçleme çıkabileceğine inanmıyorum. Orjinal serinin yeri ben de her zaman ayrıdır ancak artık bitmiş bazı şeyleri sündürmemek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok