Mass Effect : Andromeda
1 1

Bu konuda 129 mesaj var

Genel verici olmak istiosan dişi yakarış olmana gerek yoktu artık me3 saolsun.. yanındaki adamdan güverte görevlisine makina dairesindeki mühendisten yardımcı pilotuna herkes g.tçü yumoştu maşallah..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O zaten diğer oyunlarda da yok muydu ? Soldier seçilirse o yoktu da hangi sınıf şimdi adını hatırlamıyorum onu seçince vardı öyle bir özelliği diye hatırladım ben şimdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende ne seçtiğimi hatırlamıyorumda, o tarz bir hamle yapmıyordum gibi geldi. Tamam gelecekte geçiyor, suitten alevler falan güzel şeylerde ışınlanınca nedense bana güzel gelmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Işınlanma dediğiniz charge heralde.. Sentinel favori classımdır, onun öyle olayları yok..

Vanguard o elinde shotgunla charge olan class..

Keşke Windows 10 oyunu olarak gelse.. :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Charge vardı da bu havaya sıçrayıp Mortal Kombat dalışı yapmak yoktu. İlk 3 oyunu soluksuz oynayan biri olarak benim elimi sipariş iptale götürdü bu fragman. Dragon Age 2 gibi RPG'yi sallayıp (çok da bir halta benzemeyen) combat görüntülerini vermeleri sinirimi bozdu. Dragon Age 2'de de sanki oyun God of Warmuş gibi ilk yarım saat combat anlatıyordu tutorialde mesela.

Senin iyi olduğun taraf RPG oraya odaklan. Combat RPG'de stop cemşatla güzel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Of harbi fugly hepsi ve genel olarak yazıya katılıyorum, özellikle me2 sonrası bioware oyunları konusunda... bu konulara iyi parmak basmışlar (şu feminist tuvalet kağıdı tipli karının bunlara ilişkisi)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mass Effect'lerde female karakter ile oynamayı seviyordum ama bu oyunda erkekle devam. Bu kadar gudubet bir karakter dizaynı nasıl becerdiler acaba. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun yapan firmadan LGBT merkezine dönüşümünü tam olarak gerçekleştirecek herhalde artık Bioware. Cancel mı etsem pre-order'ı nedir. Gamerlardan çok LGBT ve Feministlerin dertleriyle ilgileniyorlar. Şöyle bir satışları düşsün de kendilerine gelsinler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer şeyler daha önce duymuştum ama bu kadar olduğunu bilmiyordum. Oyuna yüzünü veren erkek neredeyse aynı aktarılırken (yakışıklı bir adam işte) kadını bilinçli olarak daha çirkin aktarmak nedir be? Yani neyi başarmış oluyorlar böyle yapınca onu da anlamadım. Kurban olam Witcher kadınlarına  :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox One'da Trial geldi EA Access'e ve başladım. 10 saat oynama süresi var. İlk diyebileceğim custom halde bile "güzel" female karakter yapamadım. Lakin gördüğüm milletin yarattığı custom profiller de çekilebilecek netten. Belki millet uğraşıp düzgün karakter oluşturabilir. Oyun hakkında yorum yazarım oynadıkça ama şu okuduğum şey bile pek iyi birşey olmayacağı izlenimi verdi bana.

"Ryder has access to all of the potential skills that Andromeda has to offer, and can choose to focus on as many or as few ability types as they choose. These skills can also be reset and reassigned at any time, allowing players to change their playstyle between - and potentially even during - missions."

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Ryder has access to all of the potential skills that Andromeda has to offer, and can choose to focus on as many or as few ability types as they choose. These skills can also be reset and reassigned at any time, allowing players to change their playstyle between - and potentially even during - missions."

Hmm mallar üzülmeyin, sizin için iyice lamerleştirdik... Sehr gut  :thumbs:

Ben basitleştirilmiş keko aksiyonun fazlalaşmasından korkuyorum asıl ama dur bakalım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok