Mass Effect : Andromeda
1 1

Bu konuda 129 mesaj var

videolarından belliydi zaten oyunun tırt olacağı.

adamlar bir türlü anlayamıyor... her oyun aksiyon olunca iyi olacakmış gibi bir kaide var sanki, neden inatla 1. oyundan beri rpg öğelerini azaltıp aksiyona doğru kayıyorlar anlaması güç... insanlar adam gibi rpg istiyor, mal bir aksiyon istemiyor ki. mass effect gönüllerde rpg olarak taht kurdu, ama geldiği son nokta içler acısı.

gerçi andromeda'daki tek sorun aksiyon olması değil o da ayrı. karakterler tam bir odun benim en çok dikkatimi çeken. oynayanlar daha iyi yorum yapabilirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PC skorunun yüksek olması konsollarda framerate ve texture popping sorunu olması. PC en sorunsuz platform. Bu oyundan üçlü olarak ancak sinek üçlü olur.

Amazon'da yorumlara bakınca daha efsane birşey gördüm. Oyunun kutulu ısmarlayanlara DVD gelmiyormuş kutu içerisinde. Bomboş kutu ve içerisinde dijital kod geliyormuş. Rezilliğin bu kadarı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha @@Bloody amazon kutu olayı süpermiş. Arkadaş almayın böyle oyunları. ME serisinin şöhretine sığınırak baştan sağma oyun yapıyorsa cezasını çeksin firmalar da biraz burunları sürtsün. 10 dolar olduğunda alırsınız zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bir walkthrough seyrettim oyunun başlangıcından bir parça baya kötüydü, notları da yerlerde.

Artık zaten senaryolu oyunlara çok ekstra bir oyun olmadıktan sonra ki işte Witcher 3 olur, The Last of Us olur v.b. asla dayanamıyorum, ne yapsam oyuna konsantre olamıyorum ve son derece sıkıcı geliyor, online FPS dışında hiçbir şey sarmıyor desem yeridir.

Bunu hiç alacağımı zannetmiyorum hele bu yorumlardan sonra da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 2 saat oynadım. 7 saat civarı kaldı oyun süresi olarak.

Oyunun en baştaki giriş kısmı olmamış. Hani eski Mass Effect'ler ile karşılaştırınca çok sönük. Ancak o bölüm bittikten sonra oyun sarmaya başladı beni.

Hani ağız yüz motion capture falan rezalet ona diyecek lafım yok ancak gezegen görselleri falan iyi. Biraz daha ilerleyip bakacağız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sırf şu feminemlere nefretimden yıllar sonra korsan bile indireblirim bu oyunu.

Yaptıkları rezalete bak, sırf kadın baş karakter çirkin görünsün diye:

ZZ3kkz.jpg

Ki model alınan ablam da şu (Jayde Rossi):

C4i98y5XAAABZf8.jpg

ionian beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O sağdaki resim redditte bi elemanın 5 dk photoshopda uğraşıp yaptığı bir şey diye biliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EA Access var evet. Mirrors Edge, This War of Mine gibi süresi sınırsız oyunlar var onları da bitirip kapatacağım üyeliği.

Mass Effect'e tam para verecek kadar birşey göremedim şimdilik 10 saatlik süresi bitince gittiğim yere kadar hikaye sararsa düşünebilirim.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EA resmen zorlamış ya bu oyunu. Rezillik. gördükçe daha da midem bulanıyor. Yani on the house verirse oynarım yoksa umrumda olmaz.

zırvalamanın alemi yok. ona on the house denilmez. türkçe konşuyoruz burada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oynayan yine oynasın da hiç olmazsa doğru düzgün yamansın şu oyun, öyle oynayın. En azından ben öyle yapaacağım. Oyunlar artık bitmeden çıkıyor, olduğu kadar tamamlasınlar hiç olmazsa.

Lightning McQueen tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
  • Allowing you to skip ahead when travelling between planets in the galaxy map
  • Increasing the inventory limits
  • Improving the appearance of eyes for humans and asari characters
  • Decreasing the cost of remnant decryption keys and making them more accessible at merchants
  • Improving localized voice over lip sync
  • Fixing Ryder's movements when running in a zig zag pattern
  • Improving matchmaking and latency in multiplayer
  • Improved tutorial placement
  • Single-player balance changes: Ammo crates, armor, weapons, nomad, profiles, attacks, and progression
  • Multiplayer balance changes: Weapons, cover, and enemies
  • Added option to skip autopilot sequences in the galaxy map
  • Improved logic, timing, and continuity for relationships and story arcs
  • Improved lip-sync and facial acting during conversations, including localized VO
  • Fixed various collision issues
  • Fixed bugs where music or VO wouldn’t play or wasn't correct
  • Fixed issue where global squad mate banter sometimes wasn't firing on UNCs
  • Fixed issue where player was unable to access the Remnant Console Interface after failing decryption multiple times
  • Fixed issue where fast travel is sometimes disabled after recruiting Drack until the player reloads a save
  • Fixed issue where Ryder can become stuck in the start of Biotic Charge Pose
  • Fixes issues related to some saves
  • Fixed issue where objective sometimes becomes un-interactable for players in multiplayer
  • Streaming and stability improvements

Looking further ahead, BioWare will be "rolling out additional patches which will go even deeper and look to improve several areas of the game." These areas include variety in character creation and improvements to character appearance, among others. Take a look at the full list of areas BioWare hopes to address in the list below.

• More options and variety in the character creator
  • Improvements to hair and general appearance for characters
  • Ongoing improvements to cinematic scenes and animations
  • Improvements to male romance options for Scott Ryder
  • Adjustments to conversations with Hainly Abrams

Yeni patchle bunlar düzelicekmiş..  O kadar sevdiğim bi seri olmasına rağmen 3ü de büyük patch (oyunun sonunu bağlayan dlc gibimsi) cıktıktan sonra oynamıştım...  Bu yukarıdakilerin üzerine daha bir sürü patch gelecektir muhtemelen, işte onlar da gelsin ondan sonra oynarım artık..   :baba:

PS 1 ve 2 ne güzeldi ya vanilla halleriyle oynamıştık lokum gibi..  

PS2 buarada quote nedense çalışmadı bu msgda..  :S

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hikayeye bile dürtükleme ihtiyacı duyuyorlarsa  o zaman hiç dokunmamak lazım bu oyuna. hedef 2023 derim. 3leme tamamlanmış olur o zamana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyuna Fallout 4 gibi bir Character Creator koymak çok zor zaten. hani kendin beceremedin(yada bilerek feminist ayağına böyle yaptın) bırak da millet istediği gibi dizayn etsin karakterini. Belki ben dal gibi ince ama koca memeli female bir karakter yapıcam? :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok ben de oynanabilir bi oyun oldugunu tahmin ediyorum.. (her ne kadar biraz casuallastiginni dusunsemde..) guncellemeler ciksin indirimde alinir kutuphanede oynanmayi bekleyen bi oyun yoksa..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunla ilgili eleştiri noktalarında grafikler,animasyonlar ve buglar aslında son sıralarda. Beni oyundan iten şeyler tamamen gameplay,quest ve hikaye. Kısaca Mass Effect'i Mass Effect yapan şeyler. Özellikle silik takım arkadaşları bitiriyor oyunu. Neyse bitirince veririm raporumu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok