Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Bu yıl çok iyi oyunlar mı çıkıyor , ben ilk kez takip ettiğimden bana mı öyle geliyor?

Bir tane oyun oynayacak olsanız hangisini oynarsınız? ilk aklıma gelen Witcher 3 veya GTA 5

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi oyun türünü sevdiğinle alakalı. Araba kullanmaktan haz etmediğim için GTA ve türevlerine yaklaşmıyorum mesela. Elde sadece PC mi var,konsol var mı vs. vs. Bloodborne'dan başka birşey oynamıyorum ben çıktığından beri. Az az da MK X.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubersample vardır yine onu açmıştır denyolar,bakalım yine. Bir de grafikler über olsun da varsın performans düşük olsun. Upgrade zorlayan oyunlar olmasını isterim ben her zaman. Optimizasyon iyi ise,atıyorum high'da iyi performans veriyorsa şukela. Gece bakacağız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

NVIDIA Hairworks var oyunda :D Tüm kıl tüy yün ne varsa hesaplıyormuş. geralt amcanın kıçının beyaz kıllarına kadar hesaplıyorsa normaldir tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir girizgah yaptım şimdilik, yine tabii Witcher işte birşey söylemeye gerek yok pek.:)

Grafikler gayet iyi, renkler falan tablo gibi duruyor oyun, özellikle IPS monitör ile oynayan kitleyi baya memnun edebilir. Performans olarak oyun çok çok zorlayıcı. Bir ara GTX 980 SLI ile 4K mümkün olmaz mı falan soranlar vardı. Maalesef diyorum ancak. Yeni gelecek oyunlarda hele asla ve asla yetmez artık. 

GTX 980 SLI(Boost Clock: 1350MHz, i7 3930K@4400MHz) ile Ultra ayarlarda, her şey açık bu arada, kapalı hiç bir ayar yok 2560x1440 olarak 40-85 arası gidip geliyor, çoğunlukla 60-70 FPS arası. 4K falan zaten mümkün değil, 4K için GTX Titan X SLI ve 60 FPS altı dalgalanmalarda tearing, stuttering falan rahatsızlık duymamak için de G-Sync bir 4K monitör şart.

1080P için de yine bir adet GTX 980 ile Ultra ayarlar zorlar zannediyorum, deneyenler yine belirtirler durumu. Yine G-Sync'in faydası bu tarz durumlarda çok ortaya çıkıyor bahsettiğim 40-85 FPS arası dalgalanmalarda en ufak bir tearing, çok çok rahatsız olduğum stuttering, input lag falan hiçbir şey ortaya çıkmıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hah,yine Türkçe karakter sorunuymuş. Kullanıcı adında Türkçe karakter varsa import edemiyormuş haspam. Adımız Johnny olsa uğraşmayacaktık demek ki,neyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İmzada görülem sistemdeki GTX 960  ile 1080p ultra 35-45 fps, 1080p high 47-55 fps alıyorum. Hairworks kapalı. Açık olduğunda ultra oynanmayacak seviyeye geliyor. Grafikler ve renkler çok iyi. Görüntü,  IPS monitör  ile gerçekten tablo gibi.  Daha sürekli oynayamadım. Önce  ultra ayarları bir optimize edeyim. Çok gerekli olmayan ayarları kısmayı düşünüyorum. Biraz deneme yanılma ile bulurum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikler enfes,kontrollerde garip bir input lag var. Şimdlik bu kadar.

klavye + mouse kontrolünün iğrenç şekilde port edildiğini yazıyor herkes, yazık olmuş...

grafikler için de downgrade edilmiş yorumları çok fazla 2 sene öncesinin trailer'ına kıyasla. cutscene'ler ise her oyunda görmeye alışık olduğumuz türden 30fps şeklinde yapılmış, yine konsollar sağolsun... atmosferin içine eder, hastalık gibi resmen.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

30 FPS değil 24 FPS ara videolar.:D

Bu input lag meselesini ben hiç hissetmedim, mouse hareketlerine kameranın tepkisi, klavyeye Geralt'ın hareketlerinin falan tepkisi normal bende. Gözüme çarpan birşey olmadı. Vsync OFF ve Unlimited FPS ayarıyla deneyin bir de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya forumlarda yürümeye başlarken ve yürümeyi bitirirken ekstra iki adım atması şeklinde söylenmiş,o şekil bir olay. Bir de Witcher 2 dahil olarak söylemeden edemeyeceğim. Uçak simülasyonu gibi tuş atamamızı istiyor. Ama ne hikmetse gamepadle mis gibi oynatıyor. Bana da sağlasın bir zahmet bu kadar tuşla aynı kolaylığı. Neyse,en iyi halini bulana kadar yine uğraşacağız,eminim o tuşların %50'si gereksizlik abidesidir.

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ben bu witcher'ın geçen indirimdeki versiyonu aldım. w2 enhanced edition olanı. DC versiyonu olmadığından oyunda kopukluk falan yaşar mıyım?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Enhanced Edition'da zaten ilk çıkan versiyondakine ek questler var. Orijinal oyun sahiplerine bedavaya gelmişti o ama Witcher 3'te paralı içerik var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya forumlarda yürümeye başlarken ve yürümeyi bitirirken ekstra iki adım atması şeklinde söylenmiş,o şekil bir olay. Bir de Witcher 2 dahil olarak söylemeden edemeyeceğim. Uçak simülasyonu gibi tuş atamamızı istiyor. Ama ne hikmetse gamepadle mis gibi oynatıyor. Bana da sağlasın bir zahmet bu kadar tuşla aynı kolaylığı. Neyse,en iyi halini bulana kadar yine uğraşacağız,eminim o tuşların %50'si gereksizlik abidesidir.

Evet çok beğendiğim Witcher serisinde beğenmediğim tek şey bu. Arkadaş uçak similasyonu mu oynuyoruz yahu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok