Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Tuşların yarısı gereksizlik abidesi. Ata binme ve attan inme tuşu var ayrı ayrı. Atla sprint atma tuşu var ama Geralt'ın sprint atma tuşu ile aynı tuş yapamıyoruz. Birini atayınca diğeri boşa çıkıyor. Suya dalma ve sudan çıkma tuşu var yine ayrı ayrı. Böyle gereksizlik abidesi tuşlar uydurdukları için teşekkür ediyorum kendilerine. Oyun şimdilik güzel gidiyor. Witcher 2'den 1-2 tık daha akıcı ilerleyiş olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nvidia Hairworks'ü sadece Geralt'a alıp,birkaç ayarla oynayınca 60-70 arası takılabildim. Ama Hairworks'ü kapatınca bütün ayarlar Ultra'da 60-70 arası olduğu için direk iptal ettim Hairworks olayını. Tavsiye ederim. En büyük performans etkisini oradan aldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben az once d r den aldim, 69 tlye. Harika bir kutusu var, icinden soundtrack harita cikartma vs filan cikiyor.. Su anda kuruyorum.  :icon_king:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben az once d r den aldim, 69 tlye. Harika bir kutusu var, icinden soundtrack harita cikartma vs filan cikiyor.. Su anda kuruyorum.  :icon_king:

Kutulu alınca içinden Steam key mi çıkıyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Üşenmesem ben de onu alırdım, olmayıversin o da Steam'de diyeceğim ama patchleri ayrı download et, yükle durumu falan mı var bunlarda ? Bir de o işlerde sorun falan olabiliyorsa 10-12 TL için değmez gerçi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet varmis kagitlarin birinde bir kod :) 

Manuel dl yapmaya gerek yok, gog un kendi clienti otomatik indiriyor steam gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi client'ını piyasaya sunmayan başka firma kaldı mı? Steam key olsa iyi olurdu. Oyunu hem Aral'ın dağıtımında değil hem de 59,5TL fiyatı var. Umarım GOG Galaxy zırva bir şey değildir  :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle ben de witcher serisini kutulu alma taraftarıyım. Standart versiyonda bile içerikli geliyor hep. Ayrıca rafınıza, dolabınıza vs koyacaksınız ve kutuyu gördükçe övgüyü hakeden bir oyunu hatırlayacaksınız. Witcher 2'yi Premium edition olarak(collector's edition ile standart kutu arasındaki versiyon) almıştım, 3.'sünü collector's edition olarak almayı planlıyordum ki 8 ay önce pre-order olarak hediye edilince steam edition oldu. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Client gayet eli yuzu duzgun bir client. Origin gibi degil merak etmeyin., 

Ayrica client falan kurmak zorundada degilsiniz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zırva vs. değil. Optional client işte daha ne olsun. Canın istemezse kurma. Ben her işimi otomatik yapmak istiyorum dersen kullanıyorsun. Ben kurdum ekledim gog oyunlarımı,gayet süper. DRM-free olduğu için bakmıyor da hangi kullanıcı vs. olduğuna.

Ne alaka denirse benim 2 gog hesabım var. Biri kendime ait,biri arkadaşlarla ortak kullandığımız. DRM-free olduğu için çok çok ucuza geliyor oyunlar. İki hesabı da kurdum galaxy'e. İki hesapla da herhangi bir hesaptaki oyunu oynatıyor sıkıntı çıkmadan. Hepsini ortak olarak solda görüyorum. Kendi kütüphaneleri ise "library" sekmesinde duruyor.

İlk çıkan bir client için çok çok başarılı.

Bu da steame laf atma hafiften.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İzlemedim ama steam'e yavaş laf atsın diyorum...

Opsiyonel diyip duruyorsunuz da, yarın öbür gün origin gibi zorunlu olduğunda görürüm ben sizi... Başını erkenden ezmek lazım bu lüzumsuzlukların.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Drm-free olan birşeyde nasıl zorunlu olabilir mesela??? Bu client millet istedi diye çıktı. Herkes diyordu auto-update olsun,güncelleme çıkınca siteden çekmeyeyim vs. vs.

İsteyen kurar,istemeyen eski sistem devam eder.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunların yamalarını otomatik çektiği, göçmediği kokmadığı saçmalamadığı sürece ek bir client daha olması çok sorun değil. Tüm oyunlar Steam olsun diye kasmaya gerek duymuyorum ama kutulu alıp uğraşmayı da artık gözüm yemiyor. Kutulu fiyatı GOG Client üzerinde çalıştırmak güzel seçenek maliyet açısından. Bunu sanırım Game of The Year Edition indirime girince oynarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok