Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Fiyatı iyi steam de , zaten enpara ile alıyorsanız inanılmaz fiyata geliyor. Ama bende Ties e katılıyorum. En son çıkar çıkmaz oyun aldığımda, 1-2 ay patch bekledim, elimdeki donanımla sorunlu çıktı. 

GreenGaming den alınacak oyunlar hakkında uyarılar var. Doğru mu bilmem ama kaynağı şüpheliymiş, iptal edilebilirmiş vs vs. 

Witcher 2 i , 3 çıkana kadar oynanrım nasılsa diyordum ama hala oynayamadım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

%75 %80 %90 gibi indirimler oluyorken, destek olmak veya hemen oynama isteği duymak dışında full price oyun alınmaz. 

Oyunlar pahalı ucuz vs. ayrı bir konu, ben günlük hayatta yapılan saçma sapan ödemeleri görünce oyuna verilen paralara acımıyorum.

İstisna : COD serisi

TW3 ile ilgii olarak oyun bir çıksın önce ön sipariş yapıp memnun olduğum oyun çok nadir... Belki tam bir fiyasko olacak  ?  ?  ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İndirim zamanlarını yakalayıp ilk iki oyunu almıştım ama daha ilkini bile bitirmedim. Steam'de her iki oyunu da download edip kurdum. Başlayacağım ve iki oyunu da bitirince 3'ü alırım artık. Aslında çok keyif ve iştahla oynamaya başlamıştım ama sonra PC'de oyun oynamayı bırakınca öylece kalmıştı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ENPARA'nın kendisi kart zaten.. www.enpara.com 'da detaylar yazıyor. Online bankanın müşterisi olup hesaba para yatırıyorsun, enpara Kart dediği de bildiğimiz bankamatik kartı. Onunla ödemeleri yapınca ayda en fazla 50 TL olmak üzere belli yerlerde harcanan paranın %50'nin nakit olarak bir sonraki ay hesabına geri yatırıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu haftayı Witcher 3 hazırlığı yaparak geçirdim. İlk  iki oyunu GOG hesabında 2 kere bitirmiştim. İkinci oyunu bu hafta ilk defa Steam hesabında (Roche storyline) bitirdim. Steam achievement olayını da  GOG save dosyalarını Steam versiyonuna aktararak ve ilgili kısımları oynayarak tamamlıyorum.

Ayrıca  dün bir tane trailer daha yayınlandı. Umarım, hikayeyi aksiyona kurban etmemişlerdir:  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skidrow sitesini,hangi oyunlar çıkmış diye kontrol ederim her hafta. (Çıktığı gibi kopyasını koyuyorlar.) Withcer 3 sızdırılmış,anladığım kadarıyla Gog versiyonu DRM free diyorlar. 

Pre-order verdiğim oyunu korsanlar benden önce oynasın istemem açıkçası. Gog'dan açılana kadar bakacağım ben buna.

Edit : Mail vs. atmadı Gog ama pre-load açılmış oyunun. Sanırım bu dosyaları koymuşlar torrente vs. (Evet bunları koymuşlar,hıyar ağaları)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skorlar çok iyiymişde bu oyun sitelerinin hiç birini takip etmediğimi fark ettim. Hangi oyun sitesinin yaptığı yorum güvenilirdir ? 

Bir aralar gamespot 'u takip ediyordum bazı oyunlara verdikleri puanlardan sonra takibi bıraktım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamespot 10/10 vermiş şaka gibi :D ben hayatımda 10 verdiği bir oyun gördüğümü hatırlamıyorum.

80 veren siteler ise sırf müşteri çekmek için düşük puan veren çöp siteler... Diğerlerinin arasından sıyrılalım gelip bi okusunlar mantığı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kimin 10 puan kimin 0 puan verdiği zerre umurumda değil. Ben kendi tecrübeme bakarım. İlk iki oyundan aldığım zevk, üçünü oyunu pre-order etmemdeki en büyük etkendir. CDProjektRED fanboyu gibi olacak ama adamlar gerçekten çok başarılı. The Witcher 3'ün, özellikle open world olması sebebiyle, çok uzun soluklu bir oyun olacağını düşünüyorum. Umarım yan görevleri çok çeşitli tutmuşlardır. (İlk duyurulduğundaki birkaç trailer harici hiçbir şey izlemedim, son birkaç aydır da spoiler olabilecek hiçbir şey okumuyorum hakkında, her şey sürpriz olsun istiyorum)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1.5 saatte ana gorevin bitmesi haricinde gercektende sanat eseri bir oyun olmus, film ile oyun karisimi olmus.

1,5 saat sürdüyse ana görev oynadığınız 4. oyun değil Eylül ayında çıkacak 5. oyun The Phantom Pain'in prologue'u Ground Zeroes'dur. Ya da yeni bir speedrun rekoruna imza attınız. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1,5 saat sürdüyse ana görev oynadığınız 4. oyun değil Eylül ayında çıkacak 5. oyun The Phantom Pain'in prologue'u Ground Zeroes'dur. Ya da yeni bir speedrun rekoruna imza attınız. :D

Hahah evet ground zeroymus ben bunu 4. oyunla karistirmisim simdi 4. oyunu oynayayim bari witcher 3 cikana kadar.  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hahah evet ground zeroymus ben bunu 4. oyunla karistirmisim simdi 4. oyunu oynayayim bari witcher 3 cikana kadar.  :mrgreen:

Tarz olarak beğendiyseniz ilk oyundan başlayın derim. 4. oyun hikayenin sonu. PS3 için Legacy Collection var tüm oyunları içeren;

http://www.amazon.com/Metal-Gear-Solid-Collection-Playstation-3/dp/B00CTKHXFO

kXlkLkn.jpg

Bu arada konuyu saptırdık Witcher 3'den biraz ama kusura bakmayın. Hepsi Ties'in suçu :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok