CHW Klavye Fare, Mouse Pad Genel Başlık
2 2

Bu konuda 260 mesaj var

logitech 510 klavye , logitech g700s mouse kullanıyorum. 

Klavyeyi mekanik ile değiştirmek istiyorum, mouse'un da pil ömründen memnun değilim.

Logitech RGB G910 klavye , logitech g900 chaos spectrum mouse düşünüyorum. Ne dersiniz? 

https://www.amazon.com/gp/product/B00N3OELPU/ref=ox_sc_sfl_title_9?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

logitech 'in kalitesi fena değil, hepsi logitech olunca tek yazılım kullanıyorum. Öyle bir avantajı var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diyecek bir şey yok şahane ürünler zaten klavye ile ne yaptığınız çok önemli burada oyun mu yazı mı ikisi beraber mi ? 

Bazı mekanik klavyeler ile yazı yazmak adeta imkansız örneğin Cherry red swicth 'li olanlarla. Ama oyunda çok hızlılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech'in G910 modeli çok tavsiye edilen bir klavye değil. Onu alacağınıza cherry mx brown switchlere sahip Logitech G710+ modelini çok daha ucuza alabilirsiniz. RGB ışıklandırma olsun diyorsanız yine Logitech G810 Orion olabilir ya da Corsair K70 veya Razer Blackwidow X Chroma modellerine bakılabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

logitech 510 klavye , logitech g700s mouse kullanıyorum.

Klavyeyi mekanik ile değiştirmek istiyorum, mouse'un da pil ömründen memnun değilim.

Logitech RGB G910 klavye , logitech g900 chaos spectrum mouse düşünüyorum. Ne dersiniz?

https://www.amazon.com/gp/product/B00N3OELPU/ref=ox_sc_sfl_title_9?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

logitech 'in kalitesi fena değil, hepsi logitech olunca tek yazılım kullanıyorum. Öyle bir avantajı var.

G900 daha geçende aldım ancak bana uymadı hiç, hiç kullanmadım gibi birşey, istiyorsanız bildirin, hem ben kurtulayım, hem de işiniz görülsün.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevmemek tamamen benim durumumla ilgili, objektif, genel kriterlerle ilgili bir konu değil, bana büyük geldi kullanım açısından, yoksa problemi yok kullanımda. Ben kullanamıyorum elim ve ön kolumun sağlık durumu nedeniyle, tendon ve kas problemlerim var maalesef.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi modeli ama.

Yazı ağırlıklı kullanıyorum ağırlıkla.

abi diyorum ya işte (amazon başlığında) K70 LUX MX Brown, tek geç. beğenmezsen bendeki rapidfire ile ücretsiz takas yaparım. rapidfire burda 650TL civarına satabiliyorsun. zarar etmezsin.  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

abi diyorum ya işte (amazon başlığında) K70 LUX MX Brown, tek geç. beğenmezsen bendeki rapidfire ile ücretsiz takas yaparım. rapidfire burda 650TL civarına satabiliyorsun. zarar etmezsin.  :D

attım sepete.  Tek eksiği macro tuşları yok.

Gerçekten logitech 'in , corsair 'in bu ürünleri ikinci el satılabiliyormuş. DH 'de görüyorum ilanları. Alan niye kendi amazon'dan almıyor da ikinci eline o kadar para veriyor anlamadım.

Razer mekanik-membran hybir klavye yapmış. Çok sesli birşeymiş.

http://www.theverge.com/circuitbreaker/2016/9/3/12777952/razer-ornata-chroma-keyboard-hands-on

http://www.razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-ornata-chroma

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten logitech 'in , corsair 'in bu ürünleri ikinci el satılabiliyormuş. DH 'de görüyorum ilanları. Alan niye kendi amazon'dan almıyor da ikinci eline o kadar para veriyor anlamadım.

DH'nin kitlesi içinde kredi kartı alacak yaşta olmayan çok üye var. Bir de yabancı dili Google Translate'ten ibaret olanların oranı da çok yüksek. O kadar detaylı anlatım olmasına rağmen gümrükten falan korkanlar da cabası. Doğal olarak amazon.com'dan almak yerine Türkiye'deki mağaza fiyatlarıyla kıyaslayıp ikinci el alıyorlar. Bir de Amazon.com'dan sürekli ürün satın alıp 20-50 TL arası kar koyarak satan da çok var anladığım kadarıyla DH forumlarında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma olmuş sanki, mekanik gibi ses çıkaran ışıklı normal klavye.

Logitech de Prodigy serisi bütçe odaklı oyuncu ekipmanlarını duyurdu:

https://www.techpowerup.com/225505/logitech-g-announces-prodigy-series-gaming-peripherals

Klavye mekanik falan değil elbette, bütçe odaklı nihayetinde. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakaymış ki.. İyi mi oluomus böyle hybrid olunca..  :baba:

Gürültüsünü azaltsınlar ve verimli bi icad olduğu kanıtlansın şu wristpadinden ötürü bile alırım.. Sonunda be kardeşim ne o öle 1979 model ibm klavyeleri gibi düdük düdük klavyeler pff.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakaymış ki.. İyi mi oluomus böyle hybrid olunca..  :baba:

Gürültüsünü azaltsınlar ve verimli bi icad olduğu kanıtlansın şu wristpadinden ötürü bile alırım.. Sonunda be kardeşim ne o öle 1979 model ibm klavyeleri gibi düdük düdük klavyeler pff.. 

Hiç o orjinal IBM klavyelerden kullandın mı bilmiyorum ama şu anda kullandığım MX Brown ve hayatım boyunca kullandığım diğer mekanik klavyelere "tactile response" ve yazma hissi konusunda 10 basar. 

Yani monitörü kapatıp yazsan da, acaba hiç olmaz. Yeni switch'ler klik klak yaparken onlar KLIK KLAK yapıyordu :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç o orjinal IBM klavyelerden kullandın mı bilmiyorum ama şu anda kullandığım MX Brown ve hayatım boyunca kullandığım diğer mekanik klavyelere "tactile response" ve yazma hissi konusunda 10 basar. 

Yani monitörü kapatıp yazsan da, acaba hiç olmaz. Yeni switch'ler klik klak yaparken onlar KLIK KLAK yapıyordu :)

IBM Model M Keyboard candır;

modelm_4.jpg

Kasa ve tuşları beyaz olmasa düşünebilirdim kullanmayı halen :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim jenerasyondan bu IBM klavyeyi kullanan çoktur. Aslında parmakları çok yoran bir klayve idi keske bir tane tutsaymışım diyorum şimdi hep.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun aynısı Olivetti'de vardı ve hayatımda kullandığım en mükemmel klavyeydi, düğmeleri çok hafif yuvarlatılmıştı, şekil birebir aynıydı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben IBM.klavyelerden 2 adet tuttum. Uzun zaman adaptor ile kullanmıştım bu klavyeleri. Ancak yukaridaki arkadasimla ayni fikirdeyim. Modern klavyelere alisinca cok ciddi yoruyor insani. Ozellikle tuslarin yuksekligi ve ara açıklıklari yeni klavyelere alisinca sıkıntılı sanki...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam Olivetti IBM'in klavyesindeki sertliği bir miktar yumuşatmış ve aralıklarda bahsettiğiniz genişliği ideal boyutlara getirmişti. Keşke bir tane bulsam halen kullanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Everest'in "mekanik hisli" klavyesiyle herkes dalga geçiyor, bu Razer'ın "hibrid" klavyesi de aynı şey değil mi? Mekanik hisli membran klavye yapmışlar işte, tek farkı 3 katı fiyata satılması.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok