Hangi oyunları bekliyorsunuz?
1 1

Bu konuda 218 mesaj var

On 8/25/2017 at 0:19 PM, jackjoker said:

Witcher 4'ü bekliyorum.

tahminim 2019 ya da 2020

Witcher yapılmayacak sanirim

Hikaye bitmedi mi ya... Yapımcı siberpunk bir oyun alanında çalışıyordu en son bildiğim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, hakancez said:

Hikaye bitmedi mi ya... Yapımcı siberpunk bir oyun alanında çalışıyordu en son bildiğim...

CD Project RED, bir soru cevap etkinliğinde Witcher ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. Açıklamada, “Bu dünyayı çok seviyoruz. Hayatımızın 15 yılını bu dünyaya adadık ve çok para kazandık. Bu yüzden yeni bir Witcher oyunu yapmayı düşünebiliriz.” dedi.

http://www.gamersgreed.com/witcher-4-confirmed-by-cd-projekt-red/

bir çok haber sitesi var bununla ilgili. cd project red'in resmi açıklaması var. tabi çıkar mı yaparlar mi bilmiyorum. yapmayız demiyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, hakancez said:

Altın yumurtlayan tavuğu kesmezler sanırım. Witcher zaten üçüncü oyunda muazzam bir hale gelmişti, şimdi Netflix dizisini yapmaya başlamış, cd projekt red'de bir süre sonra yeni bir oyun mutlaka yapar bence...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8/30/2017 at 2:48 PM, goccukgurbaa said:

Altın yumurtlayan tavuğu kesmezler sanırım. Witcher zaten üçüncü oyunda muazzam bir hale gelmişti, şimdi Netflix dizisini yapmaya başlamış, cd projekt red'de bir süre sonra yeni bir oyun mutlaka yapar bence...

+1

witcher'ın biteceğini sanmıyorum. neticede geralt yaş itibariyle ( :lol: ) hala maceralara atılmaya uygun, emekli olacak bir durumu yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geralt'tan ziyade altyapı çok iyi. Belki geçmişe bile dönebilirler, sonuçta adamlar oyunu TAM olarak yaptıkları için alt-karakterlerin hikayeleri ile de devam edebilir seri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geralt' ın hikayesini yapmayacağız ama başka bir Witcher' ın hikayesini yapabiliriz gibi bir açıklama yapmışlardı diye hatırlıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alt karakterler falan iyi güzeller de oyun devam ederse bile yine bir witcher ile devam eder. Geralt olmaz başkası olur ama yine bir witcher olması gerekiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3'den önce duyuruldu bu ama galiba Witcher'ın üçüncüsünü çıkarma fikri daha ağır bastı.

Offical CyberPunk twitter adresinin en son faaliyeti Aralık 2013 yılında, en son youtube videosu 4 yıl önceye ait.

Görünen o ki CyberPunk projesi askıya alınmış. Zaten elde başarısı garanti Witcher gibi bir proje varken sıfırdan yeni bir proje ile riske girmemeleri doğru olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
49 minutes ago, Bloody said:

Askıda falan değil Cyberpunk.

Nerede o zaman?

2013'den bu yana kaç tane oyun fuarı düzenlendi. 4 yılda 1 tane teaser çıkmaz mı? Daha 10 gün önce Cyberpunk için bölüm tasarımcısı arıyoruz demiş adamlar. Yani daha ortada yapılmış bir şey yok, daha yeni başlayacaklar.

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yapımına Witcher 3 bittikten sonra başladılar. Dev stüdyo değil diğerleri gibi CD Projekt RED. Hatta büyük ihtimal esas yoğunluğu da 2. Witcher 3 DLC'sinden sonra vermişlerdir. Kısaca 2 sene bile olmamıştır daha yapımına başlayalı. Askıda değil,sadece gösterecek kıvama gelmemiştir. Hızlı oyun çıkaran bir firma değil CDPR. Bir de şu Gwent kart oyunu çıktı arada,sekteye uğratmıştır bunu. 

4 senedir bunu yapmıyorlar yani. Maksimum 2 sene. Full gaz da ancak 1 senedir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer dediğin gibi 2 sene olmuş ise başlayalı ortada gösterecek bir şeyleri olurdu gibi geliyor.

Diğer taraftan Witcher'ı da bırakmayacaklar gibi bir hava var. Bu da demektir ki ekibi ikiye bölecekler yada CyberPunk için yeni ekip kuracaklar.  En iyi ihtimalle 2 sene daha CyberPunk'ı düşünmemek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar başarılı bir oyunu bırakmaları mümkün değil. Yıllarca gider o daha. 

Far Cry 5 yaklaşıyor. Genel atmosferini sevmedim ama sonuçta Far Cry , oynanırm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Far Cry 3e yarım saat dayanabiliyorum. sonra 6 ay falan oynamıyorum... anormal itici geliyor bana. questler falan var ama sanki anormal bir amaçsızlık var gibi.. 

Bilemiyorum altan :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
59 minutes ago, allreadydead said:

Far Cry 3e yarım saat dayanabiliyorum. sonra 6 ay falan oynamıyorum... anormal itici geliyor bana. questler falan var ama sanki anormal bir amaçsızlık var gibi.. 

Bilemiyorum altan :D

Onun olayı o zaten . Masmavi deniz, yemyeşil orman dolaşacan bol bol. arada bir hayvan avına girecen . 

Far Cry 4 'te o helikopter benzeri araçla dolaşıp kargaşa yaratmayı seviyorum ben. Çok lineer hikayesi olan oyunlar zaten hoşuma gitmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En yakın çıkacak Star Wars Battlefront 2 yi bekliyorum. 4 ekimde preorder verenlere open beta açılıyor, vermeyenlere 6 ekimde. 9 ekimde beta biticek. Denemek isteyenler indirsin mutlaka.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala witcher 2 oynuyorum. Adam akıllı tüm görevleri bitirebilmek için kasıyorum ama chapter 3'e geçtim ama bir çok görev malesef fail. :D Bitsin witcher 3'e başlayacağım sonunda. 

Edit: Ben bunu niye buraya yazdım? :facepalm:

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok