Stereo ses sistemleri-DAC-Hoparlör v.b.
4 4

Bu konuda 565 mesaj var

On 3/7/2024 at 9:51 AM, wazzap said:

Hocam ben o kadar anlasam zaten gidip en ucuzunu almazdım. :mrgreen: Bence incelemelerini falan okuyun.

Kutusunda yazan değerler:

Power Output: RMS 21W x 2 (DRC ON) Kutuda da RMS 42W yazıyor.

Signal to Noise Ratio: >= 85dBA

Distortion: =< 0.5%

Input Sensitivity : PC: 700 mV +/- 50 mV, AUX: 550 mV +/- 50 mV

Frequency Response: 65 Hz ~20 KHz (+/- 6dB)

Bass Unit: 4 inch (116 mm)

Tweeter Unit: 13mm silk dome tweeter

Peki GFdirect (goldfish) satıcısından mı, Amazon Germany satıcısından mı aldınız? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bir tane 250-300TL yi geçemeyecek iyi bass sesi veren, windows 11 de kullanabileceğim kordonlu kulak içi kulaklık önerir misiniz? Birkaç parça var gecenin karanlığında ses kısık geliyor  sinirim bozuldu.:baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 minutes ago, RFID said:

Bana bir tane 250-300TL yi geçemeyecek iyi bass sesi veren, windows 11 de kullanabileceğim kordonlu kulak içi kulaklık önerir misiniz? Birkaç parça var gecenin karanlığında ses kısık geliyor  sinirim bozuldu.:baba:

Daha önce kullandığım ve ses kalitesinden memnun kaldığım bir modeli önerebilirim. Yalnız ben çok bas seven biri değilim, o yüzden de bas konusunda sizi ne kadar tatmin eder bilmiyorum. Bunu düşünerek incelemek lazım.

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Mikrofonlu-Kulakiçi-Kulaklık-Kablolu/dp/B01GW2UBA8/ref=sr_1_5

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
30 dakika önce, MilesTeg said:

Daha önce kullandığım ve ses kalitesinden memnun kaldığım bir modeli önerebilirim. Yalnız ben çok bas seven biri değilim, o yüzden de bas konusunda sizi ne kadar tatmin eder bilmiyorum. Bunu düşünerek incelemek lazım.

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Mikrofonlu-Kulakiçi-Kulaklık-Kablolu/dp/B01GW2UBA8/ref=sr_1_5

fWnHdH.png

teşşekkürler.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 hours ago, wazzap said:

@Peregrine amazon alamanya.

Ya bu amazon bir garip: geçenlerde bisikletlerimin bakımlarını daha rahat yapayım diye bir bakım standı alayım dedim onda da aynısı oldu, az önce bunda da. Siparişi iptal edip şu yazıyı e-posta ile gönderiyorlar.

Bu siparişi, önceki satın alma geçmişinize göre, bir hanenin temel ihtiyaç sınırını aşıyor olması nedeniyle kabul edemiyoruz. Kullanım ve Satış Koşullarımızda belirtildiği üzere, ürünleri yalnızca ortalama bir hanenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak miktarda satıyor ve yalnızca son tüketicilere satış yapıyoruz. Bu durum, tek bir siparişteki ürünlerin sayısı için geçerlidir. Söz konusu prensip, aynı ürüne yönelik verilen birden fazla sipariş için de geçerli olup ayrı siparişlerin toplamda normal bir hanenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak bir miktara denk gelip gelmediği gözetilir.

Birden fazla aldığım ürünler geçen yıl mı ne 5'li boxer aldım, geçen ay da 4 tane çamaşır makinesi deterjanı. Bunun haricinde, yok 1 tane saat kordonu, yok ssd kutusu vs vs. Hepsi tek ürün. Geçen sefer üstelediğimde "hesap başına tanınan maksimum ürün limitini aşmak için birden fazla hesap kullandığınızı gördük" dediler. Yok öyle bir şey bir adresim bir kredi kartım var çapraz kontrol edin ismimle dedim, hem öyle bir gayem olsa ürünlerden bir tane, bir tane neden alayım, her hesap başı bir ürün almak, dediğiniz amaçla dahi yapsam pratik olur mu, kim uğraşır hesap başına bir ürün alarak çok adetli ürün almaya, her birine ayrı kredi kartı, hem de kredi kartları üzerindeki isimler farklı olacak, nasıl yani dedim? Haklısınız iletiyorz ilgili birime dediler ama görüldüğü kadarıyla yine saçmalığa devam ediyorlar.

İnanılmaz bir şey, adamlar esnaf ve parasıyla ürünü satmaktan kaçınıyorlar ve sundukları sebepler bullshit.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

@wazzap Ekşi link'i var mı? Ben de bakayım, millet ne yapmış, çözümü var mı diye.

edit: aynısını Umut Koçak'a da yapmışlar.
https://www.youtube.com/watch?v=mgUQhNhjSgw

bu da ekşi başlığı:

https://eksisozluk.com/qla-ban--7686366

Amazon hakikaten tuhafsın, Türkiye'ye geldiklerinde doğru dürüst hizmet alacağız diye sevinmiştik tabi buradaki sistemin yurdum insanından işe alınan çalışanlar tarafından işletileceği dikkatimizden kaçmış. Muhetemelen bu QLA ban yapan sistemin tüm ayarlarını sona kadar açtılar, milleti asıp kesiyorlar.

Peregrine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

bende de son günlerde bazı pahalı ürünler için +18 uyarısı çıkıp onay istemeye başladı. Mesela kallavi pahalı bir anakarta bakıyorum, uyarı çıkıyor ürünü göstermeden önce. Üstelik Türk ceza kanunu nedeniyle olduğunu söylüyor. Ulan millet para harcamasın diye ne yapacaklarını şaşırdılar.

20240315-180653.jpg

ZvAnA tarafından düzenlendi
Mono and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence o uyarıları anakartlara değil de telefonlara koysunlar. iPhone 15 Pro Max 84.000 lira olmuş, anakart için değil ama bu telefona sahip olmak için kendini kesebilecek genç insanlarla dolu ülke.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logibok Logitech H390 kulaklığım parçalandı artık. Buna benzer Logitech olmayan bir marka tavsiye eder misiniz? Girişi USB olmalı ve haliyle yüksek ses kalitesi aramıyorum.

h390-gallery-offwhite-1-1.png?v=1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok