En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.005 mesaj var

Just now, escape said:

Benim de aklımda bu tarz birşey var, 3000 lira sizce bu ürün için makul fiyat mı? Alternatifleri vs varsa bir araştırmak istiyorum.

Alternatif olarak akortek/teknobiyotik tarafından satılan stereo Logitech hoparlörler var aynı fiyata ama 10w rms; bunlar 30w ve Logitech 'de USB bağlantı yani dahili ses kartı yok, bunda var ve fark yaratıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 dakika önce, Omfs said:

Eğer telefon kılıfı almak isterseniz bu markaya bakabilirsiniz. Fiyatı da uygun.(Diğer sitelerde de var.)

Kılıfı aldık tamamdır... Geriye iPhone almak kaldı... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Erwin said:

Tabi ki Edifier iyi olur; şöyle üç yollu, bluetooth ve optik grişli, üzerinde bas/tiz ayarı olan ama keseyi ciddi anlamda açmak lazım. T60 vergiler dahil 2800₺ küsura geliyor. Alırken ben de düşündüm ama frekans aralığı farkını duyacak kulak yok bende (tinnitus) bu bir, bir de bluetooth yanında dijital girişli (usb) hoparlör bu fiyata ve Creative yazılımıyla cazip geldi, gerçi 3.5mm analog jack bağlantısında da sıfır dip gürültüsü var, illa dijital süper gerekli bir şey olmayabilir, örneğin bunda ilk başta vardı, o da jack'ı tam oturtmamışım, ondanmış, (kabloyu bastırıp jack girişinde sağa sola çevirip) düzeltince geçti, Edifier tarafını bilmiyorum, inceleme okumak lazım o detaylar için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, infestor said:

bende Edifier Studio 1280T var. linktekine benziyor. bass takintisi olan almasin :P sik sok logitech veya creative vb. yerine bittabii tavsiye ederim yani

Sik sok biraz ağır olmadı mı? :P

parcali-buluklu-numan_143216.jpg

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 01.03.2024 at 09:58, Erwin said:

Noctua NF A-14 aldığımı söylemiştim şu ana kadar büyük bir hayal kırıklığı. Sorun şu tam:

https://www.reddit.com/r/buildapc/comments/536kmo/noctua_nfa14_pwm_making_a_loud_humming_noise_im/

Tek çözüm fanları değiştirmek gibi gözüküyor. 140mm hele ki max 1500 rpm dönen fanlardan öyle sıkıntılı ses gelmemesi lazım.

Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arctic vardı bundan önce onda da garip bir ses vardı, bunlarda da bu çıktı. Bakalım arayışa girdik bu sefer de ya Phanteks yada Be Quiet fan deneyeceğim artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arctic düzeltti onları diye biliyorum. Bir de sanırım sadece belirli bir RPM'de yapıyordu o salak sesi. Benim CPU fanları da 1000RPM'e hiç ulaşmadığı için sıkıntı çekmedim hiç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sony MZ-NH1 de geldi sonunda. Bu ne kadar sahane bir cihazmis. Son yillarda elime gecen cihazlar icerisindeki en premium hissiyati yasatti bana. Tamamen magnezyum bir gövde mi olur yahu!

a91c0f7219b7ced.jpg

5b77f34ac3dea1d.jpg

d2f8b0587ec2bd6.jpg

8dab98cc0f4a6d3.jpg

wazzap, Najaz and Whooosh beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
31 minutes ago, RFID said:

718uzF2-t3L._SL1500_.jpg     Şu güzel gibi: https://rb.gy/b6656d

Senelerdir sadık bir be quiet! kullanıcısı olarak 140mm modellerinin herhangi birinin iş göreceğini garantisini veririm. Ses ve performans konusunda bence Noctua'dan daha başarılı. Fiyat olarak da öyle. 3 tane Noctua fanım dolapta tozlanıyor, sistem de quiet fanlarına emanet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ben de lanet bir mizofoni var, bıktım senelerdir böyle boktan seslere takılmaktan. Gece mesela mutfak kapısını kaparım çünkü buzdolabının sesinden uyuyamıyorum. :D

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
38 dakika önce, Erwin said:

Bu arada ben de lanet bir mizofoni var, bıktım senelerdir böyle boktan seslere takılmaktan. Gece mesela mutfak kapısını kaparım çünkü buzdolabının sesinden uyuyamıyorum. :D

tıpkı ben:baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 29.02.2024 at 16:43, Najaz said:

@Orçun avatarı nasıl yaptın?

Teknoseyirdeki avatarım, denedim sistem kabul etti. Gif avatar normalde yasaksa kaldırabilirim de hiç farketmez. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, Erwin said:

Yalnız değilmişim:zuh::cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

On 01/03/2024 at 9:58 AM, Erwin said:

Noctua NF A-14 aldığımı söylemiştim şu ana kadar büyük bir hayal kırıklığı. Sorun şu tam:

https://www.reddit.com/r/buildapc/comments/536kmo/noctua_nfa14_pwm_making_a_loud_humming_noise_im/

Benim seneler önce aldığım C14de olmuştu bunun benzeri. Ben direk Avusturya'ya merkezlerine yazmıştım. Üstteki fan (2 fanlı model) titreşimli çalışıyor ve ses yapıyordu. Titreyen fanı kırıp, resmini göndermemi istediler, yenisi 1.5 günde geldi. Taktım gene aynı durum vardı.

Sonradan araştırırken aklıma kendi tek çıkıştan apartı ile 2 fanı bağlamak değil, tek tek fan girişlerine takmak geldi. Titreşim ve ses anında kesildi. Muhtemelen diğer kırdırdıkları fanda da bir problem yoktu.

Bu olay 2012'de oldu. O dönemde yeni aldığım i5-2500k için almıştım o soğutucuyu. Şu anda hala i9-9900k sistemimde çalışmaya devam ediyor.

allreadydead tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, allreadydead said:

Benim seneler önce aldığım C14de olmuştu bunun benzeri. Ben direk Avusturya'ya merkezlerine yazmıştım. Üstteki fan (2 fanlı model) titreşimli çalışıyor ve ses yapıyordu. Titreyen fanı kırıp, resmini göndermemi istediler, yenisi 1.5 günde geldi. Taktım gene aynı durum vardı.

Sonradan araştırırken aklıma kendi tek çıkıştan apartı ile 2 fanı bağlamak değil, tek tek fan girişlerine takmak geldi. Titreşim ve ses anında kesildi. Muhtemelen diğer kırdırdıkları fanda da bir problem yoktu.

Bu olay 2012'de oldu. O dönemde yeni aldığım i5-2500k için almıştım o soğutucuyu. Şu anda hala i9-9900k sistemimde çalışmaya devam ediyor.

aynı fan bende de vardı ve aynı titreşim de vardı. ben 2 fanı ayrı ayrı bağlasam da çözememiştim o sorunu. sallamadım öyle bıraktım yıllarca çalıştı titreyerek :lol: amd'ye geçtiğimde çöpe gitti zaten.

allreadydead beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, wazzap said:

5700X aldım.

Hayırlı olsun. X3D olanıyla arada çok fark var mıydı? Sanki X3D daha iyi bir tercih olurdu...

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Hayırlı olsun. X3D olanıyla arada çok fark var mıydı? Sanki X3D daha iyi bir tercih olurdu...

Evet, çok çok daha iyi olurdu da 6bin'e aldım bunu. 5700X3Dler 10B+.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@SkyWarriorsağol hocam. Elimdeki 3600 biraz daha sonraki zamanda alınsaydı sıkıntı çıkmazdı muhtemelen ama bu ilk seri. bildiğin bronze sample, all core 4.2 GHz bile çalıştıramadım. Biraz da o yüzden değiştiriyorum, gönül tabi ki 5700X3D hatta 5600X3D isterdi de şu an almamın mantıklı bir gerekçesi olmazdı.

Satılık tahta sample 3600, full kutulu-fanlı. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, wazzap said:

@SkyWarriorsağol hocam. Elimdeki 3600 biraz daha sonraki zamanda alınsaydı sıkıntı çıkmazdı muhtemelen ama bu ilk seri. bildiğin bronze sample, all core 4.2 GHz bile çalıştıramadım. Biraz da o yüzden değiştiriyorum, gönül tabi ki 5700X3D hatta 5600X3D isterdi de şu an almamın mantıklı bir gerekçesi olmazdı.

Satılık tahta sample 3600, full kutulu-fanlı. :mrgreen:

3600 ü kaça verin :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok