En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.002 mesaj var

2 minutes ago, SkyWarrior said:

3600 ü kaça verin :mrgreen:

Ayarlarız bir şeyler. Ama dediğim gibi dandik, bronze hatta tahta sample. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Sky ne teklif ettiyse -500 teklif ediyorum!

O etmedi, ben ettim. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

wazzaptan ryzen 5 3600, HB den Gigabyte A520 anakart ile bir stick daha 16gb ram aldım. Evdeki şirketten getirdiğim i5 sistemi geri gönderip kendi krallığımı kuracam. 

wazzap, RFID and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, SkyWarrior said:

wazzaptan ryzen 5 3600, HB den Gigabyte A520 anakart ile bir stick daha 16gb ram aldım. Evdeki şirketten getirdiğim i5 sistemi geri gönderip kendi krallığımı kuracam. 

:icon_viking:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Çok pis kazık attım. Normal değerinin 2.5x'ine sattım. :8

Hazır gaza gelmişken RAMleri de 32 GB yaptım 3600-CL18.

wazzap tarafından düzenlendi
MilesTeg and SkyWarrior beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu Gaming.gen.tr ne salak site ya, 3 taksitte %8 , 6 taksitte %15 , 12 taksitte %30+ vade farki uyguluyor… :alkis:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 tane Be Quiet! Silent Wings 4 High Speed aldım. Noctua'ları da söküp birini exhaust diğer ikisini de Arctic Su soğutucuya taktım.

Tek bir sözüm var artık:

Absolute Perfection. :8

wazzap, MilesTeg and infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, JardeL said:

Ya bu Gaming.gen.tr ne salak site ya, 3 taksitte %8 , 6 taksitte %15 , 12 taksitte %30+ vade farki uyguluyor… :alkis:

2024'te yıl sonu enflasyonun en iyimser tahminle %70 olması bekleniyor. 1 yılda %30 vade farkı demek, zararına satıyorlar demek oluyor aslında :) 

Najaz tarafından düzenlendi
Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, JardeL said:

Yeni yasadan sonra neredeyse tüm alışveriş siteleri benzer oranlar uyguluyor. Kredi kartına taksit olayını iyice zorlaştırdılar tüketim azalsın diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlarin hicbir bankayla anlasmasi yok sanirim, en ust limitten cakiyorlar... Benzer captaki sitelere bakiyorum en azindan bankalarin +2 +3 taksit kampanyalari var... Bunlarda hicbirsey yok... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam yeri aslında biraz da ekonomi yönetimi işin içine giriyor. Kredi kartına 6-9 ay borçlanıp ekran kartı vs almak mantıklı bir yatırım diye düşünyorum . Zira 3 aya bu fiyatların kalmayacağı kesin. 

Ya da neye ihtiyaç varsa.. (aslında güzel bir indoor trainer alınır :) )

edit. Özellikle hb 'da da şimdi al 6 ay taksitle 3 ay sonra ödemeye başla çok mantıklı.

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

47Kya 4080 SUPER satiliyor ya, 60Kya 4080 mi olurmus… 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Koodo’ya gecmistim black friday zamani, bir suredir $15’e resimdeki abonelikleri oneriyordu. Amazon’u oduyorduk zaten iptal ettim bunu alinca. Yalniz anlamadigim ne disneyde ne de  netflix’de reklam hic cikmiyor, yanlislikla premium paket tanimladilarsa yandik valla.

netflix ve/veya disney+ kullananiz varsa reklamli/reklamsiz paket olup olmadigina nereden bakildigini soyleyebilir mi? Tesekkurler.

IMG_6338.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Epeydir el makinelerimin yanına eklemek için takip ettiğim kendi sınıfının en güçlü ve en kompakt şarjlı darbeli matkabı Dewalt DCD805'i uygun bir fiyata yakalayınca aldım sonunda. Normalde 2 adet akü, şarj cihazı ve makinenin kendisi olarak satılan setler DCD805D2 (2Ah'lik aküler), DCD805P2(5Ah'lik aküler) ve DCD805E2(daha uzun ömürlü ve güçlü 5Ah'lik Powerstack aküler) ürünleri piyasada bulunabiliyor. Ben DCD805NT yani sadece çanta ve makinenin olduğu ürünü satın aldım, şarj cihazı ve işime gelen powerstack aküleri 2Ah ve 5Ah olarak ayrıca aldım ve daha uygun oldu. 

20240313-181131.jpg

Şu zamana kadar darbeli delme işleri için herhalde 18-19 senedir kullandığım Bosch matkabı böylece emekliye ayırıp, aldığım günden bu yana elim ayağım olan gyroscope'lu Dewalt DCF680G2 Şarlı Darbesiz Tornavidanın yanına boyuna ve ağırlığına göre çok güçlü bir matkabı eklemiş oldum.

Şarjlı vidalama olarak iyi ki almışım dediğim ürünlerin başında gelen DCF680 maalesef artık satılmayan bir ürün. 7 senedir aralıksız olarak kullanıyorum. Satılsa kesinlikle alıp yedekte tutacağım bir alet olurdu. Kendisini rakiplerinden farklı kılan şey jiroskop özelliği. Vida sıkma veya gevşetme için tek tuş kullanıyorsunuz. İkisi arasında geçiş yapmak için yapmanız gereken sadece bileğinizi sağa ya da sola hafif çevirmek. Ayrıca bileğinizin yavaş ya da hızlı hareketi ile dönüş hızını kendiniz belirlediğinizden ayrıca herhangi bir düğmeden falan ayar yapmaya da gerek kalmıyor. Ayrıca sap kısmı da dönebildiğinden ister tabanca gibi ister düz tornavida gibi kullanılabiliyor. Kısacası bu ürün bu özellikleiryle dünyada ilk ve tek model.

20240313-181110.jpg

Ayrıca epeydir bits ucu almıyordum, bosch takım setlerim çok yıpranmışlardı. Yine Bosch'un benim en çok işime yarayan vidalama ve delme uçlarının toplandığı bir seti aldım. 

20240313-181327.jpg20240313-181336.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok