En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.013 mesaj var

Epson L382 yazıcı aldım. Kartuş yerine mürekkep tankı kullanması çok iyi. 3 yıl garantiyle geliyor ve kutudan fazladan 2 tüp siyah mürekkep çıkıyor.

Ama fotoğraf baskısı konusunda doğru ayarı bir türlü tutturamadım. Yazıcının varsayılan renk profiliyle baskı aldığım fotoğraflar genelde mavi ağırlıklı ve koyu renkli çıktı. sRGB profille çıktı alınca biraz daha düzgün oldu ama yine o mavi ton var fotoğraflarda (renkleri Photoshop ayarlasın dediğimde renkler daha da bozuluyor). Renk profili ile ilgili yanlış yaptığım bir şey var sanırım çünkü kalibre edilmiş IPS monitorde (Dell U2414H) gördüğümden daha farklı sonuçlar alıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

son oyun tırt çıksa da gears of war a saygımız sonsuz.

amazon.de den almama rağmen amazon.co.uk kutusu ile ingiltereden yollanmış.

35cfmn6.jpgicobo1.jpg

edit: tinypic ilk görüntüyü ''love'' yazısı ile değiştirmiş nedense. :)

edit2: düzeldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-au110nt-intel-core-i5-7200u-2-5ghz-3-1ghz-8gb-1tb-8gb-ssd-15-6-ips-tasinabilir-bilgisayar-y7y28ea-p-HBV0000027SE0

hediye olarak bunu aldım. şimdi geldi kurdum. 1920x1080 çözünürlük şart olmuş notebooklara. iyiki 1366x768 birşey almamışım çünkü ilk açtığım zaman çözünürlük 1366x768 de olabilir sandım, meğer 1080 deymiş. 1080p tam kararında olmuş. ips olmasına rağmen masaüstü monitör asus un ips si kadar değil. (belki parlak ekran olduğundandır) ips olmayan notebook da almamak lazım yani. (tabi markadan markaya fark ediyordur bu ekran işi)

malzeme kaliteside yeterli.

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Airties Air500 powerline adaptör aldım . Valla maşallah amma güzel ve kolay teknoloji. 3ms ile sabit, modeme ping atıyorum bf1 deki ping im 66 yani ethernetle aynı .

Tplink alacaktım ama airties ın bu modeli üzerinde priz de barındırdığından priz işgal etmiyor.

Turuncu mekandan 60₺ ye aldım garantili faturalı ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi sıfır gibi , satan arkadaş evinde çalıştıramamış garantiye göndermiş airties cihazları kontrol edip sorun yok diye geri göndermiş yani hiç kullanılmamış. Faturası da mevcut :)

Turuncu mekanı iyi takip edince düşüyor böyle ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu da geldi bugün. 

https://www.amazon.de/gp/product/B01FE9B0TQ/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Bu sefer kutu açılıp tekrar bant ile yapıştırılmıştı. niye açtıklar ki?

Beden nasıl örneklemek gerekirse ? Tabloya göre daha doğrusu.

Eskiden beri mont ceplerine, ayakkabı içlerine vb şeylerin elektronik alet,cep telefonu sokup kaçakçılığı çok oluyordu muhakkak ondan bakmışlardır.

@@OnLyTNT

Rüzgarda performansı nasıl acaba denersen deneyimlerini aktarır mısın ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT

Rüzgarda performansı nasıl acaba denersen deneyimlerini aktarır mısın ?

Tabii denemek lazım ama denemeden de şunu söyleyebilirim: rüzgar ile herhangi bir problemi olması mümkün değil gibi görünüyor. Bu zerzavat katalitik mantığı ile çalışıyor yani alev yok. Ayrıca dış kapağı mevcut ve kutudan bir de kese çıkıyor. İlk ateşlemeyi yaptıktan sonra kapağını kapatıp kesesine koyup o şekilde kullanıyorsunuz. O yüzden rüzgar ilk ateşlemede çakmak ile sorun yaşatabilir belki fakat ateşlemeden sonra bu cihazala ilgili bir problem çıkma ihtimali çok çok düşük geliyor bana.

Bu ısıtıcıları çok uzun zamandır istiyordum. Gerçekten sevindim geldiklerinde. Hoş, eskisi gibi ellerim üşümüyor artık spor yaptım yapalı, kan dolaşımım baya düzeldi. Yine de trekking de filan lazım olur diye düşünüyorum.

@@ResetButton, online giysi siparişi ile uyuşturucu kaçakçılığı çok yaygın. O yüzden kontrol etmişlerdir.

Enyalios beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Giysi içerisinde kaçakçılık askerde de çok yaygındı. Adama ailesi her hafta en az bir eşofman, pijama, çorap, iç çamaşır yolluyordu. Lan ne bu derken sonunda anladık ki adam tüttürmeden duramıyormuş, abisi de boyuna kıyafetlere ufak parçalar halinde dikip falan gönderiyormuş.  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech Unifying wifi klavyem 3. yılında geçen gün BF1 oynarken baya input lag yapıp cozutunca ucuz klavye aradım ve buldum.  Zalman KM-200M . http://www.hepsiburada.com/zalman-zm-k200m-usb-multimedia-klavye-p-BD302233

yorumlarda yerli ve yabancı yerlerde gayet yeterli olduğu yönündeydi. Zaten input lag olmasın fazla tuşa basınca çakılmasın özellikleri bana yeterli :)   Fiyatı da  25TL idi 5,90 TL de kargo ücreti .

edit.  niye bu klavye ? çünkü küçük klavye gerekli masa üzerideki alan için. Yoksa Logitech g103 - 105 alıp geçerdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton, online giysi siparişi ile uyuşturucu kaçakçılığı çok yaygın. O yüzden kontrol etmişlerdir.

Peki gümrükte açıldığına dair bir işaret koymaları gerekmiyor mu? Kargonun açmadığını nasıl anlayacağız. Kapatan doğru düzgün kapatmamış, içşndeki usb bellek düşebilirdi , eksik çıkmadı neyse ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech Unifying wifi klavyem 3. yılında geçen gün BF1 oynarken baya input lag yapıp cozutunca ucuz klavye aradım ve buldum. Zalman KM-200M . http://www.hepsiburada.com/zalman-zm-k200m-usb-multimedia-klavye-p-BD302233

yorumlarda yerli ve yabancı yerlerde gayet yeterli olduğu yönündeydi. Zaten input lag olmasın fazla tuşa basınca çakılmasın özellikleri bana yeterli :) Fiyatı da 25TL idi 5,90 TL de kargo ücreti .

edit. niye bu klavye ? çünkü küçük klavye gerekli masa üzerideki alan için. Yoksa Logitech g103 - 105 alıp geçerdim.

Zalman'ın nümerik tuş takımı olmayan mekanik klavyesi var bende. İşyerinde kullanıyorum. Fiyatına göre çok iyi. Lakin biraz daha pahalı tabi, 120 lira civarındaydı son baktığımda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

NZXT S340 Elite kasa almıştım ön sipariş ile, geldi birkaç gün önce. Yan kapak boydan boya tempered glass olduğundan kırılacak diye işkillendiriyor fakat kasa gayet şık.

large_a50f001bb3c35e4f.png

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Peki gümrükte açıldığına dair bir işaret koymaları gerekmiyor mu? Kargonun açmadığını nasıl anlayacağız. Kapatan doğru düzgün kapatmamış, içşndeki usb bellek düşebilirdi , eksik çıkmadı neyse ki.

Hocam burası TR, her türlü pisliği bekleyebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam burası TR, her türlü pisliği bekleyebilirsiniz.

Ben havaalaninda calisiyorum gumrukte calisan tipleri gorseniz cok sasirirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Amazon'dan gelen bir siparisimde koli yukari kisimdan hafifce acilmisti, kontrol ettigimde 1 urun eksik cikmisti... Toplamda 5 mi 6 mi ne urun vardi, tekstil urunleri... Amcam artik o delikten neyi cikarabildiyse onu aldi herhalde, bilemiyorum... Amazon sagolsun eksik olan urunu ucretsiz olarak bir daha gondermisti... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok