En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.014 mesaj var

Nerden ne kadara? Plus modeli ilgimi çekti ama hep paralel ithalat. 

Genelde telefonlarımı temiz kullandığım için paralel ithalat riskini göze aldım.Delta diye bir servisten garantili olarak 1585 liraya n11 üzerinden turuncu mağaza dan aldım.Bugün her iki imei kayıtları yapılmış.Mi4 ten geçiş yaptım aradaki fark gerçekten muazzam..Tavsiye ederim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ViewSonic VX2257-mhd freesync monitör aldım turuncu forumdan sıfır kutusunda ve garantili faturalı. 400₺ ye. Eleman da 7 adet vardı satılık hala varsa kaçırmayın derim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ O hoparlörde benim de gözüm var ama anakarta bağlayıp piç etmek istemiyorum güzelim hoparlörü. :(

Ben acımam bağlarım. Gelsin bağlayacağım da zaten. Müzik kulağım falan yok, mevcut üç kuruşluk speaker sonrası gayet tatmin edici bulacağım herhalde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben acımam bağlarım. Gelsin bağlayacağım da zaten. Müzik kulağım falan yok, mevcut üç kuruşluk speaker sonrası gayet tatmin edici bulacağım herhalde. 

niye onu aldın ki, ben bunu alın demedim mi size  :D

https://www.amazon.de/EDIFIER-R1700BT-Studio-Bluetooth-Lautsprechersystem-Infrarot-Fernbedienung/dp/B00MXY21LW/ref=sr_1_2?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1482347672&sr=1-2&keywords=edifier

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ O hoparlörde benim de gözüm var ama anakarta bağlayıp piç etmek istemiyorum güzelim hoparlörü. :(

High end bir set değil o, anakartın dac ı iş görür (çok eski değilse) . 

Ben de stardust 'ın önerdiği modeli tavsiye ederim.  Almayı düşündüm ama salona koyacağım , bu masaya koymak için açılı yapılmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gümrük mevzusundan önce son siparişimiz oldu. Sabah mouse 10 euro daha ucuzdu, iş güçten sipariş veremedim, akşama doğru fiyat arttırdılar. Bu sepetin fiyatı 75.86 EUR oldu, 20 EUR civarı vergi çıktı. Bayağı sinirlendim tabii.

Neyse işlerin yoğunluğuna daldım, 1 saat kadar sonra baktım, fare fiyatını 0.89 euro düşürmüşler. Ya sepetimi gördüler, halime acıdılar ya da ilahi güçler devreye girdi. :D

Bakalım gümrüğe takılmadan gelecek mi?

za3pWD.pngamzn.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o saç kurutma makinesini bir yerden hatırlıyorum sanki :D

umarım takılmadan gelir,

zaten taklısa da sanırımım böyle tam düzenlemenin yarattığı sürüncemede kalan gönderiler için amazon bir seferlik gümrük ücretini karşılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

umarım takılmadan gelir,

zaten taklısa da sanırımım böyle tam düzenlemenin yarattığı sürüncemede kalan gönderiler için amazon bir seferlik gümrük ücretini karşılar.

Eyvallah hocam, önerini hanıma gösterdim, o kullanacak zaten, o başlık aparatını görünce hemen alalım dedi. İşe yarayan bir şeymiş sanırım. :D

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

umarım takılmadan gelir,

Sipariş sanırım Amazon Almanya'dan verilmiş. Onlar gümrük ücreti falan karşılamaz, sizin devletinizin yamuğunu biz düzeltmeyiz der çıkarlar işin içinden. Amazon Almanya resmen çakma Amazon tecrübesi yaşatan bir ucube web sitesi benim gözümde.

sCoRPion_tr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yeni bir sipariş verdim, 30 euro üstünde ama gümrük vergisi kesmedi amazon.de, henüz sistemlerine yansımadı tabii ki.

Aslında müthiş ihtiyacım olan bir şey de değil ama hem vergi yansımadan bakalım gümrükten geçirebilir miyiz, hem de takılırsa yapılacak işlemler konusunda sizleri aydınlatabilmek amacıyla yine fedakarca bir davranışta bulunarak kendimi ateşe attım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Olm daha resmi gazeteye bile çıkmadı yani yürürlüğe girmedi ki amazon sistemine yansıtsın.. 

Tamam da siparişler 1 hafta - 10 gün içinde gelene kadar muhtemelen yürürlüğe girmiş olacak, o zaman ne olacak göreceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son kablosuz kulaklık aldım, memnuniyetle kullanıyorum.. HiFi, DAC, Lossless, 96/24 HD falan uğraşıp sonrasında Bluetooth kulaklık almak ilginç oldu ama gayet pratikmiş, kabloyu takıp kayıpsız kullanma imkanı da var nasıl olsa.

Sennheiser Momentum 2 Wireless Over-Ear:

product_detail_x1_desktop_square_louped_

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet beyler, klasik Çin' den alışveriş hikayesi: takipsiz paket takiplilerden hızlı geldi :lol: . Denizde kum bu çantada göz. Ortada tablet bölümü var, padli. Astar yan gözlerde de olsa iyi olurmuş ama çok da lazım değil gibi...El çantasını komple buna taşıyıp artık tabletle dolaşacağım.

YqN5Mz.jpg

8PdEkV.jpg

adGBjO.jpg

Bunu da geçen Çizgi Elektronik indirimlerinden aldım. Kurun daha çok yükseleceğini düşündüğüm için mevcut kura rağmen fiyatı iyi geldi...

Nl1b3P.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok