En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.014 mesaj var

@@ChipArchitect : Çok güzel bir cihaza benziyor.. Eski çalıştığım iş yerinde benzer bir cihazımız vardı, dandik power point sunumlarına harcandığı için üzülürdüm... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kısa atım projektörler 3-4 senedir aklımda fakat evde kullanım için maalesef fiyatları çok yüksek. Bu cihaz boyut olarakta çok çok iyiymiş, bizim sınıflarda kullandıklarımız eşşek kadardı iki sene önce.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ergonomisi tahmin ettiğimden iyi, open olsa daha iyi olacaktı tabii.

Amazon.de pazartesi kargoya vermiş, perşembe günü teslim. Gayet güzel, en yavaş kargo ile üstelik. Hızlı olanı seçmeye gerek yok demek ki.

N8Ruc9.jpg

gule gule kullanin. 

open back olani neden almadiniz? bunda indirim mi vardi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gule gule kullanin. 

open back olani neden almadiniz? bunda indirim mi vardi?

Open dizaynlarda dış gürültüleri duyuyorum (kasa, klima , trafik vs ) . Closed bu açıdan avantajlı, sadece müziği duyuyorsun.  Bir süre sonra kulakları ısıtıyor, terletiyor şikayetleri var ama yazın sorun olur o , odada klima hep açık .Bugüne kadar öyle bir şikayetim olmadı.

Daha önce Shure 440 ve Sennheiser 280 HD kullandım closed tasarım. Onlar ciddi miktarda sıkıyordu kafayı sesi izole edebilmek için. Bunun ergonomisi daha iyi , onlar kadar sıkmıyor , rahatsız etmiyor fazla. Ancak onlar kadar da iyi ses izolasyonu yapmıyor .

Open olana indirm yapılmadı, veya ben denk gelmedim , yoksa bir denemek için alabilrdim. Sennheiser pc 160 , open , güzel indirim oldu , ama o da oyuncu kulaklığı  . 598 değilde , 558 e yakın olması lazım kalite olarak.

Bu arada bunun yanında gelen ek kablonun üzeirnde mikrofon var. Twitch yayını yapılmaz ama telefon konuşması , skype için idare eder.

Hayırlı olsun Reset, güle güle kullan.

Sağol :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Open Back HD598 var bende sesi açtım mı hiçbir sesi duymuyorum ben? :)

Diğer sesleri bastıracak kadar açıyorsunuz sesi de onun için. Gene aslında üzerine biniyor gürültü olarak. 

600 serisine bakacağım bundan sonra. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Reset hocam fazla abartıyorsun bence kulaklık hep kafamda çok nadir duyuyorum diğer sesleri. :)

Hangisiyle rahatsan onu kullan gene de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eve iki çalışma koltuğu birden aldım. Birisi masaj falan yapan alengerli büyük bir koltuk. Diğeri de kendim için kiloma uygun kolçakları masa ile bir olup kolumu dayayabileceğim cinsten. İkisine 1300 TL verdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün amazon.de'den siparişini verdiğim Wahl saç traş makinası seti;

16jh3xw.jpg

https://www.amazon.de/gp/product/B001D2CSYU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8

https://www.amazon.de/gp/product/B002ETF46K/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8

https://www.amazon.de/gp/product/B000B9SFQG/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8

Yağ yüzünden gönderilmeme ihtimali var ama makina ve taraklar ile araya kaynar belki diye bi şansımı denedim bakalım.

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Hungarde, güzel set yapmışsınız, güle güle kullanın. O yağdan bana da lazım, bir ara alayım. Berber önlüğü, berber makası, tarak, büyük el aynası vs.. de alacağım. Çok lazım değil ama işi kolaylaştırıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Hungarde, güzel set yapmışsınız, güle güle kullanın. O yağdan bana da lazım, bir ara alayım. Berber önlüğü, berber makası, tarak, büyük el aynası vs.. de alacağım. Çok lazım değil ama işi kolaylaştırıyor.

Teşekkürler @@OnLyTNT, sen de Moser almıştın yanılmıyorsam? Wahl özellikle Amerika'da çok popüler. Tarak çeşitliliği (diğer markalarda yüksek numara pek bulunamıyor) ve bir çok berber ile kullanıcı tarafından çoğu modeli "evladiyelik" gösterilip çok memnun kalındığından Wahl tercih ettim ben. Bizde berber traş makinası nasıl Moser ise Amerika'da da Wahl gördüğüm kadarıyla. Ama dediğim gibi benim tercih etmemdeki en büyük sebep taraklarındaki çeşitlilik oldu. Aldığım sette 10 parça tarak var ve en büyüğü 8 numara. Wahl ayrıca 10 ve 12 numara olanlarını da üretiyor bunların, ayrı olarak bi ara onları da satın alacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler @@OnLyTNT, sen de Moser almıştın yanılmıyorsam? Wahl özellikle Amerika'da çok popüler. Tarak çeşitliliği (diğer markalarda yüksek numara pek bulunamıyor) ve bir çok berber ile kullanıcı tarafından çoğu modeli "evladiyelik" gösterilip çok memnun kalındığından Wahl tercih ettim ben. Bizde berber traş makinası nasıl Moser ise Amerika'da da Wahl gördüğüm kadarıyla. Ama dediğim gibi benim tercih etmemdeki en büyük sebep taraklarındaki çeşitlilik oldu. Aldığım sette 10 parça tarak var ve en büyüğü 8 numara. Wahl ayrıca 10 ve 12 numara olanlarını da üretiyor bunların, ayrı olarak bi ara onları da satın alacağım.

Evet, Moser aldım. Moser aslında Wahl markası :).

Bu tip aletler düzgün bakılırsa gerçekten evladiyelik oluyorlar. Kulak arkası taraklar olması lazım onlara da bakabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce benzer bir ürün sipariş vermiştim tek başına, i-parcel'de incelemeye alınıp yola çıkmadan geri döndüydü. Amazon direkt para iadesi yapıyor böyle durumlarda. Olur da geri dönerse yağ olmadan sırf makina ve tarakları tekrar sipariş vereceğim artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün amazon.de'den siparişini verdiğim Wahl saç traş makinası seti;

16jh3xw.jpg

https://www.amazon.de/gp/product/B001D2CSYU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8

https://www.amazon.de/gp/product/B002ETF46K/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8

https://www.amazon.de/gp/product/B000B9SFQG/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8

Yağ yüzünden gönderilmeme ihtimali var ama makina ve taraklar ile araya kaynar belki diye bi şansımı denedim bakalım.

Yurtiçi kargoya gelmiş paket bugün, yağ problem çıkarmadı bilginiz olsun. Tek başına söyleyince geri dönebilir veya şansa gelmiş olabilir ama demedi demeyin.

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok