En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.013 mesaj var

pXDRRn.jpg

Uzun zamandır peşinde olduğum kulaklık sonunda geldi: Etymotic ER4S

(Bu kulaklığın empedansı 100 ohm ve mutlaka bir kulaklık amfisiyle kullanmak gerekiyor)

Güle güle kullanın, çok dengeli bir kulaklık. Bu kadar aksesuarı ben hiçbir kulaklıkta görmedim.

Ben bunun daha düşük empedanslısı olan ER4P-T'yi kullanıyorum. Bir adaptörle ER4S oluyor, ama ben amfiyle kullanmadığım için gerek duymadım. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Tomb Raider

Tomb raider da silah alınca free mode en güzel mouse ile oluyor. Batman serisi belki daha uygun olur.

Bu Xbox controller ı usb den bağlanyınca pilleri şarj etmiyor mu? Yanında gelen piller şarj edilebilir değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@CandleGarden Valla şimdi kız arkadaşıma yolladım bak ne aldım çok iyi diye. Dalga geçti benle :D. Yanımda giyme bunu falan dedi. Bana göre inanılmaz bir aparat. Sinir oluyorum gömleklerin çıkmasından. Genelde gömleklerimde takım elbisesi gömleği gibi uzun değiller pıt diye çıkıyorlar. İnanılmaz hayat kurtarıcak bu alet. Fakat dediğiniz gibi çıkartmamız gerekirse zor duruma düşeriz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Atrin, "dress" ile "casual" gömlek farklı şeyler. Dress alırsanız alt tarafı uzun olur, göbek varsa biraz çekiştirip pantolun üzerinde hafif dökümlü duracak şekle sokarsanız problem olmaz. Casual gömlek alıyorsanız bu problemi yaşamanız normal. Dress alıp böyle kısa çıkıyorsa malzemeden çalındığını söyleyebilirim rahatlıkla...İlla casual alıp pantolun içinde tutacağım diyorsanız o zerzavat evet faydalı. Kimsenin gülmesine, alay etmesine filan takmayın, sanki dışarıdan görünüyormuş gibi. Keyfinize bakın...

Ben de pantalon askısı almıştım, henüz gelmedi ama buradan aldığımı ara ara takıyorum. Kazak vs.. giyildiği için bu mevsimde alttan anlaşılmıyor, çok rahatlık sağlıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu da geldi sonunda. 2A çıkış veriyormuş usb den , o da Rasperry Pi e yetiyormuş, bu iyi oldu. Genel kalitesi iyi. Anker'in QuickCharge 3.0 destekli olanları var ama onları Türkiye'ye gönderen bulamadım.

msZkUm.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be sonunda....Amazon' dan aldığım botlar biraz sanıcılı da olsa nihayet bana yar oldular. On numara beş yıldız botlar. Evde herkeşler beğendi :P. Tam beklediğim gibi, yorumlara bakarak 43 almıştım ve hakkatten kalıbı büyük, kitap gibi oldu.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aldığım ip6 kulaklıl mikrofon splitter işe yaramadı mikrofon dan ses ip kulaklığın butonuna basınca bam güm geliyor ama konuşma sesi yok , elimizde patladı bir nevi. Evde bi yerde samsung kulaklığı vardı bir de onla denicem

edit.   Ucuz yollu / orta kalite birşey bakarken şunu aldım Zalman Gaming Stereo Headset (HPS200-Black) .  45TL .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arabanın frenleri yarı ömründen daha da azalmış durumda zaman zaman da ötüyor , değiştirmek için hi-q  balata aldım. Daha önce de kullanmıştım fiyatına göre iyiydi. (inşallah reklama girmez , öyleyse hemen resmi kaldırayım )

pr_01_4838.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arabanın frenleri yarı ömründen daha da azalmış durumda zaman zaman da ötüyor , değiştirmek için hi-q balata aldım. Daha önce de kullanmıştım fiyatına göre iyiydi. (inşallah reklama girmez , öyleyse hemen resmi kaldırayım )

pr_01_4838.jpg

Kore'nin milli balatası bu. Tüm Kore üretimi arabaların üzerinde bu gelir. Hayırlı olsun.

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok