Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

o resolution scale barı yanlış olmuş, onu da belirteyim.

o bar aslında %0 ila %200 arasında olmalıydı, yani şuan %50 tam navite resolution monitörünüzdeki. 

şimdilik %42 aslında %84, %50 aslında %100 olarak düşünebilirsiniz.

ps: başka bir kaynakta da %42 native resolution diyor, resmi bir açıklama bulamadım.

-

beta için normal bu harita, bir de aslında büyük bir haritanın 32 kişilik bölümü bu, aslında bu halinden daha büyüktür muhtemelen.

ps2: multiplayer sekmesini açarsanız aynı haritanın "rush" modunu da oynayabilirsiniz, ama gördüğüm kadarı ile o modda uçak yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yine yapmış adamlar yalnız, ancak fiyat büyük sıkıntı, alacağız kesin de premium falan gibi olaylara sonradan girmek lazım.

Bende tek GTX 1070 ile 3440x1440 60-85 FPS arası dalgalanıyor, genelde 65-75 arası. Kum fırtınası ağır olursa oralarda 40-50 FPS falan da oluyor.

Battlefront ile baya benzer oyun görüntü anlamında ama kötü demek değil bu, Battlefront başarılı zaten bu konuda, ancak bana Battlefront'dan daha fazla yükleniyor gibi geldi oyun ekran kartına.

Sonuçta 1080P 60FPS için sanıyorum GTX 1060 yeterli gelir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kota dolmus betayı 4 saatte indiririm diyor. Gece 12 den sonra download edeyim de yarinde nobet var ... Pek sansım yok gibi bu sefer .. beta kac gun acık ? birde bf 1 en hesaplı nerden alınıyor su an. Tr de fiyatlar iyice ucmus gibi
..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

g2a'dan alacağız mecbur da, Origin şuan Friends'e bile bağlanmıyor, EA'nin yapacağı iş bu kadar olur... 

Overwatch misal ne betasında, ne oyunun çıktığı anın ilk saniyesinde tek bir sorun yoktu, Blizzard farkı işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun harika olmus. Bugun 15dk kadar deneme firsatim oldu. Grafikler muhteşem gozuyor su hali ile. Oynanista tahminimden bayagi hizli olmus. Tarihi olarak tabii ki tutarli değil ama keyifli mi kesinlikle keyifli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şuan hiç girmeye uğraşmayın boşuna.

Tolga abi ve Çağlar'la yarım saat uğraştık, zaten online olmak bile bir dert, sonra ise her maç arattığımızda "matchmaking failed" oldu.

Beta diyerek çok saydırmak istemiyorum şimdi baştan ama overwatch'ın da betasını gördük cillop gibiydi. iyi ki dün girip biraz video falan çekmişim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

çok üzücü bir şey buldum videoların arasında, fighter uçağa alışık olduğum için attack plane'in ordan yükselemeyeceğini kestirememişim heralde, ya da çağlar çok ağırlık yapmış uçağa...

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun süper olmuş valla. Ben çok sevdim. Preorder verdim dayanamayıp. 

Tanklara yön vermek biraz zor olmuş açıkçası. Kontrolleri bir garip. Benim gibi garipseyen oldu mu ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yooo tanklar gayet zevkli. Dönerken shifte basıp gaz verin.

Bütün eli tankta 0 ölümle bitirdim. Karşı takımdan 8-10 tank patlattık rahat. Gunnerlarım da iyiydi. Karşıdakiler carlamaya başladılar bir süre sonra nasıl ölmez falan. Ha bu arada X tuşunun tankı tamir ettiğini bir süre sonra öğrendim ve kendimi çok noob hissettim. :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben tamir ediyordum da sürekli, narcissus sürekli bana shifte bas deyip duruyordu, benim "landship" de işe yaramıyor sanki shift, sen light ve heavy tankları mı kullanıyorsun ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamir olma olayı biraz saçma olmuş umarım normal versiyonda kaldırırlar ya da tankta epey puan yapınca açılan bir özellik olursa (bf4 gibi) o zaman anlamı olabilir sonuçta oyun ama full tamir de olmamalı . %20 yapabilmeli mesela kaçabilecek kadar. Öyle %100 oluyorsa oooh valla tanka atla 40 / 0 kd ratio yap .

( Henüz indirmedim akşama inşallah ama bu şimdiden nerd geldi )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok