Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

Vallahi videoları izledikçe vay anasını diyorum .  Yeni sistem medium oynatsa bari :)   fx-8300 / 2gb r7 370 ( orta halli memurun makinesi . snırff  )

şöyle bir site buldum :  http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=9002&game=Battlefield+1&p_make=AMD&p_deriv=FX-8300&gc_make=ATI&gc_deriv=Radeon+R7+370+Crossfire&ram=8&checkSubmit=#systemRequirements

sistem bilgilerini girip medium denedim gayet rahat çalıştıracağı sonucu çıktı.

Bilgi olsun siteden istenilen cpu / gpu / ram seçilip çözünürlük ve kalite ayarı seçtikten sonra sonuç veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun betası 31inde herkese açık olacak.. Yani "Open Beta" ve origine girip orada varlığı görülüp indirilecek..

Ama söylendiğine göre burada benim önceden verdiğim insider sitesine 21 agustostan önce basvuranlara 30unda oynayabilmeleri için oyun kodu gelecekmiş önceden.

Yani insidera signup yapanlar betaya 1 gün önceden 30unda başlayacaklar..

Saatler kaldı bekliyorum valla..

Buarada betadaki harita müttefiklerin ve osmanlının suveys kanalı için mücadele ettiği sinai çölünde geçecekmiş..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ow yeah

Battlefield Insider olarak Battlefield 1 Beta*’ya erişim hakkına sahipsiniz. Ne zaman mı başlıyor? Şimdi! 

Beta sürüm, I. Dünya Savaşı'nın Orta Doğu cephesindeki bir harita olan Sina Çölü’nde geçiyor ve Fetih ile Akın modlarını içeriyor. 15. seviyeye ulaşıp en az dört gün oyunu oynarsanız, 21 Ekim’de çıkacak oyunda bir adet Battlefield 1 Beta Künyesi** kazanacaksınız.

Aşağıda Origin'de kullanmanız gereken kodu bulacaksınız. Lütfen dikkat: Bu kod sizin hesabınıza özeldir ve başka kişilerle paylaşılamaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bana da gelmiş beta key, vesile olan kardeşimden Allah razı olsun, + rep

beta haritasında uçan bir alet varsa oyundan ilk günden soğumamak adına karşımdaki takıma geçmeyin en iyisi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

battlefield 1'de teyyare uçurmaya niyetlenecek vatandaşlar açısından ibretlik bir paylaşım yapacağım, aşşağıda hakkın rahmetine kavuşan kardeşimizin ismi çıkacak, onu kaçırmazsınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dx12 1440p her şey ultra 100-120 fps arasında değişiyor... i7 2600k devam...

çok karambol şuan her şey oyunda doğal olarak. fighter uçaklarda bir iş yapabilmek için hedefe çok yaklaşmanız lazım, mermilerin menzili aşırı kısa geldi bana, tabi o kadar yaklaşınca da açık hedef oluyorsunuz.

bomber kullanmadım ama onlar da çok yavaş anladığım kadarıyla, fighter gelip anında indirebilir. 

malesef yine hemen scout'lar sniper tüfekleri ile köşeleri tutmuş, onlar iş yapıyor şimdilik ama sina çölü haritasının dinamikleri öğrenilip yerine oturunca bu kadar başarılı olamazlar umarım.

video çektim yine fakat çok olağanüstü bir oyun sergileyemediğim için başta, şimdilik koymaya üşendim, güzel birşeyler yakalarsam koyarım.

oyunu alırım ya da almam diyen herkes yüklesin ve baksın bence, sonuçta beta bedava ve sadece 7gb. 

betadan oyuna aşina olmak çok önemli, sonradan satın alıp oynadığınızda millet çatır çatır oynarken siz figuran gibi dolaşmamış olursunuz hiç değilse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kesin bir sıkıntı var, ben deminden beri oynuyorum, DX11 1440p Ultra - 140 fps ortalama, DX12 1440p Ultra 120 fps ortalama.

güzel it dalaşı video'ları çektim, youtube'a yükleyeyim.

ps: şimdi video'ları izlerken dikkat ettim, çok yoğun çatışmalarda anlık 100fps'lere kadar indiği olmuş ama hiçbir zaman 90'ın altına inmemiş. zaten gtx 1080 ve g-sync sağolsun oyun cillop gibi akıcılık konusunda.

ps2: ulan kaç saattir oynuyorum hiç bitli piyade oynamamışım, yine hayatım uçaklarda geçmiş... eve iş getiriyorum resmen...  :icon_rolleyes:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resolution scale otomatik %43 geliyor, onu %50 yapınca ultrada 1440p 80-90fps oluyor. Orjinal haliyle ort 100-130 fps alıyordum. Yalnız tek bir harita olması sıktı biraz. Tabi beta olduğundan da, daha kompleks bir harita olabilirdi bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok