Klavye Önerisi
2 2

87 posts in this topic

Çok büyük fark var ama sürekli birbiriyle değiştirirseniz aradaki farkı anyalamazsınız.

Ben bu farkı mekanik klavyeyle çok uzun bir mmo seansından sonra anlamıştım, membrana bastığımda sanki odun gibi gelmişti tuş.

On 30.12.2020 at 13:09, SEP said:

Son aldığım Razer farenin scroll tuşu eski bir kapı gibi gacır gucur ses çıkarmaya başlayınca Razer'a olan fikrim değişti. Nedense Apple gibi anlamsız pahalı ürünleri var ama kaliteleri tartışmalı (linç is coming). :D

şunlar mesela çok güzel tasarıma sahip oyuncaklar https://www.razer.com/gaming-laptops

Bende logitech g413 var, sade ve metal hissiyatı çok hoşuma gidiyordu, maalesef çift basma problemi yaşıyorum artık, dolayısıyla yeni klavye bakmaya başladım, razer blackwidow elite için ne dersiniz?

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Coolermaster ın fiyatı iyiymis aslında, yazılımına laf eden çok olmuş ama kurmasakta olur tabi, zaten tam içime sinen bir şey bulamadım, bu en azından ucuz

Bir de klavye bakarken ilginç geldi, steelseries apex 5 amazon fiyatı 99$ ülkemizde 1250 tl, razer ornata v2 amazon 90$ burada 625 tl,

Steelseries youtube da falan farkettiğim ülkede çok aktif ama youtuber ların parasını sanırım kullanıcıdan çıkartıyor.

10 saat önce, brujah said:

Coolermaster ın fiyatı iyiymis aslında, yazılımına laf eden çok olmuş ama kurmasakta olur tabi, zaten tam içime sinen bir şey bulamadım, bu en azından ucuz

Bir de klavye bakarken ilginç geldi, steelseries apex 5 amazon fiyatı 99$ ülkemizde 1250 tl, razer ornata v2 amazon 90$ burada 625 tl,

Steelseries youtube da falan farkettiğim ülkede çok aktif ama youtuber ların parasını sanırım kullanıcıdan çıkartıyor.

Yazılım yok bu klavyede zaten. Ben 380 e almıştım 1 yıl kadar önce hiç pişman etmedi şimdiye kadar.

Daha önceki asus klavyede daha bir kaç ay kullkanımda e tuşunun yanı soyulmuştu bunda o tarz sıkıntılar olmadı.

Aldım coolermaster ck350 yi, ilk izlenim gayet iyi, standart düzen olması güzel, malzeme kalitesi iyi, logitech g413 ten hiç bir eksiği yok fazlası var, dayanıklı olursa fiyat-performans ödülü vereceğim tavsiye eden arkadaşlara teşekkür

SEP and wazzap like this

On 31.12.2020 at 01:45, SEP said:

@omertocarlos kurcaladım aslında. Mailler attım "4 senede bozulacak cihaz mı üretiyorsunuz, her 3-4 yılda bir yenisini mi almamız gerekiyor, ürününüzün arkasında duramıyor musunuz?" diye. Son gelen cevap şu:

Daha ne yapayım bilemedim. Umurlarında değil kısacası.

Hali hazırda kullandığım g910 sorun yapmaya başlayınca bende bu başlıktan gaza gelip global sayfa üzerinden servis kaydı bıraktım. Tr'dekiler yardımcı olmuyorlar tuşlarım çift basıyor, ürünleri de severek kullanıyorum lütfen yardımcı olun bana dedim. Sorunu içeren bir video ve fatura görseli istediler. Garanti maranti yok, bugün mail attılar birebir değişim onaylandı 24/48 saat içerisinde adresinize yollanacaktır ürün diye. Eskisi de sizde kalsın, geri dönüşüme gönderin lütfen demişler. Ürün kalitesi düşükte olsa bu açıdan güzel destek sağladılar hep.

50 minutes ago, omertocarlos said:

Hali hazırda kullandığım g910 sorun yapmaya başlayınca bende bu başlıktan gaza gelip global sayfa üzerinden servis kaydı bıraktım. Tr'dekiler yardımcı olmuyorlar tuşlarım çift basıyor, ürünleri de severek kullanıyorum lütfen yardımcı olun bana dedim. Sorunu içeren bir video ve fatura görseli istediler. Garanti maranti yok, bugün mail attılar birebir değişim onaylandı 24/48 saat içerisinde adresinize yollanacaktır ürün diye. Eskisi de sizde kalsın, geri dönüşüme gönderin lütfen demişler. Ürün kalitesi düşükte olsa bu açıdan güzel destek sağladılar hep.

Bu olayın aynısını yıllar önce yaşadım. Benden fotoğraf ve fatura görseli istemişlerdi. Bir hafta içerisinde Hollanda'dan klavyemin yenisi geldi. Hala arada bir kullanırım. Demek ki hala aynı kaliteyi sürdürüyorlar. Tebrik etmek lazım:alkis:

1 hour ago, omertocarlos said:

Aynılarını söyledim maillerde, hiçbir işe yaramadı. Faturalar, videolar gönderdim, adres falan da istediler hatta ama sonunda yine de aynı cevabı verdiler: Garantiniz bitmiş...