Klavye Önerisi
2 2

Bu konuda 131 mesaj var

logitech g810 klavyemin tuş sorunlarından artık illallah dediğim için gittim yeni klavye aldım...

istemeyerek de olsa yine logitech aldım çünkü daha ucuzu yoktu. G213 aldım. tip olarak 810 ile neredeyse birebir aynı, rgb özelliği var, ucuz ve mekanik değil. aradığım bütün kriterler bir arada olunca aldım geçtim çok da memnunum şimdilik.

500 tl'ye aldım. diğer iyi markalarda bu aradığım özellikler minimum 1000+ tl'den başladığı için otomatik olarak hepsi elendi...

wazzap, Whooosh and CandleGarden beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 dakika önce, TiesTorN said:

logitech g810 klavyemin tuş sorunlarından artık illallah dediğim için gittim yeni klavye aldım...

istemeyerek de olsa yine logitech aldım çünkü daha ucuzu yoktu. G213 aldım. tip olarak 810 ile neredeyse birebir aynı, rgb özelliği var, ucuz ve mekanik değil. aradığım bütün kriterler bir arada olunca aldım geçtim çok da memnunum şimdilik.

500 tl'ye aldım. diğer iyi markalarda bu aradığım özellikler minimum 1000+ tl'den başladığı için otomatik olarak hepsi elendi...

hayırlı olsun. aynı rakama Razer Cynosa V2  da vardı ve ben ikisi arasında Razer tercih etmiştim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 minutes ago, jackjoker said:

hayırlı olsun. aynı rakama Razer Cynosa V2  da vardı ve ben ikisi arasında Razer tercih etmiştim. 

aslında bir kriter daha vardı, logitech'in yazılımını çok beğeniyorum. tüm cihazlar tek bir yazılım altında toplanıyor ve sorunsuz çalışıyor tüm ayarlar. oyun desteği de geniş rgb için. açıkçası sisteme farklı bir markanın yazılımını kurmak istemedim şimdi. razer'ın yazılımı da belki iyidir denemediğim için yorum yapamam ama alışmış kudurmuştan beterdir lafı bu durumda benim için geçerli oluyor :) bir de son kullandığım 2 razer mouse çöp olunca bir önyargı oluştu bende razer'a karşı.

ha bir de, razer'ın arka ışıklandırması bütün tuşların aralarından geliyor, ben hiç sevmiyorum öyle. sadece tuştaki harfin içinden gelecek o ışık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, TiesTorN said:

tüm cihazlar tek bir yazılım altında toplanıyor ve sorunsuz çalışıyor tüm ayarlar.

anam...bu da elmacı olmuş... :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok