Game Of Thrones - Spoiler Alert!
5 5

Bu konuda 767 mesaj var

@@Makaan Sanırım karlı bölgelerdeki çekimler kar yağışı olmadığından çekilemedi. O yüzden ertelendi diye biliyorum. Yinede üzücü tabi temmuzda başlayacak olması.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, ResetButton said:

HBO 'u ATT almış. Game of Thrones için 60dakikalık bölümler çok uzun diyorlarmış.

https://arstechnica.com/tech-policy/2017/05/att-suggests-cutting-game-of-thrones-to-20-minutes-for-mobile-devices/

Yok artık ali sami! Ne lan bu sitcom mu?! Hoş sadece mobil cihazlar denmiş ama o kapı bir açıldı mı kapanmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz diyoruz 45dk yetmiyor, adamlar 20dk'ya indirek diyorlar. Saçmalamasınlar. Tek başına Arya'nın kaçışı 20dk zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kendileri bilir, seyretmeyiz olur biter aq, dizi mi yok... 

EDIT: Gerçi adamların çok da şeyinde benim izleiyp izlemeyeceğim :lol:

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Season 7 trailer.

https://twitter.com/GameOfThrones/status/877556773128949761

Sonunda kış geldi.

HBO just released 12 new 'Game of Thrones' season 7 character posters

http://www.thisisinsider.com/game-of-thrones-season-7-posters-2017-6?utm_content=buffer4fe72&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son sezonun her bölümü film kadar olacakmış. Ordan kurtardık en azından.

http://mashable.com/2017/07/03/game-of-thrones-season-8-episode-length-finale/?utm_campaign=Mash-Prod-RSS-Feedburner-All-Partial&utm_cid=Mash-Prod-RSS-Feedburner-All-Partial&utm_source=feedly&utm_medium=webfeeds#CrZA_4dRNZqE

Birşey kalmadı 9 gün sonra geliyor yeni sezon, 7 bölüm yetmeyecek ama yapacak birşey yok.

ihanetlerin haritası

802d5de2-ac82-4069-8779-366835e26845.jpg

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bolum cikti bile indirdim ama daha izlemedim midem agoy sesi acmak gerekecek actionu pek yok 1 saatlik dandini bi bolum olabilir yankomusu ses duyarsa delirip duvarlari yumrukluyo cift daire olmanin zorluklari

dayanamadim edit

u leave one wolf alive and sheeps are never safe

arya bacimizdan inciler :D

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlangıç için iyiydi denebilir. 

Bear island 'dan gelen bacaksız yine milleti hizaya getirdi. 

Sansa adam olmaya başlamış, hem Jon Snow 'u adam etmeye çalışıyor hem de littlefinger 'ı hizaya getiriyor.

Cersai de de yönetici niteliği görünmeye başladı. Şu iron island dan gelen dallamayla formalite evliliği yapabilir. Jamie yine küçük işlerin adamı, strateji üretemiyor. 

Bunların Tommen diye gerizekalı bir oğulları vardı, o ne oldu?

Daenerys war room a girdi, oyunu kurallarıyla oynamaya başlayacak umarım.  En fazla şansı olan bu. En azından akıllı danışmanları var. Tyrion  Reis malum. yanındaki diğer şovalye ile Mormont  u kaybetmese iyiydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

superman jump yapti.

aslinda yazik

bu ensest iliskiden 2 tane pirlanta gibi cocuk 1 tane canavar cikmis.

olye o ikisini d sansa gerizekalisina tercih ederim

yani tommen ile ismini unutugum kiz

ned starkin idaminin sonrasina kadar olan surecte kraligin en bitch en bos en gereksiz en bencil insanlari icinde sansa gerizeaklisi

ondan hic umurumda degil

akillanmis olabilir biraz tecavuzu edilince ama hala odun yonleri coook

hakli oldugu tek nokta tee sezon bir denberi soyledigim bu starklar mal oglu mal kismi

bu kadar saflik bu kadar aptallik bu kadar tek yonlu olup

frp de karakter yaratmislar gm izin vermis.int i 8-9 da birakmislar ama wisdom 1-3

dex str falan abanmislar hatta charisma

iste naab oglu naablar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 saat önce, ResetButton said:

Cersai de de yönetici niteliği görünmeye başladı. Şu iron island dan gelen dallamayla formalite evliliği yapabilir. Jamie yine küçük işlerin adamı, strateji üretemiyor. 

Iron Island'daki elemanın, Euron Greyjoy'un nasıl biri olduğunu dizide ilk gözüktüğü sahnelerde yansıtamadılar, bu sezonun ilk bölümünde ise küçük bir kuple yansıtabildiler. Kitaptaki haline çok yaklaştırabileceklerini sanmıyorum fakat kitapta bu adamın yanında Joffrey ve Ramsay Bolton çoluk çocuk olarak kalır. Bu herif sürgündeyken dünyada kimsenin gidip de dönemediği cehennem olan Valyria'ya gidiyor ve dönüyor. Kendi gemisinde bütün mürettebatın dili kesilmiş, saykopatın önde gideni. Dünyada ooo baba valyrian kılıcın mı var bunlar çok ender ve zor bulunur diye laf ederken, Euron Greyjoy kendine Valyria çeliğinden zırh bulmuş onu giyiyor. 

Bence kitapta bu adam Dany ile ittifak kuracak. Çünkü Dany böyle çılgın tipleri seviyor, Daario Naharis mesela. (bu Daario da kitapda daha çılgın, dizide normalleştirmişlerdi. Mavi saçlı sakallı çingene gibi, karizmatik bir tip)

Tahminde bulunacağım, spoilere alıyorum. Çıkarsa laf etmeyin. 

Spoiler

Kitapta abla kardeş greyjoyları Stannis tutsak alıyordu. Ablayı savaşta yeniyordu, Theon ise winterfelldan Ramsay'ın evlendiği sahte Arya Stark ile kaçıyordu ve dışarıda az ilerideki Stannis'in kampına sığınıyorlardı. (Stannis henüz winterfell'a saldırmadı ama kitabın sonlarına doğru Jon Snow'a mektup geldi, Stannis'i yendik seni de yenecez diye. Kitapta bu olay düzmece bence, Winterfell'ı Stannis ele geçirdi diye düşünüyorum. Kızını da kurban ettiğine inanmıyorum. White Walker'lar Winterfell'ın kapısına dayandığında kızını kurban etmek zorunda kalacak bence.)

Şimdi, kitapta bu greyjoylar Stannis'in tutsağılar fakat Stannis dizide öldü. Dolayısıyla dizide bu abla kardeş greyjoylardan en az birini Euron Greyhoy yanına tutsak alır. (bazı karakterleri diziden çıkarınca onların rolünü diğer karakterlere dağıtıyorlar, birkaç kere oldu bu)

Ben kraliçeyle, en güzel kadınla evleneceğim diyor bence burada Cersei hıhı avucuma düştü diye sevindi fakat bu herifin mantıken Dany'ye yanaşması lazım. Gerçi dizi shocking factorler ve millet neyi sevdiyse ona göre gittiği için, mesela önceki sezon mormontlardan ufak lord kızı herkes çok sevdi diye yine ona konuşma ve millete laf çakma rolü vermişler, benzer şekilde herkes Dany ile Jon birlikte olsun diye tutturduğundan bu sezon Dany ile Jon'u seviştireceklerini düşünüyorum Euron'u yanaştırmak yerine. Fakat Euron bence son kitaplarda büyük role sahip olacak, dizide Dorne sahnelerini bok ettikleri gibi bu karakteri de pasifize ederlerse çok kötü olur. 

Jon ejderhacamı bulmamız lazım diyip duruyordu, Stannis'in (şimdi Dany'nin) kalesi Dragonstone'un altı ejderhacamı kaynıyor 5.sezonda söyledi bunu, dolayısıyla birkaç bölüm sonra bu ikisi buluşurlar pazarlık yaparlar. Bence Dany önümde diz çök diyecek ama Jon çökmeyecek, Mance Ryder'ın Stannis'e dediği gibi, we do not neil sözünü söyleyecek artizlik yapacak ama Dany etkilenecek Jon'dan bir şey yapmayacak.

Dany ile Jon mantıken çok zıt karakterler, Dany yönetim kafası bakımından Cersei'den gram üstün değil, dizide de kitapta da bu çok net. O kadar kitaba ve diziye yazık olur bu iki karakterin birlikte olması. Jon ise kitapta yönetim diplomasi açısından çok iyileşiyor, geçen sezon bunu beceremediler ama bu sezon beceriyorlar gibi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim ne diyon sen :P

yonetim acisindan farki yok dedigin insanlardan biri laf dinliyo cevresinde wisdom dolu insanlar tutup dinlerken diger kimseleri taklmiyo kendinden baska bisi dusundugu yok

tommene ihanet etti diyo mal oglu mal(kizi)zavali el kadar bebe dinle kafasini yikiyorlar adam konusuyo ikna ediyo da mal kari kim sardi bunlari kraligin basina .kralicye rezil ediyim ayagini kaydirip diye yaptim yuzune patladi

dani fesatliktan degil tecrube ve bilgsizlikten fevri karar vermeye yakalim yiklaima geliyo

digeri ise kotulukten bencillikten

ee bombos bi insan olarak 14-15 sene kole kiz usulu kalmis danny den mansisada 10 sene sancakbeyligi yapmis sehzade tecrubesi mi bekliyorsun

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok