BATTLEFIELD V (PC / PS4 / XONE)
1 1

Bu konuda 290 mesaj var

5 saat önce, Narcissus said:

Ya BF1 de ne gibi bi sıkıntı yaşadığınız ben anlayamadım valla eski sistemimle de yağ gibiydi... şimdi bambaşka bi sisteme geçtim yeni windows kurulumumla yine aynı.. Sizlerde bi sorun var şuraya bakın bence bi.. : 

+1 Maşallah diyelim , ben de gayet memnunum sistemimden win10pro son update yüklü.

Narcissus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada uçaklara gelen nerfün ne olduna tam bakmadım ama Fjell başta olmak üzere diğer tüm maplerde kısa sürede 100-0 gibi rakamlar görmemize sebep oluyordu..  ki Fjellde batarya dışında vurma şansı da yok onları patlatıp sonra balık avlıyodu herifler.. BF1deki gibi Support silahları uçak falan da düşüremediği için beni çok da üzen bi gelişme olmadı belirtiim..  Her pikede 7-8 kişi ölüyordu abi... 300e 300e oynasak tamam dicem de  32ye 32 oynuyoruz insaf.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uçaklara gelen nerf alakasız. Mal mal geziyorsun haritada şu an noluyor? DICE ilk BF42'de Fighterlara bile 30 ar bomba koymuştu, her tank tepesine tek bombada ölüyordu. Hiç de güzel değil şu an.

Tek yapmaları gereken AA'ları bufflamaktı, benim gibi manyaklar zaten uçağı bir şekilde düşürüyordu. Adam yanı başındaki tankı bile umursamıyor uçağı mı umursayacak? Tabii ölürler. İlk başlarda uçarken cidden sinir heriflere denk gelmiştim ve takdir etmiştim. İyi bir takım oyunuyla havada uçak falan kalmıyor. Tek kişinin başarabileceği bir iş değil uçakları düşürmek.

Al işte geçen Hamada'da adam almış Tiger'ı haritanın kuzey uç noktasına sürmüş öyle bir camp yapıyor ki 50-0 olmuş. Bizim takımdaki mallar bildiği etrafta koşuşturup ölüyorlar. Bu salak beni de öldürdü, gittim dibindeki bayrakta doğdum ve icabına baktım. O kadar zor değil aslında. Havada 1 fighter yerde bir AA uçak sorunu rahat çözülür. Tabii AA'yı bufflamak lazım şu an cidden komik hasar veriyor. AA dediğin 3-4 hitte uçağı halletmeli. 3-5 hasarla olacak iş değil.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi uçaklara gelen nerfün tam olarak ne oldunu bilmiyorum, tembellikten (eve zor ayak basıorum buara) girip bakamadım.. ama oyun ilk cıktıgında devamlı önümde arkamda grup grup insan havaya ucuyordu.. hele map baslangıcında herkes ilk noktada spawn olmusken ucak gelip hepsini patladıodu önce spawn oldugu icin.. bu nedenle ucaklara hic bi duygu besleyemiorum..

Dediğim gibi Tanklar sorun değil zaten ya.. Dice tanklardaki mekanikleri BF1 den sonra bir anda gerçeğe yaklaştırınca tankları almak dünyanın en kolay şeylerinden biri oldu.. BF1 de bütün tanklar süper hızlı, saniyede turretını 360 derece cevirebilen uzay araclarıydı.. O nedenle de butun lamerlerin tercihiydi.. Simdi ise olması gerektiği gibi hantal aletler ve dayanıklılıkları da çok değil düzgün atışlarla hemen turret / engine / track damage alıp çöp bidonları haline gelebiliyorlar, squad oyununa bile gerek kalmıyor cogu zaman tankları almak icin.. 

Ama işte uçağın tek düşmanı uçak şuan, öldğrmeyen allah öldürmüyor.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O başlangıçtaki olay aptalcaydı onu düzeltseler yeterdi. Bomba reload süresi şu an çok uzun biraz daha kısa bir şey olsa sıkıntı olmazdı bu kadar. 30 sn beklemek nedir ya resmen bir halt yapamıyorsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Erwin etrafta bom boş dolaşıp manzara qheyyfiii dışında bir boka yaramıyor. RDR2 gibi güzel gün batımları veya manzaralar olsa keşke savaş sırasında ruhumuzu dinlendirirdik 30 saniye.

Bu TTK olayı reddit de falan baya olay oldu. DICE açıklama yaptı 1-2 gün sonra. Haftaya her oyun modunun core playlisti gelicek. Breakthrough modunu çok oynadığım için şimdi de yeni TTK lere alıştım. Tides of War görevi için Conquest Core oynayayım dedim bambaşka bir oyun gibi geldi. Bu oyun firmalarını anlamak çok zor. Güzel güzel ofislerinde oturup kahvelerini hüpürdetirken sigaralarını tüttürürken taş.k muhabbet sırasında söylediklerini oyuna ekliyorlar bence. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok kendi aralarında verdikleri kararlar değil ya gaming community dünyadaki en ağlak komunite.. 500-600 kişi flood yapsa tamam zaten bi şeyin değiştirilmesinin düşünülmesi için.. 

Yalnız bu konuda da ben herifleri haklı gördüm sanki... Aslında Gewehr 43 ümle 3 kişiyi tek şarjörde almak iyi olsa da birine yakalandım mı hemen ölüyordum.. Streak falan yapmamın imkanı kalmıyordu yani..  Ama şimdi 10-15 hp ile kaçıp kendimi iyileştirebiliyorum en azından ve savaşa devam ediyorum..  Diğer  türlü o medic packin bi anlamı kalmıyorudu çünkü kullanabilecek kadar yaşamıyordum..En fazla kabiliyetsiz bi sniper body shot atarsa o zaman C ye basıyordum...

Ki benim için çok değişen bir şey olmadı ben yine tek şarjörle 3 kişiyi alıyorum g43le (HS 2 vuruş onda bi değişiklik olmamış)  ama onlar beni öldüremiyor.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O ağlak community Overwatch'ın anasını ....ti, her yeni çıkan oyunda moda oldu "Şu çok OP napacağız NERFFFFF" "Bu böyle vuruyor olmaz NERFFFF" "Ühühü ben şunu yapmaya üşeniyorum, yapmak istemiyorum o yüzden çok ölüyorum ölümüme sebep olan özelliğe NERFFFF!!111!!!"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bombardıman uçağın önceki halinin nasıl olduğunu tecrübe edinmedim , direkt "nerf" lenmiş haliyle denedim  ama absürd bir durum görmedim , bence iyi de olmuş. Ben bile o uçakla her dalışta bi tiger alıyorsam , atıyorum 20-30 tane bomba olsa tek elde tankların vay haline , infantry zaten yanında bonus 'u olurdu.

Şu anki şeklinde olması gereken olmuş bence , en azından ilk sortiden sonra bir süre yeniden doldurmaya gittiğinde tank / infantry yer değiştirme şansı bulur , bunu karşıda olan iyi bir uçak kullanıcısı olduğunu düşünürsek zaten 2-3 tankın ve birazda infantry 'in bastığı bayrakları zor elde tutarken tepeden de habire bomba yağması sinir eder , tadı kaçar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ebay'den 30$'a key aldım. Sorunsuz aktive oldu.

Girdiğim birkaç açık arttırma daha vardı, galiba onlar da üstüme kalacak. 30$'a BFV key isteyen varsa bana ulaşabilir.

Bu arada Nvidia RTX kodlarını aktive etmeniz için RTX kartınızın olması gerekmiyor, test edildi onaylandı.

2. key'de aktive oldu arkadaşın hesabında...

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 13.12.2018 at 17:41, Narcissus said:

Headshot atın kardeşim :P 

Yalnız ben patch noteslara baktıgımda öyle bir şey yazmıyordu.. selbstladerle normalde 3 vurusta aldıgına emin misin.. (bi de her mesafede aynı diil zaten) gewehrle 2-3 vurusta alıyorum ama genellde en az bi hs caktıgım için öyle oluo.. patch notes koyun buraya dısardayım giremiorum :/

Adam gamepadle oynuyor mouse mu bu gel sen at kolaysa:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 minutes ago, Narcissus said:

Ben mi dedim kardeşim iğrenç konsolda gamepadle oynasın diye oyunu.. :D

Haklısın ama üzdü :(

Valla sanırım Narcissus'un dediklerine bende tükürdüğümü yalayarak kabul edicem. Yeni TTK'lere alıştıktan sonra daha az öldüğümü farkettim. Bir önceki TTK'lerde kaçmak medpack kullanmak harbiden yokmuş farkında değilmişiz. 

Şu level cap olayınıda bir çözseler artık. En azından PS4'te assignment dışında para da gelmiyor bana map sonunda gelen. summary bölümünde yazıyor ama para artmıyor.  salak salak 1000 tane bug. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oha çok erken indirim geldi oyuna. Oyun çıkalı daha ne kadar oldu da 30$'a düşmeye başladı. Preorder' lar çok kötüydü, bu indirimden anlaşıldığı kadarıyla satışlar hiç iyi gitmiyor sanırım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Kasım ayı satış rakamlarına göre 3. sırada ... ki bunlar pc digital satışları kapsamıyor, ki satışların %70 inin bu şekilde olduğuna düşünüyorum aslında..  Tabi bu durumda neden Battlefront 2 muamelesi gördü onu bilmiyorum.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bf1 kadar tutmadı bence çok çabuk indirime girdiler geçen gün xbox storeda deluxe 110 tl ye satıldı. Amazonda 30 dolarmış rusyadamı ne vpn le 30 dolar sanırım deluxe.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 ay sonra indirime gitmesi daha çok prestij ve güven kaybı yaratan bir şey, kimse preorderla almaz artık oyunu mal mı bu herifler anlamıyorum ki ... Programcılar gece gündüz çalışıp yapsın oyunu sözelci mal pazarlamacılar sıçsın batırsın.. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EA'nın son 1-2 senedir pek yüzü gülmüyor.

Mass Effect Andromeda karakterleriyle animasyonlarıyla oyun dünyasının dalga konusu oldu, Star Wars Battlefront II "pay to win"  olayından nasibini aldı, NFS Payback diye bir oyun çıktı ama kimsenin haberi olmadı, BFV'in ilk trailer'ı youtube'da "dislike" rekoru kırdı.

EA'nın hisseleri son 6 ayda 2 sene önceki değerine geriledi.

BFV'in fiyatının bu kadar erken düşmesi EA'nın ilk çırpınışı olabilir. Bence yakında EA tarafında işten çıkarmalar stüdyo kapatma haberleri duyabiliriz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok