Otomobil Hakkında Her şey
6 6

Bu konuda 3.900 mesaj var

Biz 2. el arabayı aldığımız ilk gün çevrilmiştik, ceza yazacağım film var arabada demişti. O sıralar subay kimliği falan gösterip geçmiştik. Sonra da söktürdüm zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Skyactive D motor ile fordun 1.5 duratorq dizel motoru aynı değil mi?

hayır skyactive motor sadece mazdanın. kendileri geliştirdiler. şuan bir tek mazda araçları kullanır. ileride kullanmak isteyen başka markalar çıkarsa mazda üretip satabilir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Goze geldim :P, ilk kazayi yaptik da Allah'tan kaza bile denmeyecek oranda kucuk birsey... Ben cebe girmis sola U donusu yapmaya hazirlanirken veledin biri bisikletle kirmizida duran araclarin arasindan onume firladi... Cok supersonik cizim yaptim :P... Yesil ucgen carpismanin oldugu yer... O geldi carpti aslinda da, surec oyle islemiyormus ogrenmis olduk :]... Gorme ihtimalim de yoktu Doblo tarzi bir aracin onunden firladi cunku... 

HyUCd8a.jpg

Veledin ayaginda catlak var, alciya filan aldilar... Az biraz daha hizli olsam basima buyuk bela alabilirmisim 3 saat hastane karakol dolasinca anladim, Allah'tan yavastim... 

Bu da aracin durumu;

3LjwTf8.jpg

HZzcwk2.jpg

Gidonu benim on cama geldi yamulmuyorsam... Tampondakiler de ovalayinca cikti... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir aracimiz sola donerken, emniyet seridinden gelen kasksiz ehliyetsiz motorsiklet aracimiza girdi. Tavan yirtildi, sag on jant kirildi. Cocuk suclu cikti ama ailesi bölünüp bölünüp çoğalıyordu, kaskonun masrafini bile biz ödedik, adamlarda para yerine insan varmış çünkü.

Yaya ve yayamsi tasitlar ne zaman ne cikartir insanin başına... hepsi piyango.

Uzak durmalılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun. Walking Dead Ramazan Edition bütün hızıyla başladı. Bugün yolda geçirdiğim toplam 2 saat içinde gözümün önünde 2 tane olması imkansız kaza oldu.

Birinde 4lü kavşakta kırmızı da beklerken sağ taraftaki yolda sağda park halindeki taksi durduğu yerden u dönüp o yoldan yukarıya gitmek istedi. bu esnada benim yanımdan diğer bir taksi oraya dönünce adamın U manevrası L şeklinde kaldı çünkü dönen taksi yolu kesti. Bunlar birbirlerine diş bileyip bakarken son sürat bir 3008 yola dik duran taksiye sol arka kapıdan yapıştırdı.... Türbanlı bacım arabadan inmeden telefona sarılıp güzel haberi en yakın erkek tanıdığına veririken yeşil yandı biz geçtik.

Diğeri akşam eve dönerken gene 4lü kavşakta kırmızı ışıkta beklerken oldu. en sağdayım, sağa döneceğim. Yol dik bir yokuş ve genelde sıra yoksa insanlar durmadan sağa gitmeye meyilli orada. Ama bu sefer herkes duruyor, 3 şeritte toplam 10-15 arabayız. 3. 4. sıradayım ve sinyalimi vermiş bekliyorum. Bir anda vıssssssssssss diye ses oldu ve kaldırma doğru baktım. yanımdan, yani kaldırımdan bir araç geçti ve ilk incecik ağaca çarpıp durdu. yağmur ve aracın camları siyah olduğudan göremedim ama içindeki adam hareketliydi, iyi gibi duruyordu. Onu da görünce 4lüleri yakıp bakmaya cesaret edemedim; walking dead'in biri kesin patlardı bizim arabaya da...

Çok dikkatli olmak gerekiyor. İnsanlar gerçekten bu hale gelerek oruç tutmayı marifet sanıyor. Bence çok büyük sorumsuzluk.

quad beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tesekkurler, dediginiz gibi isin icinde yaya varsa hafif yaralanma dahi olsa ya da sizin sucunuz olmasa da sikintiymis... 

Bundan bir onceki ramazan iftar vaktine 5-10 dakika kala yoldaydim... Bildigin tirstim, araci yol kenarina cektim bekledim ezan okunsun diye...  :mrgreen: Minibus ve taksiler zaten berbat, ramazanda iyice zivanadan cikiyorlar... Diger suruculer de ekleniyor bunlara... Guya bunlar nefsini terbiye ediyorlar oruc tutarak... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skoda Spaceback, 1.6 TDI 115 BG Manuel, 65.500. Var mı ekleyip çıkaracağı olan ? Bu aracı almak üzereyiz... :)

Cam tavan ve kırmızı renk yakışıyor kendisine. Onun dışında güle güle kullanın. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cam tavan ve kırmızı renk yakışıyor kendisine. Onun dışında güle güle kullanın. :)

maalesef o dediğiniz mümkün olmuyor. Araç yok stoklarda. Sipariş verelim diyorlar ve gelme tarihi de ağustos sonu. O gün geldiğinde fiyatı neyse o olur diyorlar.. Yani rahat %10 zam + euro artışı diyebiliriz..

Sadece beyaz ve style donanımlı olanı var... Sanırım cumartesi işi bağlayacağız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skoda Spaceback, 1.6 TDI 115 BG Manuel, 65.500. Var mı ekleyip çıkaracağı olan ? Bu aracı almak üzereyiz... :)

@@allreadydead çok şükela bir seçim olmuş. Cam tavan görüntü dışında bir işe yaramadığından paranızın cebinizde kalmasına ben sevindim ne yalan söyliyeyim :D Zaman zaman octavia yerine bunu mu alsaydım diye düşündüğüm tek araç şu anda kendisi (tabi ki cebimde ki para kapsamında)

Bende aynı sebeplerden aracımı beyaz almak zorunda kaldım ve neredeyse hergün sövüyorum Doğuş'a, ne hissettiğini çok iyi bilirim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok