Gelecek Filmler
5 5

Bu konuda 631 mesaj var

The Circle' da görünen Karen mi?

Ben izlerim bu filmi :D.

Transformers' ı gelecek yorumlara göre, içinde gerzek bir anlatım yoksa izleyebilirim...Trailer' a aldanıp saatlerimi harcamak istemiyorum.

Planet of apes (trailer girişi bile öyle yavan ki izleyemedim devamını), örümcek adam, benzeri tüm uyarlamalar tam anlamıyla kabak tadı verdi artık iyice.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Örümcek adamı oynayan oyuncular, kötü , çok kötü, suratıma tekme atmak istiyorum sıralaması ile gidiyor. Önceki dallama yeterince kötüydü zaten , bu soytarıyı kim düşünmüş?

The Wall fena değil gibi ama bunları trailerları her zaman iyi oluyor , sonra film hezimet..

The Circle ümit veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Wars'a az kaldı.

Çarşamba gününe biletimi aldım. İzmir Mavibahçe IMAX buldum bileti. Film hakkında çok büyük beklentilerim var. Bence gelmiş geçmiş en iyi Star Wars filmi olabilir. Ergenler için değil yetişkinler için yapılmış bir Star Wars filmi gibi gözüküyor fragmanlardan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu film bugün eklenmiş netflix e . İzleyen var mı?

Star Wars 'un bu gelecek hafta olduğunu bilmiyordum. Imax te izlemenin bir yolunu bulmak lazım ama bu aralar o tip yerlere gitmek de pek istemiyorum.

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Antalya güya büyük şehir, nüfus olarak 5. sırada, araç olarak 4., 5 yıldızlı otel sayısında manyak farkla birinci. Ama gel gelelim bir tane Imax sinema yok, vizyonsuzluğuna tükürdüklerim. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Antalya güya büyük şehir, nüfus olarak 5. sırada, araç olarak 4., 5 yıldızlı otel sayısında manyak farkla birinci. Ama gel gelelim bir tane Imax sinema yok, vizyonsuzluğuna tükürdüklerim. 

IMax Ankara'da bile bir tane var. Imax dışındaki filmlere açılana kadar doldurulamıyordu bile.

Migros AVM var, ismini hatırlayamadım. Onun içinde sinema görmüştüm, orası iyi değil mi? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Migros AVM de cinemaximum var evet, iyilerden biri. Ama her yeni film illa sonradan 3D hale getirilmiş halde geliyor. Karanlık, 3D si bir boka benzemeyen, net olmayan filmlere mahkumuz. Imax olsa bu sıkıntıların çoğu ortadan kalkar.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Migros AVM de cinemaximum var evet, iyilerden biri. Ama her yeni film illa sonradan 3D hale getirilmiş halde geliyor. Karanlık, 3D si bir boka benzemeyen, net olmayan filmlere mahkumuz. Imax olsa bu sıkıntıların çoğu ortadan kalkar.

Imax te de durum aynı. 

En son 3d olarak Edge of Time 'ı izledim. Karanlık, flu bir görüntüydü. Belli ki orda bile doğru olması gerektiği gibi gösterilmiyor. 

Çok cult birkaç film dışında evde izlemek en iyisi.  Büyük ekran tv , hatta belki projector ile iyi bir sistem kurdunuz mu IMAX dışında sinemalardan daha iyi oluyor sonuç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanki Marmara Park taki IMAX iyi gibiydi, ben bir istanbul ziyaretime denk getirmeye çalışabilirim Star Wars u...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Millet John Wick'i sırf aksiyon diye sevmediki. Bir kere adam dayak yiyor, yani ciddi şekilde dayak yiyor ama profosyonel bir tetikçi olduğu için yaralandığı durumlarda daha gerçekçi şekilde hareket ediyor. Ayrıca mermisi bitmiyor değil, mesela her mermiyi saydığınızda gerçekten şarjör değişimi geldiği için değiştiriyor. Yoksa 30 adam öldürdükten sonra tabancanın şarjorünü değiştirmiyor mesela. Bu gibi basit ama gerçekçi ayrıntılardan dolayı insanlar o filmi seviyor. En azından ben o yüzden seviyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

John Wick candır, heyecanla bekliyorum ikincisini :thumbs:

Bladerunner'da da doğru bir iş yapmışlar Gosling'e rol vererek. Tam böyle donuk rollerin adamı... Hadi bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok