İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 501 mesaj var

Manhattan Night , izleyebilirsiniz ama izlemezseniz birşey kaçırmış olmazsanız .Vasat bence.  oyunculuk fena değil ama atmosfer de bir eksiklik var . Senaryo da fazla zorlanmış gibi bir yerlerden konu tutsun diye.

Yvonne Strahovski için izleyeceğim derseniz birşey diyemem. 

Film gizemlilik alakası var diye izlerim demiştim. Filmin yarılarında baygınlıktan uyumuşum zaten zorlaya zorlaya izledim ama adam gibi bişi anladın mı derseniz anlamadım. Açıkcası kaçırdığım sahneleride geri açıp izleyim de demedim bu sefer bu filmde. Sonda da ne olcak acaba derken "Gazeteci moruklardan birisi bunların hepsi hikaye..." şeklinde bir final görünce gözlerim büyüyüp ağzım açılmaya başladı; ne yani bunu demek için mi bunca filmi izlettirdiniz diyesim geldi. :zuh: Söylediğim şey bu arada filmle alakalı bir spoiler falan değildir, sadece tüm film üstüne deyim şeklinde sölenen o alakasız sözle kapatmalarına acaip kıl kaptım. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Suicide Squad

izlemesem de olurdu diyemeyeceğim, nasıl olsa merak edip insan izliyor. gel gelelim 175 milyon dolar bütçe ve bu oyuncular ile bunu mu yaptınız yani... çok daha iyi bir şey beklerdim.

biz mi yaşlanıyoruz ve yeni neslin bir filmden istediği bize hitap etmiyor yoksa gerçekten kalitede bir düşüş mü var, kendi bakış açımdan bunu çözmek zor. tek bildiğim bunun gibi bir film benim ağzımda herhangi bir tad bırakmıyor.

will smith şu filmde ne işe yaradı, ne özelliği vardı biri bana söylesin ?

jared leto sağlam aktör olsa da heath ledger'ın boşluğunu doldurması mümkün mü ?

margot robbie'nin güzelliği bir filmi kurtarmaya yeter mi ?

... bana sorarsanız bu filmler büyük bir pazarlama başarısı, mümkün olan her türlü medyadan pompalanarak şişiriliyor.

filmde hayatınız boyunca dönüp bir kez daha izlemeye değecek en ufak bir öğe yok.

"pop-corn movie" olarak izle ve geç yöntemiyle bir kez izlenip unutulacak bir film.

çizgi roman uyarlaması ve aksiyona meraklı değilseniz bunlar dışında bir şey olmadığını bilin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Suicide Squad konusunda katılıyorum. Çok beklentiyle açtım, esneyerek izledim. Boş aksiyon, tamamen tahmin edilebilir senaryo, kötü oyunculuk. O kaşlı model hatun da süs diye konmuş filme resmen. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Suicide Squad izlemeyi bırak, ilk artworklerinden tut arada bir sahnelerden kırpılan capslerine kadar midemi bulandırmış bir "şey". Bunlar sağda solda istemeden denk geldiğim capsler bu arada, özellikle "film neye benzeyecek" diye merak edip baktığımdan filan değil hani.

Ayrıca tüm bu çizgi roman uyarlamalarından ve remakelerinden vs.. fena halde nefret eder hale geldim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben-Hur (2016)

yine bile bile ladeslerimden biri oldu bu, çok popüler diye indirdik, sonra 10gb data ziyan olmasın mantalitesi ile izledik.

belli çok para harcamışlar, ulan haluk bilgineri bile bulup oynatmışlar ama olmayınca olmuyor işte, tutturamamışlar.

zaten remake filmler çok riskli, teknoloji ne kadar gelişse de orjinal filmin gölgesinde kalıyorlar hep, bu da öyle olmaktan kurtulamamış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Independence Day: Resurgence

Yüksek bütçeli ucuz filmlerden biri daha. Yine aynı hikayeler, Amerika herkesi kurtarır falan... Bitsin diye sabırsızlıkla bekledim. IMDB puanının 1 puan düşüğünü hakediyor.

Vakit kaybı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.imdb.com/title/tt3894404/ Faith of Anna Waters

Korku filmi merakımdan izleyeyim dedim ama vakit kaybı oldu. Filmin adam gibi bi kurgusu yok, tamam exorcist muhabbbeti yapmak istemişsinizde be arkadaş konuya adam gibi yoğunlaşmak varken acaip detaylara el atmışlar üstü kapalı sırf yer doldursun diye aralara serpmişler. Bi filmin başında musallat olan şeytan sonda yine rahibin karşısına çıkanı oluyor konu ordan biraz bağlanıyor. Şeytan filmi demeye bile şahit ister nerdeyse; evin içinde ruhlar muhlar cirit atıyor, bide uyarıyolar o geliyor bilmemne. İnternetine Babil kulesine falan değindiler iyice çorba oldu, hani bi yeri gösterip bahane buldun ordan yürüt dicem yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Imbd' de bazen puanı 4 civarı olupta güzel olan korku filmleri olabiliyor star, korku filmleri genelde düşük puan alıyor zaten de hani bu son zaman izlediğim epey vasat senaryodan biriydi. Diğerlerinde puan düşük olması başka sebeplerle olabiliyor ama en azından konusu falan bi yere bağlı. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

London Has Fallen

Gerard Butler'in 300 disinda iyi oyunculuk sergiledigi film var mi bilmiyorum... Belki biraz Law Abiding Citizen olabilir... Bu filmde Morgan Freeman, kotu adam Barkawi ve MI6 ajani hatun haric herkes kotu... Ki onlar da toplasaniz ekranda 10 dakika ya varlar ya yoklar... Bahsettigim kisiler haric cast cok kotu, guvenlik toplantisindaki amcalar evlilik programina gelmis gibi... 

Senaryo evlere senlik, neresinden tutsaniz elde kaliyor... Koskoca Londra'da teroristler disinda polis olmamasi mi dersiniz, GB bir binada 50 tane teroristi John Wick ozentisi hareketlerle etkisiz hale getirirken disarda 22 tane SAS komandosunun bir turlu binaya girememesi mi dersiniz... Ya da ne bileyim kostebek olan elemanin kacma durumu filan, off of ... :facepalm: Senaryonun yaninda Yonetmenin aktarmasi da berbat; kucuk kizin sansolyeye cicek vermesi, film sonunda baskani oldurmek isteyen elemanin patlayan binada olmeden onceki mutlulugu (!)...  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

CGI kalitesi cok dusuk; Youtube'da bundan cok daha iyilerini yapan kisa filmler izledim... 

Uzun lafin kisasi ben ettim siz etmeyin...

1/10

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

London has fallen filmden çok bilgisayar oyununa benziyor. Aksiyon sahneleri iyi çekilmiş, o nedenle izlenebilir. 

Senaryonun saçmalığına bir yorum yapamıyorum, son birkaç yıldır dünyada öyle olaylar oluyor ki artık hiçbir senaryo saçma gelmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Magnificent Seven (2016)

Bir film sırf torrent sitelerinden çok indiriliyor diye izleme huyumdan vazgeçmem gerektiğinin kanıtlarından biri.

Zaten orjinal japon versiyonundan bir de amerikan versiyonu türetilmiş, onun da remake'ini yapınca ortaya böyle bir rezalet çıkıyor demek ki.

Tam anlamı ile vakit kaybı bir film. IMDB puanlama sistemini tamamen bırakıp, popüler yorumcuların yorumlarına bakmak gerekiyor artık.

Metacritic daha iyi puanlama olarak. Şu film, nasıl oynamayı kabul ettiklerini çözemediğim sağlam oyuncuların hatrına en fazla 4 alır benden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Swiss Army diye bir film izledim geçenlerde, uzak durun.

Bazen böyle filmleri izledikten sonra en azından filmde ne müzik vardı, şu sahnede ne renk oyunu yapmışlardı falan diyebiliyorum. Bu filmde bir tane söyleyebilecek güzel söz bulamadım, filmin de niye çekildiğini hiç anlamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Inferno

ismi "Tırto" da olabilirmiş.

Da vinci code atmosferi yakalanmaya calışılmış ama olmamış, onunyerine. Click point adventure tadı yakalanmış. İzlenebilir de izlenmeyebilir de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Inferno

ismi "Tırto" da olabilirmiş.

Katılıyorum vasatın çok altında maalesef. Eşim kitaplarını seviyor diye izleyelim dedim, yazık oldu 2 saatimize.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

After Earth

Zamaninizi bosa harcamak icin bicilmis kaftan... Bu M. Night Shyamalan'in gisede neden bu kadar basarili oldugunu hala cozebilmis degilim zaten... Wikipedia'ya baktim, 1 film haric (ki o da cok dusuk butceli) adam butun filmlerinde gise basarisi elde etmis, hic zarar ettirmemis... Will Smith'i severim de hic olmamis bu... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok