İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 501 mesaj var

34 minutes ago, wazzap said:

Bana biri şu nun neden bu kadar yüksek puanlara sahip olduğunu açıklayabilir mi?

Ben çok beğenmiştim bu filmi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Annihilation

bu filmi izlemeyin, izlettirmeyin. hatta adını bile anmayın. yok edin bu filmi. gördüğünüz yerde ağzını burnunu kırın. hayatımın 2 saatini sildi resmen bu film. yapana da, yaptırana da, filmi çekene de, kameramana da türlü türlü sözler hazırladım. 

ulan filmi çeken kameraman böyle bir film olur mu lan istifa ediyorum demedi mi be? 

rammstein and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 dakika önce, stardust said:

hadi ya, Natalie Portman'ın hatrına indirmiştim, sırada bekliyordu, yazık oldu demek...

hayatımda çok kötü filmler izledim. yazık oldu saatlerime dediğim filmler çok oldu. 

ama hiç bu kadar iğrenç ötesi kötü film görmemiştim. olacak iş değil ya. oyuncular oynasam mı? oynamasam mı? modunda. hadi bir yerinden tutsam da 1 puan versem diyeceğim o da yok. dünden beri kendime gelemedim sinirden. ona harcayacağım vakitte dünyayı kurtaran adamı izler en azından iki gülerdim. 

of of rezalet

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, jackjoker said:

Annihilation

bu filmi izlemeyin, izlettirmeyin. hatta adını bile anmayın. yok edin bu filmi. gördüğünüz yerde ağzını burnunu kırın. hayatımın 2 saatini sildi resmen bu film. yapana da, yaptırana da, filmi çekene de, kameramana da türlü türlü sözler hazırladım. 

ulan filmi çeken kameraman böyle bir film olur mu lan istifa ediyorum demedi mi be? 

Diğer başlıkta beğenmediğimi söylemiştim ama gerçekten de kötü film. Cidden elle tutulur bir yanı yok. Yazık olmuş...

Zırva...

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün yemek yerken birşeyler izleyim diye tivibuda denk geldi Haluk Bilginer falan da görünce hmm güzel olabilir diye izleyim dedim. Uzak durun.

Cingöz Recai;

http://www.imdb.com/title/tt7218732/

Film vestel reklamı niyetine çekilmiş belli ki. Oradan onu araklayalım, buradan bunu araklayalım derken saçma sapan kurgularla bezeli, tutarsız, teknolojik birşeyler yapayım derken acınası boktan birşey olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4/2/2018 at 9:18 AM, jackjoker said:

Annihilation

Pekiyi sen " Ulan boyle bir filim olurmu " diyene kadar iki saat niye filimi izledin?:zuh:

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dan of Thieves

Kötü senaryo, kötü kurgu, kötü oyunculuk. Yazık oldu 2 saatime dedirten cinsten saçma salak bir film. Sadece son plot twist yüzünden bir puan daha artırıp 5/10 veriyorum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Panther.

Pek yorum yapmaya gerek yok ama filmden 1-2 sahneyi ve post-credits sahnesini alıp YouTube'a falan yükleselermiş olurmuş, öyle diyeyim.

Lightning McQueen tarafından düzenlendi
İmlâ
Atrin and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Predator 2018 inanılmaz bir çöplük olmuş.. 1987 den sonraki bütün predatorler boktandı ama adamlar en boktanını yapmak için and içip bunu çıkarmışlar.. Of allahım ben ne izledim ... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/15/2018 at 2:31 PM, Narcissus said:

Predator 2018 inanılmaz bir çöplük olmuş.. 1987 den sonraki bütün predatorler boktandı ama adamlar en boktanını yapmak için and içip bunu çıkarmışlar.. Of allahım ben ne izledim ... 

arnold var mıydı bari ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

internet çekiyor mu hocam sizin orda :D

https://www.imdb.com/title/tt1160996/criticreviews?ref_=tt_ov_rt

hani yeni bir film olur anlarım da, 2013'den beri dandik olduğu belliymiş zaten :D

Netflix önerdiği için izlemiş oldum, izlemez olaydım, ben yaşadım dostlarım yaşamasın bu ızdırabı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam The Killing of a Sacred Dear'ı izledik, izlemeseydik daha iyiydi. Daha önce yine aynı yönetmenin(Yorgos Lanthimos) The Lobster'ını izleyip benzer duygular içine girmiştim. Bir daha bu adamın filmini izleyeceğimi sanmıyorum. Sevenler olacaktır mutlaka ama ben almayayım :) 

Irreversible ve Enter The Void'un deli yönetmeni Gaspar Noé'nin yeni filmi Climax gösterime girmiş. Henüz izlemedim ama korkmuyor da değilim. Bu iki filmin etkisinden henüz kurtulamamışken başka bir karanlık deliliğin daha içine düşemeye cesaret edebilir miyim bilmiyorum. Gerçi zor filmler olsalar da ikisinin de yeri ayrıdır. İzlememe önerisi değil, sadece meraklısına bilgi vermek amacıyla yazdım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok