İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 501 mesaj var

Mist eglenceli bir filmdir bence. Sonu bombadir ozellikle :)

Korku filmi bence en zor tur, zaten imdb'ye bakinca cogu korku filminin iyilerinin dahil 7 puani gecmedigi goruluyor. O yuzden boyle biraz ortalamanin ustu orjinal bir film buldum mu seviniyorum ben.

Ote yandan benzer bir beklentiyle Krampus diye bir filme gittim gecen, begenmedim ben. Begeneni var ama.

Sonuyla ilgili:

Senaryoda şöyle bir saçmalık var. Bütün film kurtulmak için bir sürü riske girmiş, uğraşmış, çabalamış karakterler benzinleri biter bitmez 2 dakikada intihar ediyorlar. "Surviving" mantığına ters. Böyle ilk anda mücadeleyi bırakacak kişi zaten marketin içinde bırakırdı.

Diyaloglar ve yan karakterlerin oyunculukları da çok vasattı.

Dediğim gibi, ben bu tarz kitaptan çok daha iyi bir gerilim beklerdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mist bence de Stephen King kitaplarından uyarlanmış filmler arasında iyi bir yer edinebilecek bir film. Tabi kitabı okumak filmi izlemeye göre daha tatmin edici ama genede güzel bir uyarlama olmuş. 

Ayrıca evet filmin sonuyla kitabınki farklı, kitabın sonunda ordu gelip elemanları kurtarmıyordu,öyle napacağını bilmez şekilde yoluna devam ediyordu eleman

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ghost rider: bu nicholas cage nedir arkadaş. insan torpilli olur da bu kadar mı kalas olur ya. senelerce seyretmedim dün bi bakayım lan ne kadar kötü olabilir ki dedim film hakkaten berbat ya.

eva mendes hariç tabii  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

A Better Tomorrow

201103311050457554.jpg

Oncelikle keske Ingilizce altyazi ile izleseymisim diyecegim... TR altyazi rezaletti... Film IMDB'de 7.6 ortalamaya sahip ama gel gor ki oyunculuk anlaminda bildigin Flash TV Gercek Kesit... Bi ara sari biyikli abi cikacak diye beklemedim degil... Bu kadar olumlu oyu nasil almis cozemedim... 

Guney Kore ozelinde Asya sinemasinin hastasiyim, Hong Kong sinemasindan fena puanlar almamis olan filmleri izleyeyim istedim ama baslangic kotu oldu... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mist - Sis kitabı içindeki tüm hikayeler(Kitap tek hikaye değil. Bir sürü hikayeden oluşuyor.) hakkında spoiler;

Sis kitabı bir sürü hikayeden oluşuyor ve hepsinin ortak özelliği sonlarının belirsiz olması. Ama gerçekten belirsiz. Hikayelerin nasıl bittiğini bilmiyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

A Better Tomorrow

Oncelikle keske Ingilizce altyazi ile izleseymisim diyecegim... TR altyazi rezaletti... Film IMDB'de 7.6 ortalamaya sahip ama gel gor ki oyunculuk anlaminda bildigin Flash TV Gercek Kesit... Bi ara sari biyikli abi cikacak diye beklemedim degil... Bu kadar olumlu oyu nasil almis cozemedim... 

Guney Kore ozelinde Asya sinemasinin hastasiyim, Hong Kong sinemasindan fena puanlar almamis olan filmleri izleyeyim istedim ama baslangic kotu oldu... 

Ties'ın eski forumda kullandığı gif bu filmdenmiş meğersem.  :D İzlemesem olmaz şimdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

incir reçeli 2, bu aygaz tüpü kafalı paracıkoğlu denen adam tam sopalık, nasıl itici nasıl ukala bir herif. sanırım kendini oynamış olduğu gibi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust Karanlık olan bir taraf yok da;

şimdi filmin başında bu fbi'daki hatunu bu adamlar ne zikimlerine yarayacak da projeye dahil ediyorlar diye soruyorsun ve bunun cevabını da zaten film vermeden önce hemen tahmin edebiliyorsun. Öyle olunca da bana biraz sıradan geldi film. :)

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Korku filmlerini severim bu Paranormal Activity serisi daha nereye kadar saçmalayacak yahu. Bi önce ki marked one filmide boku çıkıktı, bu son filmde iyice sıradanlaşmışlar arkadaş. Hani seridir hatırdır diye katlanarak bakıyorum bi şekilde ama hiç yapmayın yahu yazıktır.

Böyle film çekip para kazanılabiliyorsa valla bende 3 5 kişi toplayayım çekeyim bi film üstü kapalı bi senaryo yazayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Deathknight Yapalım hacı, zaten bu tip filmlerin gereksiz müptela bir kitlesi oluyor, her bişiyi izliyorlar. E bi yerli kanalda da "TV'de ilk kez !!!" diye yayınlatırız. Sanki TRT'nin film çekmek için bir desteği falan da vardı. Ordan yürürüz :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla abartmayayım ama şöle 2 3 aylık bi zaman diliminde tek başıma şu sölediğim filmdeki korku figüranından çok daha iyi bi after effects çalışması çıkartırım. Onun dışında koydukları kamera efekti vssi zaten sıradan efek işleri. Spoilera girmez yani şeytan tiplemesi diye koydukları cins diğer boyuttayken en son salak saçma sadece ayakları gözüküyor paytak ördek gibi yürüyor ayağına biraz soğumuş mum falan mı dökmüşler napmışlarsa...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5th Wave Dandik felaket sonrası filmi diye izlemeye başladım ama ultra dandik uzaylının ergene aşık olduğu kaçılası bir filmi çıktı. Mümkün olduğunca uzak durun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 5th Wave izlenmez harbiden. Birde ayni onun gibi ama dizi de olsa yazayim shannara chronicles bildigin sacma salak ergen dizisi olmus..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

son dönemde izlediğim ve dayanamayıp çıktığım iki film var birincisi geym of Bizans ikincisi batman vs superman.iki filmin ismini yanyana anmak ne kadar doğru bilemiyorum tabi ama bu iki filminde saçma ve anlamsız olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

edit : geym of Bizans 15 dk, batman vs superman araya kadar izlendi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

Geym of Bizans'a para verip gitseydim herhalde tüketici mahkemesine başvurup film izlemek için bilet sattılar ama film yapmamışlar diyerek şansımı denerdim.

Batman vs Superman çok zorlama bir film olmuş ama ben iMax'te sonuna kadar izledim. Çok pişman oldum diyemem ama ne Batman tadı verdi ne de Superman.. Simpsons vs Hulk falan da yaparlar bunlar yakında para için.  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Wars: Force Awakens 5/10

J. J.  Abrams sanirim Star Trek'i de yonetmisti, bunu izlerken Star Trek izliyor gibi hissettim... "Harrison Ford olmasa Star Wars izledigimi unuturdum" desem yeridir... Kylo Ren'i oynayan elemani begenmedim fazla mulayim bakisli, maskeyi Ajdar'a taksan o da o kadar karizmatik olurdu da iste maskeyi cikarinca ... Hatunun hoslugu disinda pek bir numarasi yok filmin bence...  :mrgreen:

infestor and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok